26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Atçılık ve at yarışları ile ilgilenen herkes için en önemli koşusu bugün; bahis açısından genelde cazip bitmese de seyir zevki açısından harika koşular var.

1.AYAK: Günün ilk ayağı tuzak bir koşu; 4 yukarı dişilerin biraraya geldiği koşuda hepsinin şansı yüksek bana göre. Özellikle böyle bir günde ilk ayakta oyun dışında kalmamak için tuttuğunuz atları yazıp kalabalık geçmekte fayda var. Gülerce Ekürileri ilk şanslı, Karataş ve Selim Kaya eküri koşuyor. Bu şekilde eküri koşmak bana oldum olası tuhaf geliyor, iki başjokeyden hangisi fedai koşturulabilir ? Yine de ilk olarak 9.TATVAN İNCİSİ yazılmalı, 6.HARD BABY ve 3.CHACHKOVA ilk rakipleri. 2.BİCİ BİCİ, 1.ALY GIRL 5.ELEVATO 8.LUCKY MOMENT rakip gördüğüm safkanlar.

2.AYAK: Yine dişilere ait koşuda ilk şansı verdiğim isim 13.RUMBA. İnanılmaz bir form yakalayan 14. TENERIFE SONG ilk rakip gördüğüm isim. Ekürilerden 15.WARRIOR GIRL 9.MOMENTERO 4.GÖZDE GELİN, 5.KAİNAT ve 3.GÖLALAN diğer rakipler.

3.AYAK:  İstiklal Savaşı Koşusu’nda 4 yaşlı en iyi Araplar birarada. 13.TORAMAN, 1.BUDAKHAN 12.SERHANTAY, 11.SEMEND ve 4.HALİÇ arasında görünüyor. Sürprizi Selim Kaya’nın tercihi ile 8.KIRDENİZ yapabilir.

4.AYAK: Günün değil yılın en önemli koşusunda 19.WOLF PRINCE benim de favorim. Geç devir alan ama devrini bulduğunda zor geçileceğini düşündüğüm bir isim. Kuru pistte ve uzun mesafede çok şanslı. 14.TEMSİL, 3.COOGER ve uzayan mesafede sürprize imza atabilecek 12.ROCKET MAN rakipler.

5.AYAK: Gereksiz çim macerasında başarısız olduktan sonra döndüğü kum pistte yine kazanan 8.KINOWA, ilk kez çıkacağı sentetik pisti yadırgamazsa bu grubu geçecektir. Bankom.

6.AYAK: CANKARDEŞLER şampiyon at, son iki yarışı yarışsever herkesi şaşırttı, bugün “bitmedim” diyip koşarsa kazanacaktır. Eküri yardımı ile MOUHEEB tek rakibi olur.

9,6,3,2,1,5,8

14,15,9,4,5,3

13,1,12,11,4,8

19,14,3,12

8

4,6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.
Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

bültene bakınca keşke hergün bu tür koşular olsa diyesi geliyor insanın şampiyonlar ligi gibi :) bol şans

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans adaş

admin
Yönetici
admin

Gufre bol şanslar

Ses yok kimse de, çok mu sıcak Gazi ye mi çalışıyor herkes :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar