27 ŞUBAT 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bol KV koşulu ve bol da ikramiyeli olacak gibi görünen bir İstanbul programı. İyi bir hafta sonu olması ve yazdığınız gibi gelmesi dileklerimle… can911

Çıkan At: Altılı Ganyanın 1.Ayağında 9-Redentor koşudan çıkarılmıştır. Yerine 6.Ayakta 5-Yesari eklenmiştir.

1.Ayak: Yamaklara mahsus handikap koşuda tercihlerim biraz kalabalık olacak. 9 (REDENTÖR), 6 (FANTASTİC LERO), 11 (CANİS MAJORİS), 2 (BEYAZ BULUT), 4 (SABRET) ve 5 (EL PASO)

2.Ayak: Her ne kadar Karataş’la start alacak olan 1 (DESERT LİON) ön plana çıksa da idman performansıyla 12 (VİCTORY İS OURS), starttan geç çıkmasına rağmen sonlarda 2.liği kurtaran 3 (GOLDİNİADİS) ve uzunda edindiği tecrübe sonrası etkili olabileceğini düşündüğüm 2 (DRUMMER) da sürpriz katsayısını arttıracak isimler olur.

3.Ayak: Tulrab koşusunda verdiği araya rağmen idman performansıyla etkili bir dönüş yapabileceğini gösteren 4 (İZŞAN) küçük kupon yapmak isteyenlere alternatif önerim olsun. Son dönemin formda ismi 1 (İBİN) ve mesafeyi yadırgamazsa seri birinciliklerini sürdürmek isteyecek olan 3 (AMANKAYA) yeterli olacaktır.

4.Ayak: 4*4 devam eden 4 (İMPULSİVE) günün BANKOSU.

5.Ayak: Sürpriz ihtimali gördüğüm bir diğer koşuda sıralamam 6 (GRAN EMPORİUM), 9 (MAHİR BEY), 1 (BABAORHAN), 11 (WİNCHESTER) ve 13 (KONİGİN) şeklinde olacaktır.

6.Ayak: Kalabalık bir handikap koşuyla günü noktalıyoruz. Daha önemli rakipleriyle mücadelesinde başarıyla çıkan 1 (TAHİRE), seri 4.lüklerini istikrarlı derecelerle yapan 4 (ÇAKICI EFE), bir çırpıda yarışı bitirebilecek yapısıyla 14 (KABAKÇI) ve iyi bir sürprize imza atarak kazanan 10 (ANILKAYA) ve 5 (YESARİ) son tercihim.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-11-2-4-5

2.Ayak: 1-12-2-3

3.Ayak: 4 /// 1-3

4.Ayak: 4

5.Ayak: 6-9-1-11-13

6.Ayak: 1-4-14-10-5

Kupon Tutarı: 30,00 TL (3.Ayakta 1-3 ilavesiyle geniş kupon 90,00 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum. Yedili oyunları için 1.Koşuda önerim 3-Seddifi olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
85 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar.

Anketimiz tamamlandı. http://www.bankotahminler.com/anketler/ adresinde yayınlanmıştır.

metin

tşk admin .. anket sonuçlarından çıkarttığım netice site üyelerinin çoğunluğu at yarışını bilinçli ve kontrollü oynuyor. tek merak ettiğim yaş ortalaması.. çünkü benim gibi 40-45 yaş ortalamasında olanların çoğu odin, tamerinoğu, yavuzhan,boldpilot, grand ekinoks gibi efsanelerin yarışlarındaki heyecanı gördü yaşadı. yeni kuşak bir türlü at yarışlarında aradığı heyecanı bulamadığından olaya sadece para kazanmak gözüyle bakıyor… bu yüzdende katılımları az.

admin

Kaç yıldır altılı oynuyorsunuz sorusu bir nebze cevap veriyor. Aslında direk soru olarak eklenebilirmiş.

