Ana Sayfa / Tahminler / 26 ŞUBAT 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

26 ŞUBAT 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Uzun uzun mesafeli yarışlarla dikkat çeken bir İzmir programı karşılıyor bizi hafta sonu öncesi. Kaliteli isimlerin olduğu kadar sürprizde de bir kaç öneriyle ters sonuçların alınabileceği düşüncesiyle tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Seri 3.lüklerle istikrarını bozmayan 4 (GÖNÜL FIRTINASI), henüz çok uzuna çıkmamış olsa da orta mesafede kendini kanıtlamış 7 (ESRAR DEDE), son yarışını kazanarak ben Turbo oğluyum diyen 2 (KARA TURBO) ayrımsız yazılmalı. Sürprizde de İstanbul'da umduğunu bulamayan 9 (KULUTLU) ve son koşusuyla uzuna daha yatkınım diyen 3 (RÜZGARHAN) ilk ayak önerilerim olacak.

2.Ayak: Performansıyla deyim yerindeyse birdir bir oynayan 8 (TUMBUL YAPRAK) bugün yine kazanma gününde olabilir. Uzunda kıyıda köşede sakladığı her zaman bir enerjisi bulunan 4 (DOĞU PINARI), tabela yakınlarında gezinmeyi seven 1 (FAHRİYE HANIM) ,3 (BAHTIŞAHANE) ve sürpriz öneri olarak 6 (ÖZGÜLEN) ile bu ayağa nokta koyuyorum.

3.Ayak: Abi ve ablalarının yanında gençliğinin verdiği enerjiyle 3 (SIRACA) önemli rakipleri olmasına rağmen günün en güvenilir limanı konumunda. BANKOM

4.Ayak: Kazanma alışkanlığını sürdüren 1 (BABİ) dileyen tek atabilir. Ben rakibine küçük bir tampon darbesiyle söke söke kazandığı maidena veda ettiği koşuyla 5 (ATLETİC)'e de yer vereceğim.

5 .Ayak: Kalitesini ıspatlamış 1 (SAYDA) olmazsa olmaz. Stilini çok beğendiğim isim 6 (YORKVİLLE QUEEN) kazanarak merhaba dediği binicisine sıradaki gelsin diyebilir.

6.Ayak: Günün tek kısa mesafeli yarışı maiden mücadelede sürekli birbirine ikramda bulunan isimler bir arada. Bu nedenle biraz fazla tutmakta fayda görerek sırlamamı şu şekilde sunuyorum. 2 (KURT DERELİ), 14 (SELVİHAN), 7 (TIRPANBEY), 15 (SÜRMELİ SULTAN), 5 (PARGALI HASAN) ve 1 (BARBUN ONUR)

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-7-2-9-3

2.Ayak: 8-4-1-3-6

3.Ayak: 3

4.Ayak: 1-5

5.Ayak: 1-6

6.Ayak: 2-14-7-15-5-1

Kupon Tutarı: 36,00 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

53 yorum

 1. Barışçı

  bol şans can911

 2. Adrian

  Başarılar Can

 3. can abi kocaeli ne tuzlu bi 5 li yaptım umutluyum bakalım gördüysen kuponumu

 4. İzmir benim işim beyler bekleyin. :).. can bey selamlar bol şanslar

  • can911

   Her zaman köşedeki yerin rezerve kardeşim bekleriz

  • eywallah abicim adın gibi cansın:=)

  • Can Bey bol şanslar diliyorum.
   Bombacı kardeş, Allah aşkına yorumlarını biraz vakitli gönder ki, bizimde az da üzerinde yorum yapabilme şansımız ve zamanımız olsun.:))
   Sevgiler…

  • ya wallahi fatihim reisim dokuz takla atıyorum burada takılacağım diye:=)))

  • İhmal etme gözünü seveyim :))

  • Bombacı, anlaşılan yarın büyük parti var baktın Kocaeli tek basına karsılayamayacak, İzmir ile takviye ediyorsun, :)))

  • kocaelini koyduk şahinimmmmmmmmmmmmmmm…. gördünmüüü bana dokunanın elleri kırılır. kaan sallıyorsun dedi bana. nasıl koyduk ama kocaelini. yarına hazırlan kardeşim bültenleri al:=)

 5. Yaktin bizi bombaci kac gundur senin yazdiklarini yatiriyoruz artik izmiri bul ;)

 6. selamlar yine uzun uzun anlatmak isterdim ama inşallah yarın.:=)
  1.ayak: 2-8-5-7-4-10
  2.ayak: 8-1-5
  3.ayak: 2-3
  4.ayak: 2 TEK /1-5-3
  5.ayak: 1-2-3-4-5-6
  6.ayak: 2 TEK
  kupon bedeli: 12.96,- TL / 51.84,- BOL ŞANSLAR….ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ ÇOĞU ZAMAN YARIŞ SEÇEN VE YARIŞLARDAN SİLİNEN SAFKANLARI TAKİP EDERİM. 4. AYAKTAKİ (2) SEPTEMBER WIND de böyle aklımda kalan safkanlardan biri. Bilinç altıma işlediğine göre kesin birşeyler var. 4. ayakta ki bu tek çok şeyi değiştirebilir….Onun haricinde gözümü çıkaran bir diğer safkanda son ayaktaki (1) BARBUNONUR 5. ayakta yetiştiremedi 2. geldi son ayak hepsi bekliyordum beni 10 bin lira ikramiyeden etti. Ama son ayakta 1 numara ilave oldumu 13-14 le başlar gider de gider. o anlamda en mantıklısı bu geldi ve (2) yi tek yapıştırdım geçtim. güveniyorum. güven oranım %96…%1.. BARBUN ONUR – %1 (13) İSKENDERİYE – %1 (14) SELVİHAN – %1 de binici hatası.. :)

  • Sana nazım geçer diye yazıyorum, normalde yazmam. BABİ bu gruptan üstün gözüküyor Bombacı, hala sert bir rakibe denk gelmedi. Bol şanslar.

  • Son koşusunda da tek atmıştık zaten. Hemde ne yorum yapmiştik değil mi.? Bu ilk ciddi sınavı bende sonucu çok merak ediyorum valla… Nedense bu BABİ de bir türlü inanılmayan safkanlar arasında bende bu defada (2) ye takıldı ama yinede 2. safkanım adminim

  • can911

   Hadi bakalım bombacı, rast gele diyeyim

  • Bombacı kardeş, bol bol bol şans diliyorum. Son ayak KURTDERELİ gelirse bugün sitemizden çok kişi tutturur.
   Bu arada KOCAELİ son ayak KÜLÜNKOĞLU’ya kaldık. Sence gelir mi? :)))

 7. Bombacı tebrik ederim, insallah 2 numara gelir senın için. :))). Yoksa para vermez:((

  • eywallah şahin vallahi demiştim zaten 4. ayak yıkılmazsa 300 e talim diye. ben elimden geleni yaptım :(

  • bugün yıkılmasın be :))

   kupon beşte beş devam ediyorsa ve son ayak da tek ise heyecana dayanılmıyor Bombacı kardeş. Ben şu an bu durumun tam da göbeğindeyim. İzmir için de aynı olur diye korkuyorum. O yüzden KURTDERELİ’yi tek atayım mı atmayayım mı diye derin derin düşünüyorum :))

   İkinci ayakta TUMBULYAPRAK’ın geliri yüksek gibi. Tek atsam mı acaba ?

  • wallahi fatih yine iyi koşacak bu kesin. 52 kiloyla falan bende tutuyorum açıkçası. Adından söz ettirecek bu kesinde tek mi değilmi bilemedim.

  • Ahan da gümledik :)
   tebrikler bombacı kardeş

 8. Fatih ortada cok para yok stres yapma :)

  • şahin izledinmi yarışı (5) numaranın jokeyi dış kulvar diye ısrar etmese at iç kulvardan uçacak bak tekrar izle. 5 gelse cok güzel olurdu bizim için. nasip değilmiş.

  • ortada çok para olmadığının farkındayım Şahin kardeş. Ancak 15 gündür hiç bir bahisi tutturamıyorum. şansızlığa son vermiş olacaktı. Hepsi bu :))) Sizleri can-ı gönülden tebrik ediyorum. İnşallah kayda değer para verir.

 9. Bombacı cok sevindim simdi 400tl cepte İnsallah :)

 10. 1. Ayak 2.3.4.6.7.8. 2. Ayak 8 tumbul yaprak uzak yapar 3. Ayak 3 siraca bunlara tur bindirir 3. Ayak herkez 1 tek atacak afg de birinci onu bi gececen gelirse ne verecek altili bende H 4. Ayak 1.3.4.6. Son ayak 1.2.5.7.13.14 hadi bol sanslar…

 11. crone

  2.7.8.6
  3.5.8
  3.4.5
  2.5
  1.4
  1.7.14

  Benim altılımda böyle…

 12. Can dostum öncelikle emeğine sağlık. Gerçi az zaman kaldı yatırmışsındır ama. 2. Ayak keşke yerin varsa 5’için de ekleyebilseydin. Özellikle mi yazmadın yoksa gözden mı kaçtı bilemediğim için söyledim.

