istanbul altili tahminleri

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL GAZİ KOŞUSU TAHMİNLERİ (SHEVA)

1.AYAK Zübeyde annemiz adına koşulan bu koşuda 9.TATVAN İNCİSİ ilk şanslı isim hazır eküri olarakta halis karataşlı 11.WILLPOWER varken tek rakipleri 2.BİCİ BİCİ olacaktır.

2.AYAK Nene hatun koşusuda gazi koşmayacak olan dişiler desek yanlış olmaz bir çok kaliteli safkanın olduğu bu koşuda ilk sıra 3.GÖLALAN ve 8.Mİ BOMBON Bu iki safkan plasede hatta daha altta bile bulunabilir ama ben ikisindende çok şey bekliyorum.14.TENERIFE SONG,9.MOMENTERO,15.WARRIOR GIRL,diğer isimler.

3.AYAK Bence bugun geçebilecek rakipleri son ayağa kayıt olduğu için koşuda geçebilicek bi safkan bulamadım riskli gibi görünsede benim en güvendiğim yer 12.SERHANTAY BANKO

4.AYAK  At yarışı oynamayan yada ilgisi olmayanın bile tek bildiği koşu olan ingiliz tayların en büyük mücadelesi. Mustafa Kemal adına koşulan 90.GAZİ koşusunda herkesin favorisi yada favorileri muhakkak vardır,ben belkide çoğu kuponda bulunmayak olan 16.VICTORY IS OURS u tek atıp gazi heyecenımı arttırmayı planlıyorum.

5.AYAK Orjin sorunundan dolayı gazi koşamayan 5.EUPRHATES ilk şanslı isim.Kaba kumda müthiş koşan ama çimi eksik olduğu düşünüldüğünden gazi koşmayan diğer tay 8.KINOWA ikinci şanslı isim sentetik piste ilk defa çıkıcak olması handikap ama güzel koşacağını düşünüyorum.10.MY BILLIONAIRE ve 3.BİNDOKUZYÜZYEDİ bomba olarak düşündüğüm 2 safkanıda kuponuma ekleyip bu ayağı rahat seyredeceğimi düşünüyorum.

6.AYAK Gelelim arap şampiyonlarımıza bültenlerde 266 gün arası gözüken safkan türkiyede sadece enternasyonel koşabildiği için yarış hayatına fransada devam etmekteydi çok başarılı yarışları olmasada verdiği ara o kadar uzun değil ben geçen seneki enternasyonelinde canlı izleyip çok beğenmiştim. Bu yüzden iyi hazırlandıysa bu grubu geçebilir düşüncesi ile ilk sırada6.MOUHEEB Son koştuğu koşuya anlam veremediğim ama kalitesi zaten ortada olan 5.KARAÜZÜM,inatçılığı çok fazla olan 4.GÜMBÜRGÜMBÜR son olarakta bence şampiyonluğu artık bitmek üzere olan koşunun favorisi 3.CANKARDEŞLER

Ben çok ucuz bi şablon çıkardım bu yüzden 7li ganyan olarak yatırıcam kuponumu 1.AÇIK DENİZ ve 2.EMMİ eklemesi ile güzel bir ikramiye hedefliyorum herkese bol şanslar.
şablon
9-2
3-8-14-9-15
12
16
5-8-10-3
6-5-4-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans şimdiden sheva

Berk
Ziyaretçi
Berk

12.Serhantay banko demişsiniz ama rakip olarak 16.Amankaya ekürisiyle iyi sonuç çıkarabilicegini düşünüyorum

admin
Yönetici
admin

Konu İstiklal’den açıldı HALİÇ için ne düşünüyorsunuz? Sheva senden de beklerim bunun cevabını.

Bol şanslar

cenk
Ziyaretçi
cenk

kırdeniz için ne düşünüyorsunuz

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

can911
Üye
can911

Bol şans Sheva..gönlüne göre