Kingdrook

Gece yarısı başlayan yağmurda pist koşullarınıda göz önünde bulundurarak hazırladığım altılı ganyan oyunumu paylaşıyorum, Herkeze bol şanslar..

1.AYAK: Aprantilere mahsus bu koşuda çıktığı gibi beyaz bayrak ayna yarışı yapmak isteyecek (4) SABRET idman pisinde çalıştığı Sefer Demir idaresinde birinciliğe yakın olarak görüyorum Sıralamam 4//9-12-5-2

2.AYAK: Son koşusunda starta oyalanma durumu olduğundan 2.likle yetinen (3) GOLDINIADIS safkanından o gün birincilik bekliyordum fakat olmadı. Bugun uzayan mesafede daha farklı koşacaktır.. Sıralamam 3-7//12-1-6-8-13

3.AYAK: 115 Gündür koşmamasına rağmen kalite safkan (4) İZŞAN yarışta etkili isimlerden olacaktır kısa mesafede koşmuş olsaydı gözüm kapalı tek verirdim fakat mesafe 2000 metre Sıralamam 4// 3-1-2

4.AYAK: Kazandığı başarılı yarışların ardından 5 de 5 yapma yolunda ilerleyen (4) IMPULSIVE deyişen jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde Kazanmalı.. Bankoo

5.AYAK: formunda ilerleme bulunan safkan (9) MAHİR BEY ufak kuponlara tek onereceğim isimdir. Fakat aksi durumuda gerçekleşebilir. Sıralamam 9//5-11-3-13-4-8

6.AYAK: Son koşusunu kazandıktan sonra seriye başlayabilecek güçte (10) ANILKAYA dan birincilik bekliyorum. Aksi taktirde Sıralamam 10//18

KUPON TUTARI: 117.60 TL dir.
Son ayakta 10 nolu safkanı tek atmanız taktirde kupon 58.80 olup bütçeyi azaltabilirsiniz.
NOT: Kupon tamamı yatırılmıştır.

toprak_tan

YEDİLİ GANYAN
1.AYAK 3
2.AYAK 4-5-7-8
3.AYAK 6
4.AYAK 1-4
5.AYAK 7
6.AYAK 1-5-6-8-9-10-11
7.AYAK 1
KUPON BEDELİ:14 ₺ herkese bol şanslar

Bombaci

Günaydın ve bol şanslar herkese. Can bey selamlar. Ben sayfanız dolmadan yerimi ayırmak istedim de. Birde içimden bir ses bugün admin tahmin versin diyor. Adminim bu iç sesime ne diyor. :)?

admin

Ciksa ciksa kupon cikar diyor :)

Sahin

Günaydın herkese ,Günaydın bombacı. bugun double double yapacagız ona göre ;)

crone

gunaydınlar.. evet aynen katılıyorum Bombaci sana adminin tahminlerini özledikk…

ERKAN

GÜNAYDIN bol şans herkese ..

Bombaci

Crone-sahin merhabalar. Bugün Adminden gelecek olan ABD desteği ile inşallah bu program tutacak. Ayrıca halk olarak ERTAN BEY ide istiyoruz. istiyoruz değil mi sahin-crone? Oda gelsin. Biri dumanla mi olur kuşla mi olur bilemem haber salsın. (O biri de admin:))

Site varsayılanı

can abi bol şans. bugün sadece kuponumu paylaşayım dedim yorumlar için vaktim olmadı. herkese bol şans
1.ayak: 6,5,12
2.ayak: 1,8,3,2,4,6
3.ayak: 4,1
4.ayak: 7,4
5.ayak: 9,8,11,6,10
6.ayak: 1 tek

Sahin

İşte bu barış kardes.. Günaydın bu arada.ertan abi tabikide gelsin ama sanırım. Abim Bursa’da daha iyi :)).bize bugün BARKONADO gerek. Sesimi duyuyorsan cevap ver abii.