  • can911

   Çok düşündüm üzerinde ama elim bir türlü gitmedi bugün Günebakış a inşallah hata yapmamışımdır. Sayende küçük bir hatırlatma oldu. Hata da düzeltildi George Thomas kardeşim

 13. Bi de yorumda sıraca 6 no olmuş ufak bir hata. Gerçi bana göre eğri gemi doğru sefer de olabilir :) çünkü ilk rakibi 6 numarayı görüyorum. Daha kupon yapmayan arkadaşlara önerim. Can’ın altılıdan harman yapabilirsiniz bence. Güzel şablon ve önemli atlara dikkat çekmiş.tabiki diğer yorumcu arkadaşlar öyle. Herkese bol şanslar. Şahin özellikle sana :)

 14. 1.ayak 4 nolu at bankolarin bnkosu olur.2.ayak,1-5-8-3.//3.ayak,3-2//4.ayak,1-2-5///5.ayak,1-5-6-2-4///6.ayak,13-14-2-15-6//mutlaka degerlendirin derim bol sanslar

 15. 1. ayak 2-5-7
  2. ayak 8
  3 .ayak 3
  4. ayak 1-2-4
  5. ayak 1-2-6
  6. ayak 1-2-5-7-11-13-14

  bombacı kardeş böyle bir kupon yaptım… herkese bol şans

  • fatih aynısına beşli ganyan oyna bence. Çünkü numaralojide ilk kural işler: Her zaman altılın yattıysa ve ikinci ayakta da ilk ayakta gelen safkanın numarasıyla aynı safkanı tutuyorsan yapıştır. yani ilk iki ayak aynı numara gelme olasılığı çok yüksektir. ben çok buldum bu yöntemle beşli. para tutumuyor zaten… hatta ben bile oynıyım altılıma tam alternatif senin beşli ganyan bende tutuyorum nasılsa ikinci ayakta (8) i. oynadım bile:=) şimdi bol şans işte :=)))))

  • bombacı kardeş valla ben de oynadım. ve alelacele toparlanıp misafirliğe gittik. o yüzden çok geç dönüş yaptım mesajına. kusura bakma. :)))
   maalesef 5 li de tutmadı. canımız sağolsun. :))

 16. Erdal Balcı

  1.ayak:esrardede
  2.ayak:1,5,7,8
  3.ayak:2,3,5
  4.ayak:babi
  5.ayak:1,2,4,5
  6.ayak:1,2,7

 17. Bi şansızlık var can911 galiba sonunda voleyi patlatıcan O anı bekliyorum bende :)) 8 tek atmayı düşündüm uzuncu at ama 6 atda yazmadıysan demekki gelmez dıyordum saglık olsun herseyde hayır vardır

  • can911

   Uzunda ısrar etmelerinin bir sebebi vardır elbet diye düşündüm ama rakipleri de bu kadar kolay teslim olmaz diye düşündüm Byra kardeşim. Vardır bir hayır dediğin gibi

 18. Ne güzelde yapmıştık Kuponu ;(((( 5 de kaldı bu kupon

 19. Barışçı

  Yazık oldu kupona kurgu çok iyiydi

  • can911

   Böyle daha mı iyi oldu sanki barışçı kardeşim, son ayağa kadar gelip sinir harbi yaşayacaktık gene

  • Barışçı

   Ben son ayakta yattım yine bir izmir maiden yarış klasiği oldu can kardeşim

  • can911

   Aynen dediğin gibi, hani yazılmasını gerektirecek en ufak bir emare de yok şu atın. Yarın İstanbul’a doğru açalım bakalım yelkenleri. Herkese hayırlı akşamlar

 20. Yine 5 de kaldık. :)) ilk ayağı bir geçseydim :))) . Bombacı aklım sende yarış asıl şimdi başlıyor:)). Kalbim senınle double yapmaya. Kader midir sence gelmedi gerekende 2 :))

 21. barışçı ve can911 beraber bi kupon yapmalı bence ozaman izmir bizim olur

 22. İkisinin birleşimi var BOMBACI :))))))

 23. can 911 kafa da barışçıdan o 8 i alsa 6 lı tamam zaten

 24. iyikide oynamamışım izmire eşşoğlueşşek geldi kırkyıl düşünsem yazmazdım

 25. Vay arkadas 12 kimsede yok:((gecmiş olsun bombacı yarına bakacağız:((

 26. Can911 düşünsene 5 de 5 gidiyoruz son ayakta yatsaydık uyuyamazdık :) inanıyorum birgün biZe gelicek şans

 27. Ed

  Son ayakta yattık gene olmadı can 15 i ‘de yazmıştık 12 olsa tamamdı :) o ayağı kapatmadan 12 yazmak zordu olmadı işte..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir