Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İşim gereği sorumluluk alanımın genişlemesi nedeniyle biraz seyrek yazabildiğim sitemizden çekişmeli, önemli ve seyir zevki yüksek, bol bol Grup mücadelelerin yer aldığı Gazi gününden merhabalar. Başta diğer yorumcu arkadaşlarıma ve takipçilerimize keyifli ve kazançlı bir gün dileklerimle İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum... can911

1.Ayak: Altılı programına dişilere ait Gr.2 Zübeyde Hanım mücadelesi ile başlıyoruz. Yaklaşık bir yıl sonrasında yine klasına yakışır bir şekilde kazanarak dönüş yapan 9 (TATVAN İNCİSİ) Selim-Karataş işbirliğinin verdiği güven duygusu ile birleşerek günün en sağlam BANKOSU konumunda.

2.Ayak: Katılımcı sayısının artmaya başladığı koşulara başladığımız Nene Hatun koşusunda Kısrak koşusunda hatırı sayılır bir sürprize imza atan 14 (TENERİFE SONG) mücadeleci yapısını burada da sürdürürse yine kazanır. İdmanda gerçekleştirdiği performansını yarışa yansıtması durumunda  15 (WARRİOR GİRL) ekürisiyle birlikte devreye girer. Kazandığı son yarışındaki binicisine kavuşacak olan ve mesafenin uzamasıyla birlikte avantajlı konuma geçeceğini düşündüğüm 3 (GÖLALAN) yeterli olacaktır.

3.Ayak: Arap taylarının gazi mücadelesinde startta kalma gibi bir sıkıntı yaşamazsa 16 (AMANKAYA) çimde kendisi kadar başarılı olan ekürisiyle birlikte önde duruyor. Gelibolu gibi bir isim ile anneden kardeş olup Turbo eşleşmesinden doğan 4 (HALİÇ) üçte üç yaparak kariyerine başlangıç yaptı. Devamı İstiklal savaşında neden gelmesin? Son yarışlarında kazanarak formunu sürdüren mesafeye de iyi alıştırma yapan 11 (SEMEND) de kuponlarda bulunmalı. Sürpriz tercihim ise istikrarlı idman çalışmasıyla uzunda da etkili olacağını düşündüğüm orjiniyle 15 (ZAFERİMOL) olacaktır.

4.Ayak: Altyapı çalışmaları, görsel şovları ve bu yıl denenecek olan farklı kamera açısı çalışmalarıyla merakla beklenen yılın koşusu GAZİ'de son dört yarıştaki olağanüstü performansıyla 14 (TEMSİL) doğal favorim olur. Uzunda da başarılı olur Apoletini Sait Akson koşusundaki 1.liği ile takan 19 (WOLF PRİNCE), son yarışında bir anlık konsantrasyon kaybı mı diyelim ne diyelim favori gösterdiğim Temsil'e yakalanan, ön grubu yakın ara takip ederse yine finişe uzanabilecek kaliteye sahip 5 (GRAYSTORM) küçük kuponlara yeterli olur. Kazandığı son koşusunda Gazi'ye göz kırpan 4 (FAİR MONT) ve uzun mesafeli kazandığı yarışlarıyla 18 (WİRETOP) sürpriz adaylarım.

5.Ayak: Sentetikte daha etkili olduğunu gördüğüm 10 (MY BİLLİONAİRE), 14 (THE WORLD İS YOURS) ve 15 (YILDIZHAN STAR) ayrımsız tercihlerim. Ankara'dan eli boş dönen 5 (EUPRHATES) ekürisiyle son tercihim.

6.Ayak: Başarılı olduğu ideal mesafeye çıkan 6 (MOUHEEB), sevenlerini üzmesi sonrası burdan çıkaracağı galibiyetle gönülleri tekrar fethetmek isteyecek olan 3 (CANKARDEŞLER) ve hakkında bilgi sahibi olmadığımız kapalı kutu 9 (FOUNOUN AL BADR) günün son tercihi olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 9

2.Ayak: 14-15-3

3.Ayak: 16-4-11-15

4.Ayak: 14-19-5-4-18

5.Ayak: 10-14-15-5

6.Ayak: 6-3-9

Kupon Tutarı: 43,20 TL

Barışçı
Üye

can abi bol şans

admin
Yönetici

Bol şanslar Can Bey, hoş geldiniz.

Bombaci
Üye

Hoş geldiniz bol şanslar

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla