istanbul altili tahminleri barisci

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Bir süre ara vermek zorunda kaldığım yorumlarıma özel bir yarış günü olması sebebiyle telefonumdan zor da olsa yorum yazarak katılmak istedim. Biz yorumcular için de yorumlaması çok keyifli bir program. Tüm yorumcu arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Takipçilere de bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: Zübeyde Hanım Koşusuyla başlıyor program. Çok nadir göreceğimiz bir durum var bu koşuda. Ekürilerin birisinde Selim Kaya diğerinde Halis Karataş var. Bindikleri safkanların da kalitesini düşünürsek günün sığınılacak limanı olurlar. TATVAN İNCİSİ(9) bankom.

2.Ayak: Nenehatun Koşusu günün en zor koşularından birisi . Dişilerin mücadelesinde Kısrak Koşusunda olduğu gibi bir süpriz çıkabilir. O koşunun büyük süprizi TENERIFE SONG(14) devam eden formuyla favori olmayı hakediyor. En yakın rakibi bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek WARRIOR GIRL(15). Daha sonra sırasıyla RUMBA(13), MOMENTERO(9), GÖLALAN(3), MI BONBON(8), KAİNAT(5), GÖZDE GELİN(4) ve FASHITIVE(2) değerlendirilmesi gereken safkanlar.

3.Ayak: 4 Yaşlı Arap atlarının en önemli mücadelelerinden birisi İstiklal Savaşı Koşusu. Son koşusunda uzun mesafelerde başarılı olacağını bize gösteren SERHANTAY(12) ilk atım. Kazandığı koşuları rahat kazanarak aslında yerinin böyle gruplar olduğunu düşündüğümüz HALİÇ(4) ciddi bir sınava çıkacak. Sezonun flaş isimleri TORAMAN(13) ve AMANKAYA(16) son koşularında sallansalar da burada ihmale gelmezler. O koşuyu kazanan SEMEND(11) iyi görüntüsüyle iddialı olabilir.

4.Ayak: Ve geldik yılın en önemli koşusuna. 90. Gazi Koşusu’nun galibi bakalım hangi safkan olacak. Tabiki ilk temennimiz tüm safkanların ayaklarının düz basması. Gazi favorim hiç değişmedi: WOLF PRINCE(19). Son koşusunda acele ettiğini düşündüğüm safkan ona rağmen kuvvetli gelen rakiplerine direnmeyi başarmıştı. İyi bir yerde yürürse kazanacağını düşünüyorum. Ancak tabiki çok ciddi rakipleri var. Bu mesafeyi belki de en iyi koşacak isimlerin başında TEMSİL(14) geliyor. Son düzlükte kendini en dışa atabilirse öldürücü sprintiyle tüm rakiplerini avlayabilir. GRAYSTORM(5) son uzun mesafeli koşularını kazanabilse çok ağır favori olarak girecekti bu koşuya. Ancak yine de çok ciddi rakip olacaktır bu iki isme. Diğer önereceğim safkanlar VICTORY IS OURS(16) ve COOGER(3).

5.Ayak: Kum piste bayılan KINOWA(8) çim piste de aynı sempatiyle yaklaşsaydı onu Gazi Koşusunda izleyecektik. Sentetiğe ilk defa çıkacak olması onu çok etkilemez diye düşünüyorum alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde EUPRHATES(5), BİNDOKUZYÜZYEDİ(3), THE WORLD IS YOURS(14), MY BILLIONARE(10) ve CURTARALO(4) devreye girebilecek safkanlar.

6.Ayak: Uluslararası Ali Rıza Bey Koşusunda birincilik mücadelesinin CANKARDEŞLER(3) ve MOUHEEB(6) arasında geçeceğini düşünüyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:9 tek

2.ayak:14,15,13,9,3,8,5,4,2

3.ayak:12,4,16,11

4.ayak:19,14,5,16,3

5.ayak:8//5,3,14,10,4

6.ayak:3,6

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Hoş gedin Barış. Emeğine sağlık

Bol şanslar

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar….

admin
Yönetici
admin

Gazi koşusunu kim kazanır Savaşçı

Savasci
Üye
Savasci

Tamda bunun cevabını senden bekliyorum Admin…

Savasci
Üye
Savasci

Kimin kazanacagını ben bilemem ama favorim TEMSİL(14)
Senin favorin kim.?

admin
Yönetici
admin

Temsil tekim olacak gibi gözüküyor.

Savasci
Üye
Savasci

o zaman ben temsili yazmim.))))

admin
Yönetici
admin

:))

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Efsane geri döndü hadi hayırlısı bişi sorucam abi yarın için genelde çok basit kurgular olucak çok ii atlar var diye favori ve plaselerin yazıldığı kuponlar seninkide biraz öyle geldi tutması çok büyük ihtimal ama ikramiye tatmin edermi daha açık sorayım kar edermi ?

Onbasi
Üye
Onbasi

öncelikle herkese merhaba uzun bir aranın ardından again again sizinle yine beraberiz barış kardeşim bol bol en full şanslar seninle olsun site sakinlerine de ayrı ayrı bol şanslar dilerim ..
****** **** ***** AZİZ İSTANBUL KUPONUM**************

1. ayak: 6,9
2. ayak: 9,15
3. ayak: 13,14,11,12,4,2,6
4. ayak: 5,14,19
5. ayak: 7,8,12
6. ayak: 3

*** 15,12 tl lik küçücük bir kupon herkese bol şanslar dilerim

ender
Ziyaretçi
ender

selamlar, bence 2.ayak warior girl gecilmez hatta ati gorunce sasirdim ekuriler bankom, gazi kosusunda son duzlukte temsil hepsini toplar, o sprinte hicbir at dayanamaz, zaten 2200den sonra digerleri bitmis olur. gazi kosunun yedegi bindokuzyuzyedi de alternatif tekimdir..

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar hoş geldin

can911
Üye
can911

Barış’ım gönlüne göre olsun inşallah, sevgiler

Savasci
Üye
Savasci

Tebrik ederim Barışçı…

Ümit
Üye
Ümit

Tebrikler barisci basarilarin devamini dilerim

Bombaci
Üye
Bombaci

Tebrikler valla iyi ki varsın:)

can911
Üye
can911

Tebrik ediyorum değerli kardeşim, başarıların daim olsun

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Barışçı

Ali67
Üye
Ali67

Tebrik ederim bol şanslar barışçı

Kubi
Üye
Kubi

Tebrikler Barışcı başarın daim olsun…

Adrian
Üye
Adrian

Tebrikler Barış kardeşim