FatihReis

Sevgili arkadaşlarım gününüz aydın, şansınız ve neşeniz bol olsun…
Karar verdim, bundan böyle 10 TL’ nin üzerinde kupon yapmayacağım. Limit kaç olursa olsun kupon dörtte veya beşte kalıyor nasıl olsa… :))
Bombacı kardeş, seni beklemeden kupon yaptım bugün. Acelem var çıkmam lazım. Hepinize bol şanslar :))

1. AYAK: 12
2. AYAK: 3
3. AYAK: Hepsi
4. AYAK: 4-7
5. AYAK: 11
6. AYAK: 1-2-3-4-5-6-8-9-10-13-14-16-17

Kupon Bedeli: 9,36 TL

FatihReis

Hoş bulduk Can bey, teşekkür ediyorum. Sevgilerimi sunayım. Zira, muhtemelen en yaşlınız benim :))

aksaçli

Hoş geldin dost..En genciniz benim..47 liyim… bol şans

FatihReis

Hoş buldum efendim. Tevellüt mü 1947 . Yoksa yaş mı 47 ?

Bombaci

Reis bol şanslar. İnşallah olur.

FatihReis

Teşekkür ediyorum Bombacı kardeş. Sen de paylaşıver bir zahmet. Belki revizyona gideriz :))

crone

Bombacı evet ERTANBEY beyi de bekliyoruzz.. el birliği ile bugun bu işi bitirelim artık…

mellonn

son ayak yesari yi kimse değerlendirmiyor mu ben tek atmayı düşünüyordum:))

hasan turan

istanbul altilisi /1 ayk=6.4.8.12.5.2***2 ayk=3.6.8.2.12***3 ayk=1.4.5***3 ayk=7.4***4 ayk=6.11.10.8.9.1.13***6 ayk=17

kaan

herkez slmlar bol kazanclar atlarin ayaklari duz basin 1 ci ayak 8 tek 2 ci ayak 8 tek 3cu ayak 4.5.6. 4cu ayaj 7 tek 5 ci ayak 8.9.10.11 6ayak hava yollari h her keze bol kazanclar garantiveliefendi kir kahvahnesinde bol sanslar

şevket

kaan bey, eskiden kır kahvesinde patbom diye bir çocuk vardı, oralarda mı hala? şansınız bol olsun

Çetin

1.ayk.8.12
2.ayk.6.8.12
3.ayk.H.
4.ayk.7.tek
5.ayk.6.tek
6.ayk.1.2

ErtanBEY

Selam arkadaşlar dumanla haber geldi bende geldim can abi bilgiyi verdi,halk seni istiyor diye :) aslında çok iyi çalıştım gece sabah atayım dedim ama şirkette süpriz konuklarla karşılaşınca sabah bir türlü fırsat bulup yazı yazamadım.o yüzden buradan can abinin sayfasına yazı olarak atacağım.bir kaç safkan var dikkat çekmek istediğim onlarla birlikte değerlendirmeler yaptım.birazdan burada olur yorum olarak..Bol şanslar hepimize

Bombaci

Selamlar herkese….Oldukça farklı görünen safkanlar mevcut. Durum böyle olunca farklı görünen safkanların yanına supriz ve plase safkanlar ile ganyana gitmeye çalışacağım. Bunu yaparken de daha önceden bahsettiğim veya tuttuğum ama şimdi puan görünmeyen safkanlara öncelik vereceğim. Şans hepimizin yanında olur inşallah. Şimdiden BOL ŞANSLAR.

1.ayak: (5) EL PASO ve (6) FANTASTIC LERO küçük ve orta kuponlar için yeterli görünse de siz siz olun olukça taraftarı olduğunu bildiğim (12) BLUE POWER ı ihmal etmeyin. Yetmez diyenler ben öyle hissetmiyorum diyenler için (4) SABRET, Aslanlar gibi Türkiye’de bir ben devam etmek niyetindeyim diyenlere de (11) CANIS MAJORIS ve (8) TORNADO STRIKE derim.

2.ayak: 3 Yaşlı İngilizler tabi ki gerek yarış karakterleri gerekse koşu sitilleri öğrenilene kadar biraz zaman alıyor. Herkese de tavsiyem yeni 3 yaşlılarda takı değişikliklerine göz gezdirmeleri. Şöyle bir baktığımda galoplarıyla birlikte gözümü çıkaran bir safkan var. Yine küçük kuponlar için inanılmaz bir tek olur (12) VICTORY IS OURS risklide olsa alternatif bankom olur. Tabiki rakip yok değil. Tam aksine Çok. sıralamam şablonda olacak.

3.ayak: (6) KOVADA yine alternatif bankom. Bence iki tane rakibi var. (4) İZŞAN ve (1) İBİN. Ama oldukça zor mücadele olacak gibi duruyor. Daha başka safkanları tutanlar ilave etsin derim.

4.ayak: (4) IMPULSIVE nin son yarışını seyrettikten sonra gercekten Allah nazardan saklasın. 10 numara 5 yıldız diyor BANKOM olur diyorum.

5.ayak: (11) WINCESTER yine ağır favori. üzerinde Karataş olmasa banko önermezdim çünkü son zamanlarda sürekli tabelada 2. veya 3. lüklerde yer bulan safkanlara tav oluyorum. GURBETÇİLE nin 170 bin lira ile maiden dan çıkınca REMAZAN KAYA’ nın padokta dağıttığı baklavadan da en az 10 defa tek atan bir yarış sever olarak tatmak isterdim. Ayrıca duyurulur:=)

6.ayak: Dün gündüz programında son ayağa hepsi dedik 4 lira ganyanlı at geldi. Akşam programını tek attık 24 lira ganyanlı at geldi. Bende o zaman dedim ki arkadaş ne öyle olsun ne böyle. Daha öncede bahsettiğim (17) GEZEGEN ilk safkanım olmak üzere sıralamam şablonda olsun. İkinci sırada vereceğim safkan muhtamelen agf de dimdirek sonuncu ganyanda da 50 lira falan çıkar. Çok at yazanlar için yazmalarını ve sonra ki yarışlar içinde bu safkanı bir tarafa not etmelerini tavsiye ederim.

ALTILI ŞABLONUM.
1.ayak: 5-6-12 / 4-11
2.ayak: 12 TEK / 1-3-14-8-7-2
3.ayak: 6 TEK / 4-1
4.ayak: 4 TEK
5.ayak: 11 TEK / 8
6.ayak: 17-16-1-2-4-5-10
KUPON BEDELİ: 1.26,- TL / 88,20,- TL
ŞABLONUMA YAZMADIĞIM TNT LER. 1.ayak: (8) ve (11), 5.ayak (9) ve (10)

Bombaci

Teşekkür ederim. Can Bey emin olun Türkiye son bir iki hafta içinde (4) İZŞAN nın bir yarışını seyretmiş olsaydı. Türkiyenin TEKİ olurdu. Tek sorun ortalıkta görünmemesi. Agf de de 3. safkan görünüyor. Bence güzel fırsat inşallah olur.

Bombaci

Bende farkındayım vallahi içimi okudunuz resmen. (9) yarıştan çıkınca kimi ilave edeyim diye bakıyordum. Yazamamıştım şablona mebla çok artıyor diye. ilk ayağa (11) CANIS MAJORIS ilave olmuştur.

ahmert01

1.Ayak
Son iki yarışında çok sert grupta koşan, bugün daha uygun rakiplerinin yanında sevdiği mesafede start alacak olan Tornado Strike ilk planda düşünülmeli. Finy‘nin son yarışına aldanmamak gerekli, bugün şartlar ve kilosu daha uygun. Fantastic Lero‘da sentetiğe uyum sağlamış görünüyor, şansı ypksek. Sabret ve El Paso ise yarıştaki diğer şanslı isimler.

2.Ayak
Hayatının ilk startında sonlara kadar 1. lik mücadelesi veren, son 200 de 3. olduğu halde enseye basarak yarışı 7. olarak tamamlayan Invicible King sonraki yarışında T. Yıldız idaresinde kayba koştu. Bu kez hem Dilbağı takısı eklendi hem de Kocakaya tekrar biniyor. Mesafenin biraz daha uzaması da lehine. Benim favorim. Rakip olarak Goldiniadis, Desert Lion, Racer Man ve ilk yarışında başarısız olsa da orijinini beğendiğim isimlerden Dry Cleaner‘i de kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

3.Ayak
İbin sentetik pistte çok etkili koşan bir isim. Bugün için Şampiyon jokey Halis Karataş etkisiyle şansı bir kat daha artıyor. Kalite safkan İzşan ve Karacebey Aslanı ise rakip isimler.

4.Ayak
Günün en zevkli yarışı olması en muhtemel olan koşu. Impulsive ve Wolf Prince. Ben bu iki isimi tam olarak ayıramadım. Ancak Impulsive‘nin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ben yine de Karataş’ı karşıma almak istemediğimden bu iki safkanı birlikte yazacağım.

5.Ayak
1200 ve 1300 metrelik yarışların tempolu başlaması ile grubun içine girerken fazla efor verdiğinden dolayı sonlarda rakiplerini atlayamayan, bugün mesafenin 1400 metre olması ile The President Son sonlarda ki etkili atakları ile uygun grupta yarışı lehine çevirecektir. GÜNÜN BANKOSU…

6.Ayak
Yesari, Bertuğ ve Tahire benim öncelikli olarak düşündüğüm isimler. Bu isimlere ek olarak Çakıcı Efe, Beyrek, Anılkaya, Braymın ve Azelhan isimlerini de değerlendirebilirsiniz…

1.ayak – 8-7-6-4-5
2.ayak – 5-3-1-8-13
3.ayak -1-4-5
4.ayak – 4-7
5.ayak – 10 banko
6.ayak – 5-3-1-4-8.10.12.2

bütçenize göre sonlardanki atlardan çıkarabilirsiniz..

ahmert01

çok güveniyorum.dün de atleticoyu tek atıp altılıyı yakaladık.buraya yazamadım :)

kaan

evet şevket bey simdi gitti hipodroma

kofana

1ayak.12.tek……. 6
2ayak.1.2.3.6.8.12.14
3ayak.1.2.3.4.6
4ayak.7 banko………
5ayak.11 banko……..
6ayak.1.2.4.5.6.8.10.11.14.18 tutar 42 tl bolşanslar şahin deyerlendir

Bombaci

bol şanslar kofana

Sahin

Bugün ya herro ya merro :). Bombacı ve kofananın kolonlarını oynayacam…Kofana ilk ayağa 5 eklesek mi .birde üçüncü ayağa 5

ErtanBEY

1.AYAK : pistin hafif nemlenmesi ile birlikte sevdiği mesafede şansının artacağını düşündüğüm çalışmaları da iyi görünen tek probleminin M.Şahin olacağını düşündüğüm (3)LADY FALCON ağır favorimdir. 1.koşudaki sınıf at CHACKOVAnin anne kardeşi olan ve yaklaşık 3 aylık aranın ardından galop niyetine yarış gösterilen ve 3.olarak ayrılırken bir dahaki yarışında dikkat et ErtanBEY :) diye sinyal veren (5)EL PASO ve ağır kilosuna rağmen sevdiği koşullarda (4)SABRET ilk ayak için yeterli görünüyor.yeri olanlara bu pist ve mesafeledeki son yarışında 4.olan iyi galoplarla bu yarışına özenle hazırlanan (6)FANTASTİC LERO mutlaka eklenmelidir.
2.AYAK : Eküri avantajıyla bu yarışına katılacak olan ve daha çok ekurisinin favori olmasına rağmen benim bir suredir ısrarla takip ettiğim çalışmalarını da iyi bulduğum ve tabiki Karataşlı ekuri avantajli ünlü Aygır Dylan Thomas yavrusu (11)STALLIN FALCON startta kalmaz ise kazanacaktır alternatif bankomdur.bir önceki yarışında enteresan olarak kötü koşan iyi galoplarla boy gösterecek olan (2)DRUMMER, 3 aylık aradan sonra yarış koşacak olmasına rağmen güçlü orjini ve pistteki iyi görüntüsü ile (8)RACER MAN favoriden sonra şans verdiğim isimlerdir. Galoplarında ayakları yerden kesilen 1000/1,01 derecesiyle günün süprizini S.Boyraz ile koşacak olan (10)SİLİNDİR yapabilir dikkat dikkat!!…Supriz (3)GOLDİNİADİS. .
3.AYAK : Ara vermiş olsada galoplarında çok harika dereceler yapan son işinde 600/40 400/26.4 gibi ben burdayım kazanırım boşa at yazmayın dedirten (4)İZŞAN bana göre kazanacaktır alternatif bankomdur.tek rakip son yarışını çok Fiyakali kazanirken amannninnn dedirten (3)AMANKAYA olabilir düşüncesindeyim.
4.AYAK : 3 aydır tam.kenterlerle hazırlanan verdiği aranın kendisine çok iyi geldiğini son 1200/1.15 600/35 400/23.6 Galoplarıyla gösteren (1)BUENOS DİAS favorim olup (7)WOLF PRİNCE, (4)İMPULSİVE ve kumu cok sevmemiş olsada (5)PRITE LEGEND bir arada değerlendirilmesi gereken safkanlardır
5.AYAK : Çalışmalarını muazzam bulduğum (13)KONIGIN Y.Bilik nezaretinde favorimdir.Sırasıyla (10)T.PRİSEDENT SON, (6)GRAN EMPORIUM, (8)GURMANAĞA, ve (11)WINCHESTER beraberce yazacağım amma bir safkan varki her kuponda bulunmasında fayda var derim oda (5)GERGERLI BURHAN..bubata çok dikkat bugün yarın gelecek..
6.AYAK : çalışmalarını çok beğendiğim ve cok saglam galoplar yapan son işinde 1000/1.07 gibi ingiliz derecesiyle bu yarışına katılacak olan (16)TURBO JET ve geçen yarışında el birliğiyle 8.at iken favori olarak yarışına kosturdugumuz ama hayal kırıklığı yaratan istim üzerinde ki (17)GEZEGEN beraberce değerlendireceğim..Supriz (1)TAHIRE ve (14)KABAKCI olur kanaatindeyim..
Herkese bol şanslar diliyorum
ALTILİ KUPONUM:
3.5.4.6.7
11 / 2.8.10.3
4
1.7.4.5
13.10.6.8.11.5
16.17.1.14
Normal şablon 23 TL tamamı 115 tl butcelerinizin ölçüsünde takdirinize bırakıyorum..

Bombaci

of of of……süper….işte şimdi oldu.. ŞİKİ ŞİKİ BABA filmi vardı Kemal Sunal’ın :=) onda ki gibi kadro eksik oldumu ŞAHİN kokuyu tam alamıyor. Siz bugün görün Şahin’i

Sahin

İçimi okudun bombacı:)). Bu nedir böyle. BORDONARO abiyi bekliyorum bir tek eksik

George Thomas

Admin bakabildin mi programa. Neler çıkardın?

admin

4. ayakta sağlam gözüken WOLF PRINCE var sadece. Çatıyı kuramadım son ayak HEPSİ oyun kurmaya çalışıyorum.

admin

Kupon şu ada 200 lira. İlk ayağı tek ata düşürüp 3 tekli 20 liraya kupon oynayacağım. Bugün fena para vermez duruyor ama yüklenmeyeceğim.

Bombaci

Beklemedeyiz..:=)

EXELANCE 34

Herkese seLam dünkü kocaeLi aLtılısını 5 tL ye buLunca bugün biraz geniş kupon yapıcam umarım yararLı olabiLirim

1.ayak : 6 , 5 , 2
2.ayak : 14 , 8 , 4 , 6
3.ayak : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
4.ayak : (7) WOLF PRINCE Banko
5.ayak : 9 , 8 , 6 , 11 , 3 , 10
6.ayak : 4 , 2 , 3 , 1
Kupon bedeLi : 103,68 tl herkesin şansı boL olsun …

EXELANCE 34

TeşekkürLer

EXELANCE 34

Yaktın Beni RACER MAN .(

crone

benim altılımda şöyle…

3.4.7.8
3
3.6
4
8.9.10.11
1.2.4.5.6.10.14.16.17.18

19.20 tl

Bombaci

çok sağlam risk almışsın kafadan. bol şans kardeşim. Vallahi bu kupon ilk ayağı gecerse çok şeye gebe

admin

7 //
1-2-3-6-7-8-11-12-14 //
3 //
7 //
6-9 //
H //

20 TL

Herkese bol şanslar.

Bombaci

of of of….bombaci senin her tarafın bomba olsa kaç yazar desene:=)))) bu ne bee?? bol bol bol bol şanslar. biraz fazlaca bol şansa ihtyaç olan bir kurgu gibi geldi gözümede:=) şimdi gelde kafada (7) yi yazma..Nasıl bir zehir attın sen böyle

admin

Güvendiğim tek at 4.ayakta, diğer atları tek önermem ama çok atta ekleyin derim.

ERKAN

Ertan beyin yorumu hala düşmedi

admin

Ertanbeyin tahminleri yorumlarda ilk sayfada.

Sahin

12.6.5.7.10
1.3.8
6.4.1
4.7
11.8
1.10.14.4

Bombaci

olsun yaaa. BEYAZ BULUT da 10 numara oldu bence. daha ne olsun. inşallah olacak senin kupon

Bombaci

Can bey tebrik ederim. bol şanslar.

Sahin

Vay arkadas %80 yıkıldık :)))Gökhan senin kolonuda oynadım :) insallah ikinci ayağı geceriz

Sahin

Yaktınız beni Kofana ve BOMBACI :)))

Bombaci

Şahin sorma ya dümdüz olduk vallahi. aprantilere güvenmiyceksin işte. Çok avans verdiler garibim (6) numara falan varya kıvrandı safkan kendini öne atmak için.

Sahin

Sizin Can’ınız sağolsun . Sohbetiniz hiç bir parayla ölçülmez ;))). Her sabah kalktığımda bu heycanı sizlerle yasamak yeter bana :)).

Bombaci

wallahi olabilirdi bugün. gördünmü 2.ayaktaki (12) yi. ben sıralı ikiliden bütün masrafı çıkardım valla. 5 li ganyanımında teki aynı zamanda. Ama sen niye yazmadın altılına. söylüyorum alternatif tekim diye. 3 at yazıyosun yazmıyorsun (12) yi.

Bombaci

vay arkadaş KARACABEY ASLANI nedir yaaaa

Bombaci

uğur hiç üzmedi atı bi sonrakinde kesin tek bence.. canımız sağolsun napalım

Şahin

BOMBACI bu sıralı ikili nedir , bize de söyle oynamadan ;)). Ben hiç bilmiyorum. Altılı bitti mi bitmiyor mu herşey

burak

Can abi pazar a izmire çalıştım inceledim iyi, 3 tek li bi altılı yaptım 4 lr tutuyor çok yüklenmiyorum artık parasal olarak

28 ŞUBAT PAZAR İZMİR TAHMİNİM

1. AYAK 5-6-7

2. AYAK 3-9

3. AYAK 1 TEK

4. AYAK 2 TEK

5. AYAK 7 TEK

6. AYAK 1-2-3-4–5-7-8-9-10-12
KUPON TUTARI 4 TL