Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA GÜNÜ (ErtanBEY)
istanbul altili tahminleri ertanbey

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞA GÜNÜ (ErtanBEY)

1.AYAK : Gruptan güç kalite ve performans bakımından rakiplerinin bir adım önünde Olan ekurilerin günün büyük favorisi olması sebebiyle altılıda ikramiyeyi bu ayak belirler diye düşünüyorum.o yuzden kalabalık tutacağım.bunun bir diğer sebebi de ekurilereki usta jokeylerin stratejik anlamda nasıl koşturulacagini kestiremedim ikiside kazanmak isteyince ortaya ilginç bir sonuç çıkabilir.Favorim son yarışındaki gibi iyi kosacağını düşündüğüm geçen sene bu yarışta buradaki rakiplerinin biri haric hepsini transit geçen (5)ELEVATO olacaktır.Son yarışlarında form sıçraması gösteren ve her geçen gün üzerine koyarak formunu yükselten (7)LADY BEAUTY,son iki yarışta büyük favori olan fakat kötü koştuğunu düşündüğüm (1)ALY GİRL, Karataşın artık vazgeçip binmedigi U.Polatlı  (8)LUCKY MOMENT, iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olan ve birincilik hedef yapılarak hazırlanan (2)BİCİ BİCİ ve tabiki bugüne kadar katıldığı 7 adet 1600metrelik grup kv yarışın 6 sını kazanan (9)TATVAN İNCİSİ sırasıyla önereceklerimdir..

SIRALAMAM : 5.7 1.8.2.9

2.AYAK : Biraz geri planda da olsa bugün takibimde olan (10)MY BİANCA bu mesafede çok iyi koşmasını bekliyorum.. son galoplarıyla iyi çalışmaları ile (13)RUMBA ve artık kazanma zamanının geldiğini düşündüğüm (9)MOMENTERO ile birlikte ekuri avantajını iyi kullanırsa (15)WARRİOR GİRL ön planda tuttuğum safkanlardır.orta kuponlar icin bence yeterlidir...(5)KAİNAT her an potalayabilecek kapasiteye sahip.. Henüz cimde sadece bir tabelası olsada sürekli adını ustlerde duyduğumuz (3)GÖLALAN ve günün olağan favorisi (14)TENERİFE SONG yeri olanlarca eklenebilir..

SIRALAMAM : 10.13.9.15

3.AYAK : Günün en zevkli mücadelesinde Mükemmel pedigriye sahip buram buram buram şampiyon kokan ilk 3 startında el oynatmadan kazanan  (4)HALİÇ'in büyük ihtimalle kazanmasını bekliyorum..Alternatif bankomdur. ...(5)İZŞAN, (11)SEMEND, (6)KAFADAR, (12)SERHANTAY ve (13)TORAMAN sıkı rakip olacak..

SIRALAMAM : 4  /  5.11.6.12.13

4.AYAK : Beklenenlerin aksine çok favori gelmeyecek bir yarış gibi gözüken GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK adına düzenlenen en büyük kupali koşuda favorim kesinlikle sadece bu yarış için yetistirildigini düşündüğüm (1)ABBAS YOLCU olacaktır..son yarışındaki performansıyla notlarımın en üstünde yer alan (12)ROCKET MAN ve uzun mesafeleri daha iyi kosacağını düşündüğüm  (18)WİRET0P, Karataşlı (19)WOLF PRİNCE ve bu yarış için gelen intikam almak için canını dişine takarak mücadeleye ortak olmaya çalışacak olan ERHAN YAVUZ idaresinde (22)İPSİZ KIZ bu koşuda ki gizli favorimdir..

SIRALAMAM : 1.12.18.19.22

5.AYAK : 5 at arasında geçecek mücadeleye ekuri avantajını iyi kullanırsa (5)EUPRHATES ve (10)MY BİLLİONAİRE arasında görünen mücadeleye (3)BİNDOKUZYÜZYEDİ (8)KINOWA ve (4)CURTARALO katılacaktır..Suprizcilere  (14 (THE WORLD İS YOURS ve (9)KOZBEYI öneririm.

6.AYAK : Kalitesine inandığım ekuri avantajını iyi kullanabilirse (6)MOUHEEB'in kazanmasını bekliyorum ve günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır..

Altılı Kuponum :

5.7 1.8.2.9

10.13.9.15

4 / 11.6.12.13

1.12.8.19.22

5.10.3.8 4

6 banko

Bombaci
Üye

Bol şans Ertan

Neşe
Ziyaretçi
Neşe

Bugün benim tekimi yazmamışsınız bile Ertan bey 🙁 Temsil uzayan mesafede çok rahat geleceğine inanıyorum. Bol şans.

can911
Üye

Yine sıradışı tercihler kardeşim, gönlüne göre olsun… sevgiler

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.