Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL GAZİ KOŞUSU TAHMİNLERİ (SHEVA)
istanbul altili tahminleri

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL GAZİ KOŞUSU TAHMİNLERİ (SHEVA)

1.AYAK Zübeyde annemiz adına koşulan bu koşuda 9.TATVAN İNCİSİ ilk şanslı isim hazır eküri olarakta halis karataşlı 11.WILLPOWER varken tek rakipleri 2.BİCİ BİCİ olacaktır.

2.AYAK Nene hatun koşusuda gazi koşmayacak olan dişiler desek yanlış olmaz bir çok kaliteli safkanın olduğu bu koşuda ilk sıra 3.GÖLALAN ve 8.Mİ BOMBON Bu iki safkan plasede hatta daha altta bile bulunabilir ama ben ikisindende çok şey bekliyorum.14.TENERIFE SONG,9.MOMENTERO,15.WARRIOR GIRL,diğer isimler.

3.AYAK Bence bugun geçebilecek rakipleri son ayağa kayıt olduğu için koşuda geçebilicek bi safkan bulamadım riskli gibi görünsede benim en güvendiğim yer 12.SERHANTAY BANKO

4.AYAK  At yarışı oynamayan yada ilgisi olmayanın bile tek bildiği koşu olan ingiliz tayların en büyük mücadelesi. Mustafa Kemal adına koşulan 90.GAZİ koşusunda herkesin favorisi yada favorileri muhakkak vardır,ben belkide çoğu kuponda bulunmayak olan 16.VICTORY IS OURS u tek atıp gazi heyecenımı arttırmayı planlıyorum.

5.AYAK Orjin sorunundan dolayı gazi koşamayan 5.EUPRHATES ilk şanslı isim.Kaba kumda müthiş koşan ama çimi eksik olduğu düşünüldüğünden gazi koşmayan diğer tay 8.KINOWA ikinci şanslı isim sentetik piste ilk defa çıkıcak olması handikap ama güzel koşacağını düşünüyorum.10.MY BILLIONAIRE ve 3.BİNDOKUZYÜZYEDİ bomba olarak düşündüğüm 2 safkanıda kuponuma ekleyip bu ayağı rahat seyredeceğimi düşünüyorum.

6.AYAK Gelelim arap şampiyonlarımıza bültenlerde 266 gün arası gözüken safkan türkiyede sadece enternasyonel koşabildiği için yarış hayatına fransada devam etmekteydi çok başarılı yarışları olmasada verdiği ara o kadar uzun değil ben geçen seneki enternasyonelinde canlı izleyip çok beğenmiştim. Bu yüzden iyi hazırlandıysa bu grubu geçebilir düşüncesi ile ilk sırada6.MOUHEEB Son koştuğu koşuya anlam veremediğim ama kalitesi zaten ortada olan 5.KARAÜZÜM,inatçılığı çok fazla olan 4.GÜMBÜRGÜMBÜR son olarakta bence şampiyonluğu artık bitmek üzere olan koşunun favorisi 3.CANKARDEŞLER

Ben çok ucuz bi şablon çıkardım bu yüzden 7li ganyan olarak yatırıcam kuponumu 1.AÇIK DENİZ ve 2.EMMİ eklemesi ile güzel bir ikramiye hedefliyorum herkese bol şanslar.
şablon
9-2
3-8-14-9-15
12
16
5-8-10-3
6-5-4-3

Hakkında Azor Ahai

Azor Ahai

16 yorum

 1. Barışçı

  bol şans şimdiden sheva

 2. 12.Serhantay banko demişsiniz ama rakip olarak 16.Amankaya ekürisiyle iyi sonuç çıkarabilicegini düşünüyorum

  • Konu İstiklal’den açıldı HALİÇ için ne düşünüyorsunuz? Sheva senden de beklerim bunun cevabını.

   Bol şanslar

  • sheva

   abi nazar değmesin iyi at kolay tempoda kazanıyor ama geçtiği atlarda şuan için bu gruba yaklaşamaz bile daha ilk savaşı her ne kadar halis yada ilgilileri çok umutlu olsada bence bu koşu için zor

  • Koştuğu gruplarda diş gösteren olmadı o kadar da ezme şimdi :)

  • sheva

   tabiki düşüncelerimiz farklı olabilir belkide sizin dediğiniz şekilde şonuçlanır koşu ama herhangi bir takipçi sheva kimi tek verdi diye baktığında benim için bültenin en sağlam teki olduğunu bilmesi istedim bu benim görüşüm.

 3. kırdeniz için ne düşünüyorsunuz

 4. can911

  Bol şans Sheva..gönlüne göre

 5. sheva

  bu koşu mi bom bon un hakkı

  • Yarışı tam seyredemedim ne oldu Mi Bonbon’a ?

  • sheva

   ya yer bulamadı ama bence gökhan 3 tayı birden etkiledi ama sondaki görüntü mi bom bon daha diriydi kısmet değilmiş yazık oldu serhantay geçilmez :))

  • Tebrikler Serhantay için :) Oğlum Ege iyi atmış ama burada da olmaz diyerek 8 atta yazmadım.

  • sheva

   biraz sonra victory is ours içinde yazmana gerek yok ozman ben 2sinin yerine kabul ediyorum adminim :) devam eden korsan 6lı ve misli kuponlarım var gelirse paylaşıcam totem yaptım.

  • Gelirse paylasma asil :)

 6. sheva

  çok bekledin be özcan maf ettin beni :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir