Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
istanbul altili tahminleri barisci

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Bir süre ara vermek zorunda kaldığım yorumlarıma özel bir yarış günü olması sebebiyle telefonumdan zor da olsa yorum yazarak katılmak istedim. Biz yorumcular için de yorumlaması çok keyifli bir program. Tüm yorumcu arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Takipçilere de bol kazançlı bir gün diliyorum.

1.Ayak: Zübeyde Hanım Koşusuyla başlıyor program. Çok nadir göreceğimiz bir durum var bu koşuda. Ekürilerin birisinde Selim Kaya diğerinde Halis Karataş var. Bindikleri safkanların da kalitesini düşünürsek günün sığınılacak limanı olurlar. TATVAN İNCİSİ(9) bankom.

2.Ayak: Nenehatun Koşusu günün en zor koşularından birisi . Dişilerin mücadelesinde Kısrak Koşusunda olduğu gibi bir süpriz çıkabilir. O koşunun büyük süprizi TENERIFE SONG(14) devam eden formuyla favori olmayı hakediyor. En yakın rakibi bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek WARRIOR GIRL(15). Daha sonra sırasıyla RUMBA(13), MOMENTERO(9), GÖLALAN(3), MI BONBON(8), KAİNAT(5), GÖZDE GELİN(4) ve FASHITIVE(2) değerlendirilmesi gereken safkanlar.

3.Ayak: 4 Yaşlı Arap atlarının en önemli mücadelelerinden birisi İstiklal Savaşı Koşusu. Son koşusunda uzun mesafelerde başarılı olacağını bize gösteren SERHANTAY(12) ilk atım. Kazandığı koşuları rahat kazanarak aslında yerinin böyle gruplar olduğunu düşündüğümüz HALİÇ(4) ciddi bir sınava çıkacak. Sezonun flaş isimleri TORAMAN(13) ve AMANKAYA(16) son koşularında sallansalar da burada ihmale gelmezler. O koşuyu kazanan SEMEND(11) iyi görüntüsüyle iddialı olabilir.

4.Ayak: Ve geldik yılın en önemli koşusuna. 90. Gazi Koşusu'nun galibi bakalım hangi safkan olacak. Tabiki ilk temennimiz tüm safkanların ayaklarının düz basması. Gazi favorim hiç değişmedi: WOLF PRINCE(19). Son koşusunda acele ettiğini düşündüğüm safkan ona rağmen kuvvetli gelen rakiplerine direnmeyi başarmıştı. İyi bir yerde yürürse kazanacağını düşünüyorum. Ancak tabiki çok ciddi rakipleri var. Bu mesafeyi belki de en iyi koşacak isimlerin başında TEMSİL(14) geliyor. Son düzlükte kendini en dışa atabilirse öldürücü sprintiyle tüm rakiplerini avlayabilir. GRAYSTORM(5) son uzun mesafeli koşularını kazanabilse çok ağır favori olarak girecekti bu koşuya. Ancak yine de çok ciddi rakip olacaktır bu iki isme. Diğer önereceğim safkanlar VICTORY IS OURS(16) ve COOGER(3).

5.Ayak: Kum piste bayılan KINOWA(8) çim piste de aynı sempatiyle yaklaşsaydı onu Gazi Koşusunda izleyecektik. Sentetiğe ilk defa çıkacak olması onu çok etkilemez diye düşünüyorum alternatif tekimdir. Eksik koşması halinde EUPRHATES(5), BİNDOKUZYÜZYEDİ(3), THE WORLD IS YOURS(14), MY BILLIONARE(10) ve CURTARALO(4) devreye girebilecek safkanlar.

6.Ayak: Uluslararası Ali Rıza Bey Koşusunda birincilik mücadelesinin CANKARDEŞLER(3) ve MOUHEEB(6) arasında geçeceğini düşünüyorum.

Altılı Şablonum

1.ayak:9 tek

2.ayak:14,15,13,9,3,8,5,4,2

3.ayak:12,4,16,11

4.ayak:19,14,5,16,3

5.ayak:8//5,3,14,10,4

6.ayak:3,6

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

32 yorum

 1. Hoş gedin Barış. Emeğine sağlık

  Bol şanslar

 2. Savasci

  Bol şanslar….

 3. sheva

  Efsane geri döndü hadi hayırlısı bişi sorucam abi yarın için genelde çok basit kurgular olucak çok ii atlar var diye favori ve plaselerin yazıldığı kuponlar seninkide biraz öyle geldi tutması çok büyük ihtimal ama ikramiye tatmin edermi daha açık sorayım kar edermi ?

  • Barışçı

   haklısın sheva çok uçuk bir ikramiye vereceğini düşünmüyorum açıkçası ama tenerife song gibi 50 küsur ganyanlı bir atın gelmeyeceğinin de garantisi yok. üç dört ayakta gelecek plaselerle üzmeyecek bir ikramiye kovalayacağız. bol şans

 4. Onbasi

  öncelikle herkese merhaba uzun bir aranın ardından again again sizinle yine beraberiz barış kardeşim bol bol en full şanslar seninle olsun site sakinlerine de ayrı ayrı bol şanslar dilerim ..
  ****** **** ***** AZİZ İSTANBUL KUPONUM**************

  1. ayak: 6,9
  2. ayak: 9,15
  3. ayak: 13,14,11,12,4,2,6
  4. ayak: 5,14,19
  5. ayak: 7,8,12
  6. ayak: 3

  *** 15,12 tl lik küçücük bir kupon herkese bol şanslar dilerim

 5. selamlar, bence 2.ayak warior girl gecilmez hatta ati gorunce sasirdim ekuriler bankom, gazi kosusunda son duzlukte temsil hepsini toplar, o sprinte hicbir at dayanamaz, zaten 2200den sonra digerleri bitmis olur. gazi kosunun yedegi bindokuzyuzyedi de alternatif tekimdir..

 6. Bombaci

  Bol şanslar hoş geldin

 7. can911

  Barış’ım gönlüne göre olsun inşallah, sevgiler

 8. Barışçı

  son ayağa kadar geldik olsun artık

 9. Savasci

  Tebrik ederim Barışçı…

 10. Tebrikler barisci basarilarin devamini dilerim

 11. Bombaci

  Tebrikler valla iyi ki varsın:)

 12. can911

  Tebrik ediyorum değerli kardeşim, başarıların daim olsun

 13. Tebrikler Barışçı

 14. Barışçı

  teşekkürler arkadaşlar gazi günü sitede bir yorumun tutması iyi oldu bana nasip olduğu için duble oldu sevincim :)

 15. Ali67

  Tebrik ederim bol şanslar barışçı

 16. Kubi

  Tebrikler Barışcı başarın daim olsun…

 17. Adrian

  Tebrikler Barış kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir