Ana Sayfa / Tahminler / 25 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)
ankara altili tahminleri ertanbey

25 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Şansızlığımızı kıralım artık bugün gecenin bir yarısı çalışıyorum bakalım neler çıkacak ortaya bugün için.şimdiden herkese kazançlı bir gün diliyorum bol şanslar olsun hepimize..

1.ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK : Yeni koşacak taylarin mücadelesinde genelde henüz takip edip aklımızda bulunabilecek atlar olmamasından dolayı tamamen orjin pistteki görüntüsü ve yaptığı galoplarında iyi dereceler sergileyen safkanları ön plana çıkarmak için uğraştım tabi birde jokey faktörünün de önemli olduğu yarışta ilgililerince özenle hazırlanan SunBurn ve Lovely Sun'un anne kardeşi (3)RUNNER BOL eküri koşacak rakiplerine karşı iyi bir savaş verecek favorimdir.Ayın 7-10-17 sinde yaptığı uzun galoplardan sonra 60 kiloluk idman aptantisi İ.Temel ile perşembe sabahı yaptığı 600/36 400/24.5 galobunda hazır görüntü veren ekuriside hazır görünen (2)PİNK GOLD küçü kuponlar için yeterli olabilir.Salı günü son yaptığı 1000galobunda iyi derece (1000/1.03) sergileyen Selim ve ekuri avantajıyla (1)EREN EFENDİ,iyi hazırlıklarla ve güçlü anne kan hattıyla (6)TEARRA BAY ve yine başka bir eküri avantajlı safkan (5)TEEN WOLF sırasıyla önereceklerimdir.

SIRALAMAM : 2.1.6.5

2.AYAK : Son yarışlarını önemsemediğim bir suredir ısrarla takip ettiğim ve koruduğu mükemmel formuyla bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan ve kesinlikle birincilik icin koşacak olan (6)SLAYER SCREAM ve bir süredir takibimde olan fakat kendisini en iyi anlayan Jokeyi S.Erkuşun aldığı ceza ve 1.5 aydır apranti eğitim okulunda olması sebebiyle her yarış farklı binici binmesinden başarısız olduğunu düşündüğüm şansını bu sefer yetenekli binici S.Alkan ile deneyecek olan (4)OTTOMAN SLAP iyi uyum yakalayabilirlerse kazanmaması için hiç bir sebep yok.Bu ayak için yeterli görüyorum bu iki safkanı fakat olduki SLAYER SCREAM yine Kötü gününde ve S.Alkan'da Alican gibi,Hışman gibi,F.Yüksel gibi OTTOMAN ile uyum sorunu yaşadı o zaman burası karışacaktır.ya ikisi ya HEPSİ..

3.AYAK : Son iki yarışından sonra takibime iyice giren ve bu sefer son yarışlarına göre uygunlaşan rakiplerinin yanında Mesafe pist ve performans bakımından da rakiplerinin bir adım önünde gözüken (1)KIZILTUĞ'un O.Kaya bir yamuk yapmazsa kazanmasını bekliyorum bankomdur.

4.AYAK : Son yarışında bana altiliyi bulduran gözbebeğim VE Anne kan hattını (MERCANHANIM) çok sevdigim (8)LİDER EFE açık ara favorimdir.rakip olarak bu yarışla yine çıkışa geçmesini beklediğim (2)AĞAKAFKASLI, (10)PARPALİ ve iyi çalışmaları ile dikkatimi çeken (6)HAKTANBEY arasında çok zevkli bir yarış olmasını bekliyorum.hakkeden kazansın..

SIRALAMAM : 8 2.10.6

5.AYAK : Son iki yarışında bana çok paralar kaybettiren ama grupta bir tık önde duran  (1)GÖZ GÖZ EREN favorim olmakla birlikte güzel formu ve iyi çalışmaları ile (13)SEA PEARL ve son galobu harika olan (2)BAŞARILAR buraya yeterli görünüyor.yarışın bombasını (12)HASRET RÜZGARI yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir

SİRALAMAM : 1.13.2.12

6.AYAK : Uzun zamandır muntazam idmanda olan hazırlıklarını beğendiğim (5)LUCKY RACER ve (7)IŞILAY arasında geçecek mücadeleye ekuri avantajı ve iyi durumu ile (2)CARACAS katılabilir..

SIRALAMAM : 5.7.2

Kuponum:

2.1.6.5

6.4 /  h

1

8.2.10.6

1.13.2.12

5.7.2

Neşe
Ziyaretçi
Neşe

Bol şans Ertan bey siz de benim gibi supriz yakalayıp favori den yatıyorsunuz tuttuğum atların sizinkilerle aynı olması sebebi ile paylasimlariniza bakmadan kupon yatırmıyorum. İnşallah bugün olucak gibi..

admin
Yönetici

En kötü galop yine kazandı.

admin
Yönetici

Bu Sabrinin Atı, Mavi Dalga’dan kaliteli olacak.

Bombaci
Üye

Manciniye inanılmaz şeyler olabilir adminim 🙂

Bombaci
Üye

Gaziye para lazım:)

admin
Yönetici

Tebrikler 🙂

Azor Ahai
Üye

sabrinin atı tekmiş artık sende herkes gibisin 🙂

admin
Yönetici

Özcan Yıldırım Sea Pearl’e niye binmiş bakayım dedim yarış başladı. 2 saat geç kaldık atı kontrol etmek için :]

ERKAN
Üye
ERKAN

Adana için varmı birşeyler ertan bombacı

Bombaci
Üye

Adanaya oynadım. Kupon arda nin sayfasinda

Bombaci
Üye

Adam sonunda BAYBAŞKAN ı da kuruttu. Furkan in laneti. Oh olsun

kofir kartar
Üye
kofir kartar

ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum bariyer dibinden gelip sürpriz mi yapacak nedir virajda bile toplanmadı grup geridesin zaten al dışarı yetişirse sprinti zaten potada bariyer dibine sokmanın ne alemi var o atı bu kamilin bindiği atı bir daha tek atmam

Bombaci
Üye

San yemin ederim. Üzerinde bu adam var diye tahmin vermedim. Çünkü tek atamayacağım o kesin. Bu defa gelirse insanlar kafa karıştırıyorsun der diye korktum. Bu arada aramıza hoş geldin :))))

admin
Yönetici

Rude Boy u içeriden koşturmadılar bi sürekli kayıp.

admin
Yönetici

Arım artık kazanır burayı. Kaside gözüme çarptı bir de belki 2.lik yapar.

COMMANDANTE
Üye

Arım’dan altılı kaybettim admin tekti 🙁

admin
Yönetici

Rahat kazanir diye bekliyordum. Tabelaya zor yetişti

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.