26 ŞUBAT 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Uzun uzun mesafeli yarışlarla dikkat çeken bir İzmir programı karşılıyor bizi hafta sonu öncesi. Kaliteli isimlerin olduğu kadar sürprizde de bir kaç öneriyle ters sonuçların alınabileceği düşüncesiyle tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Seri 3.lüklerle istikrarını bozmayan 4 (GÖNÜL FIRTINASI), henüz çok uzuna çıkmamış olsa da orta mesafede kendini kanıtlamış 7 (ESRAR DEDE), son yarışını kazanarak ben Turbo oğluyum diyen 2 (KARA TURBO) ayrımsız yazılmalı. Sürprizde de İstanbul’da umduğunu bulamayan 9 (KULUTLU) ve son koşusuyla uzuna daha yatkınım diyen 3 (RÜZGARHAN) ilk ayak önerilerim olacak.

2.Ayak: Performansıyla deyim yerindeyse birdir bir oynayan 8 (TUMBUL YAPRAK) bugün yine kazanma gününde olabilir. Uzunda kıyıda köşede sakladığı her zaman bir enerjisi bulunan 4 (DOĞU PINARI), tabela yakınlarında gezinmeyi seven 1 (FAHRİYE HANIM) ,3 (BAHTIŞAHANE) ve sürpriz öneri olarak 6 (ÖZGÜLEN) ile bu ayağa nokta koyuyorum.

3.Ayak: Abi ve ablalarının yanında gençliğinin verdiği enerjiyle 3 (SIRACA) önemli rakipleri olmasına rağmen günün en güvenilir limanı konumunda. BANKOM

4.Ayak: Kazanma alışkanlığını sürdüren 1 (BABİ) dileyen tek atabilir. Ben rakibine küçük bir tampon darbesiyle söke söke kazandığı maidena veda ettiği koşuyla 5 (ATLETİC)’e de yer vereceğim.

5 .Ayak: Kalitesini ıspatlamış 1 (SAYDA) olmazsa olmaz. Stilini çok beğendiğim isim 6 (YORKVİLLE QUEEN) kazanarak merhaba dediği binicisine sıradaki gelsin diyebilir.

6.Ayak: Günün tek kısa mesafeli yarışı maiden mücadelede sürekli birbirine ikramda bulunan isimler bir arada. Bu nedenle biraz fazla tutmakta fayda görerek sırlamamı şu şekilde sunuyorum. 2 (KURT DERELİ), 14 (SELVİHAN), 7 (TIRPANBEY), 15 (SÜRMELİ SULTAN), 5 (PARGALI HASAN) ve 1 (BARBUN ONUR)

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-7-2-9-3

2.Ayak: 8-4-1-3-6

3.Ayak: 3

4.Ayak: 1-5

5.Ayak: 1-6

6.Ayak: 2-14-7-15-5-1

Kupon Tutarı: 36,00 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans can911

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar Can

burak
Ziyaretçi
burak

can abi kocaeli ne tuzlu bi 5 li yaptım umutluyum bakalım gördüysen kuponumu

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

İzmir benim işim beyler bekleyin. :).. can bey selamlar bol şanslar

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

Can Bey bol şanslar diliyorum.
Bombacı kardeş, Allah aşkına yorumlarını biraz vakitli gönder ki, bizimde az da üzerinde yorum yapabilme şansımız ve zamanımız olsun.:))
Sevgiler…

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

ya wallahi fatihim reisim dokuz takla atıyorum burada takılacağım diye:=)))

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

İhmal etme gözünü seveyim :))

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Bombacı, anlaşılan yarın büyük parti var baktın Kocaeli tek basına karsılayamayacak, İzmir ile takviye ediyorsun, :)))

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

kocaelini koyduk şahinimmmmmmmmmmmmmmm…. gördünmüüü bana dokunanın elleri kırılır. kaan sallıyorsun dedi bana. nasıl koyduk ama kocaelini. yarına hazırlan kardeşim bültenleri al:=)

Yavuz
Ziyaretçi
Yavuz

Yaktin bizi bombaci kac gundur senin yazdiklarini yatiriyoruz artik izmiri bul ;)

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

yavuz takip ve harmanlamak önemli.. önce takip sonra harman :=)

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

selamlar yine uzun uzun anlatmak isterdim ama inşallah yarın.:=)
1.ayak: 2-8-5-7-4-10
2.ayak: 8-1-5
3.ayak: 2-3
4.ayak: 2 TEK /1-5-3
5.ayak: 1-2-3-4-5-6
6.ayak: 2 TEK
kupon bedeli: 12.96,- TL / 51.84,- BOL ŞANSLAR….ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ ÇOĞU ZAMAN YARIŞ SEÇEN VE YARIŞLARDAN SİLİNEN SAFKANLARI TAKİP EDERİM. 4. AYAKTAKİ (2) SEPTEMBER WIND de böyle aklımda kalan safkanlardan biri. Bilinç altıma işlediğine göre kesin birşeyler var. 4. ayakta ki bu tek çok şeyi değiştirebilir….Onun haricinde gözümü çıkaran bir diğer safkanda son ayaktaki (1) BARBUNONUR 5. ayakta yetiştiremedi 2. geldi son ayak hepsi bekliyordum beni 10 bin lira ikramiyeden etti. Ama son ayakta 1 numara ilave oldumu 13-14 le başlar gider de gider. o anlamda en mantıklısı bu geldi ve (2) yi tek yapıştırdım geçtim. güveniyorum. güven oranım %96…%1.. BARBUN ONUR – %1 (13) İSKENDERİYE – %1 (14) SELVİHAN – %1 de binici hatası.. :)

admin
Yönetici
admin

Sana nazım geçer diye yazıyorum, normalde yazmam. BABİ bu gruptan üstün gözüküyor Bombacı, hala sert bir rakibe denk gelmedi. Bol şanslar.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Son koşusunda da tek atmıştık zaten. Hemde ne yorum yapmiştik değil mi.? Bu ilk ciddi sınavı bende sonucu çok merak ediyorum valla… Nedense bu BABİ de bir türlü inanılmayan safkanlar arasında bende bu defada (2) ye takıldı ama yinede 2. safkanım adminim

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

Bombacı kardeş, bol bol bol şans diliyorum. Son ayak KURTDERELİ gelirse bugün sitemizden çok kişi tutturur.
Bu arada KOCAELİ son ayak KÜLÜNKOĞLU’ya kaldık. Sence gelir mi? :)))

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Bombacı tebrik ederim, insallah 2 numara gelir senın için. :))). Yoksa para vermez:((

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

eywallah şahin vallahi demiştim zaten 4. ayak yıkılmazsa 300 e talim diye. ben elimden geleni yaptım :(

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

bugün yıkılmasın be :))

kupon beşte beş devam ediyorsa ve son ayak da tek ise heyecana dayanılmıyor Bombacı kardeş. Ben şu an bu durumun tam da göbeğindeyim. İzmir için de aynı olur diye korkuyorum. O yüzden KURTDERELİ’yi tek atayım mı atmayayım mı diye derin derin düşünüyorum :))

İkinci ayakta TUMBULYAPRAK’ın geliri yüksek gibi. Tek atsam mı acaba ?

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

wallahi fatih yine iyi koşacak bu kesin. 52 kiloyla falan bende tutuyorum açıkçası. Adından söz ettirecek bu kesinde tek mi değilmi bilemedim.

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

Ahan da gümledik :)
tebrikler bombacı kardeş

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Fatih ortada cok para yok stres yapma :)

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

şahin izledinmi yarışı (5) numaranın jokeyi dış kulvar diye ısrar etmese at iç kulvardan uçacak bak tekrar izle. 5 gelse cok güzel olurdu bizim için. nasip değilmiş.

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

ortada çok para olmadığının farkındayım Şahin kardeş. Ancak 15 gündür hiç bir bahisi tutturamıyorum. şansızlığa son vermiş olacaktı. Hepsi bu :))) Sizleri can-ı gönülden tebrik ediyorum. İnşallah kayda değer para verir.

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Bombacı cok sevindim simdi 400tl cepte İnsallah :)

Cavusoglu
Ziyaretçi
Cavusoglu

1. Ayak 2.3.4.6.7.8. 2. Ayak 8 tumbul yaprak uzak yapar 3. Ayak 3 siraca bunlara tur bindirir 3. Ayak herkez 1 tek atacak afg de birinci onu bi gececen gelirse ne verecek altili bende H 4. Ayak 1.3.4.6. Son ayak 1.2.5.7.13.14 hadi bol sanslar…

crone
Ziyaretçi
crone

2.7.8.6
3.5.8
3.4.5
2.5
1.4
1.7.14

Benim altılımda böyle…

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Can dostum öncelikle emeğine sağlık. Gerçi az zaman kaldı yatırmışsındır ama. 2. Ayak keşke yerin varsa 5’için de ekleyebilseydin. Özellikle mi yazmadın yoksa gözden mı kaçtı bilemediğim için söyledim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bi de yorumda sıraca 6 no olmuş ufak bir hata. Gerçi bana göre eğri gemi doğru sefer de olabilir :) çünkü ilk rakibi 6 numarayı görüyorum. Daha kupon yapmayan arkadaşlara önerim. Can’ın altılıdan harman yapabilirsiniz bence. Güzel şablon ve önemli atlara dikkat çekmiş.tabiki diğer yorumcu arkadaşlar öyle. Herkese bol şanslar. Şahin özellikle sana :)

Özgür arslan
Ziyaretçi
Özgür arslan

1.ayak 4 nolu at bankolarin bnkosu olur.2.ayak,1-5-8-3.//3.ayak,3-2//4.ayak,1-2-5///5.ayak,1-5-6-2-4///6.ayak,13-14-2-15-6//mutlaka degerlendirin derim bol sanslar

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

1. ayak 2-5-7
2. ayak 8
3 .ayak 3
4. ayak 1-2-4
5. ayak 1-2-6
6. ayak 1-2-5-7-11-13-14

bombacı kardeş böyle bir kupon yaptım… herkese bol şans

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

fatih aynısına beşli ganyan oyna bence. Çünkü numaralojide ilk kural işler: Her zaman altılın yattıysa ve ikinci ayakta da ilk ayakta gelen safkanın numarasıyla aynı safkanı tutuyorsan yapıştır. yani ilk iki ayak aynı numara gelme olasılığı çok yüksektir. ben çok buldum bu yöntemle beşli. para tutumuyor zaten… hatta ben bile oynıyım altılıma tam alternatif senin beşli ganyan bende tutuyorum nasılsa ikinci ayakta (8) i. oynadım bile:=) şimdi bol şans işte :=)))))

FatihReis
Ziyaretçi
FatihReis

bombacı kardeş valla ben de oynadım. ve alelacele toparlanıp misafirliğe gittik. o yüzden çok geç dönüş yaptım mesajına. kusura bakma. :)))
maalesef 5 li de tutmadı. canımız sağolsun. :))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

1.ayak:esrardede
2.ayak:1,5,7,8
3.ayak:2,3,5
4.ayak:babi
5.ayak:1,2,4,5
6.ayak:1,2,7

ByRa
Ziyaretçi
ByRa

Bi şansızlık var can911 galiba sonunda voleyi patlatıcan O anı bekliyorum bende :)) 8 tek atmayı düşündüm uzuncu at ama 6 atda yazmadıysan demekki gelmez dıyordum saglık olsun herseyde hayır vardır

ByRa
Ziyaretçi
ByRa

Ne güzelde yapmıştık Kuponu ;(((( 5 de kaldı bu kupon

Barışçı
Üye
Barışçı

Yazık oldu kupona kurgu çok iyiydi

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Yine 5 de kaldık. :)) ilk ayağı bir geçseydim :))) . Bombacı aklım sende yarış asıl şimdi başlıyor:)). Kalbim senınle double yapmaya. Kader midir sence gelmedi gerekende 2 :))

burak
Ziyaretçi
burak

barışçı ve can911 beraber bi kupon yapmalı bence ozaman izmir bizim olur

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

İkisinin birleşimi var BOMBACI :))))))

burak
Ziyaretçi
burak

can 911 kafa da barışçıdan o 8 i alsa 6 lı tamam zaten

burak
Ziyaretçi
burak

iyikide oynamamışım izmire eşşoğlueşşek geldi kırkyıl düşünsem yazmazdım

Sahin
Ziyaretçi
Sahin

Vay arkadas 12 kimsede yok:((gecmiş olsun bombacı yarına bakacağız:((

ByRa
Ziyaretçi
ByRa

Can911 düşünsene 5 de 5 gidiyoruz son ayakta yatsaydık uyuyamazdık :) inanıyorum birgün biZe gelicek şans

ERKAN
Ziyaretçi
Ed

Son ayakta yattık gene olmadı can 15 i ‘de yazmıştık 12 olsa tamamdı :) o ayağı kapatmadan 12 yazmak zordu olmadı işte..