26 ŞUBAT 2016 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Bugün İzmir’de cazip bir program var karşımızda. Oyunu iyi kurabilirsek güzel bir ikramiye vereceğini düşünüyorum. Verdiğim gibi gelmesi dileklerimle bol şans diliyorum herekese.

1.Ayak: Kazandığı yarıştan sonra üzerine 5,5 kilo eklenen KARA TURBO(2) buna rağmen favorim. Yaklaşık 40 günlük bir ara veren ve bu dönemdeki çalışmaları iyi ESRAR DEDE(7) en yakın takipçisi olacaktır. İstikrarlı GÖNÜL FIRTINASI(4) ve her an bir yarış kazanabileceğini düşündüğüm KEHKEŞAN(8) ihmale gelmez.

2.Ayak: Bu grubu geçebileceğini düşündüğüm FAHRİYE HANIM(1)‘ı günü teki olarak öneriyorum. rakip isteyenler için GÜNEBAKIŞ(5) ve TUMBUL YAPRAK(8) önereceğim isimler.

3.Ayak: SIRACA(3) ve KOŞANGÜZEL(4) arasındaki mücadeleye MUHRİP(2) ve SEÇKİNER(6) de katılabilir.

4.Ayak: Süper formuyla BABİ(1) 5. birinciliğine uzanabilir, alternatif tekimdir. Ters bir durumda SEPTEMBER WIND(2), BONCUK(4) ve ATLETICO (5) devreye girebilir.

5.Ayak: Neresinden bakarsam bakayım bu yarışın içinden çıkamadım. Sıralamam şablondadır.

6.Ayak: İstanbul’da beklenilen yarışları gerçekleştiremeyip İzmir’e getirilen KURT DERELİ(2) idmandaki iyi görüntüsüyle favorimdir. Her an maiden’dan çıkacak bir görüntü içinde olan SELVİHAN(14) çok ciddi rakibidir. PARGALI HASAN(5)‘la müzmin maiden tayları BARBUN ONUR(1) ve TIRPANPEY(7) daha sonra değerlendirilecek isimlerdir.

 

 

Altılı Şablonum

1.ayak:2,7,4,8

2.ayak:1 tek / 5,8

3.ayak:3,4,2,6

4.ayak:1 tek / 2,4,5

5.ayak:1,4,6,5,2,3

6.ayak:2,14,5,1,7

Şablon 28,80 TL (tekleri tercih etmeyen verdiğim atları değerlendirebilir)

Bol Şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Site varsayılanı

Site varsayılanı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can911

Teşekkür ediyorum Barışçı kardeşim sana da bol şanslar olsun

burak

sağlam tahminler yapıyonuz takip edicem….

burak

başarılarının devamını dilerim bütün yarışlara tahminin oluyor mu barışçı kardeş özellikle adana yarışlarına oynarım ben de adana ya tahmin yapıyomusun

Sahin

Barış kardes bir elestırım var sana, güvendiğin atı yaz böyle cok kalabalık yapınca insan aklı karışıyor tereddüt ediyor, hslbukı yazdığın ilk atlarda geliyor. Yani derlerya daha sade bir anlatım. İnanıyorum ki böyle yapınca daha cok faydan dokunacaktır.simdi örneğin ben oynamak istedim kolonu ama 350 tl tuttu:)).yani batırmaktan korkma , :))

Sahin

Yarın İstanbul ve Adana senın kolonu oynayacam:)). Bu arada alcak gönüllüsün. Yenı tanışıyoruz ama iyi bir kalbe sahipsin.

Teoman

Barışçı bey tahminlerin süper.Senin tahminlerini dört gözle bekliyorum.Hakikaten üstadsın…