Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)
izmir altili tahminleri

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

Herkese mutlu pazarlar. Öncelikle bugün İstanbul da  Saygı ile andığımız Ulu Önderimiz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK adına düzenlenen GAZİ Koşusunda yer alacak olan tüm safkanlara başarılar diliyorum umarım hak eden kazanır. İstanbul da böylesine güzel yarışlar varken zaten tüm yazarlarımızda güzel tahminler vermişken Güzel İzmir'imiz boş kalsın istemedim bende İzmir tahminlerim ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağım aslında İzmir programında bugün çok cazip göründü bana ufak bütçeli bir tahmin yaptım İstanbul'dan erken yatanlar hemen yanıma gelsin :) Tahminleri şöyle oluştu.

1.AYAK: 9 koşuluk programda 2. altılı ganyan 4. koşuda maiden mücadele ile başlıyor bu koşularda her zaman yaptığım gibi safkanların önceki koşuları ve derecelerine göre sıralama yapıyorum Sıralamam: 4,7,9,1,2,8.

2.AYAK: Bugün İzmir yarışlarının en zoru burası bence iki üç at hariç tüm isimler bir birine denk sıralamamdaki ilk tercihlerim son yarışlarında 1. olan (6) FETHİYE (9) KAŞİF İlk şanslı gördüğüm isimler rakiplerini sıralamamda veriyorum. Sıralamam: 6,9,1,7,3,8.

3.AYAK: Yarış hayatına başladığı günden itibaren çok başarılı bir grafik sergileyen kum pistteki performansı ile ileride bence adından daha fazla söz ettirecek olan (1) HARZEMŞAHLI BANKO Sıralamam: 1 BANKO

4.AYAK: Son bir kaç yarıştır gerçek gücünü gösteremediğini düşündüğüm bu defa mesafenin de lehine olduğu (6) BAYÇİFTÇİOĞLU Favorim rakip olarak ise yine aynı pist ve mesafelere olan yatkınlığı ile (2) İZMİR ŞAHI Bu ayakta sürpriz isimlerde bulunacak kuponumda bu konumda olacak taylarım (5) SADIKAĞA ve (4) DOMİNANTS SON Sıralamam: 6,2,5,4

5.AYAK: Bu defa artık maiden a veda edeceğine inandığım  son yarışı ile geliyorum diyen (5) HIÇKIRIK BANKO Sıralamam: 5 BANKO

6.AYAK: Burada benim favori ismim biraz farklı olacak verdiği 9 ay aranın ardından katıldığı ilk yarışta formda isimler karşısında dereceye giremeyen safkandan ben bugün dişine göre bulduğu rakipleri arasında ciddi atak bekliyorum bu sebeple ilk tercihim (2)ASLAN LUAN Bu gizli silahımın en ciddi rakibi ise son yarışında çok güçlü iki safkan arkasında 3. olduğu yarışta bence çok formda ve başarılı görünen (3) TANZER Yanlarına son yarışını ölçü almadığım (5) SPUMADOR son olarak sürprize de (1) GHOST OF DARKNES Sıralamam: 2,3,5,1.

 

ALTILIM

1.AYAK: 4,7,9,1,2,8

2.AYAK: 6,9,1,7,3,8

3.AYAK: 1 BANKO

4.AYAK:6,2,5,4

5.AYAK: 5 BANKO

6.AYAK: 2,3,5,1

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Hakkında silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.

43 yorum

 1. Yazdığın gibi gelsin üstad.

 2. Bombaci

  Bol şans silivrili

 3. Bol şanslar

  1.Ayak : 2,4,7,9
  2.Ayak : 7,8,9,10,11
  3.Ayak : 2,7
  4.Ayak : 2,4,8
  5.Ayak : 5
  6.Ayak : 5

  • silivrili

   Bol şanslar Admin
   Bugün sitede iki altılı tutucakmış gibi bir his var içimde ne dersin?:)

  • O zaman seninle Bombacı nın kuponu tutacak. Son ayakta yollar ayrılıyor ama onunki 7 li olduğu için onun ki tutar inşallah.

 4. silivrili

  Bombacıda bende mort olduk bir çuval at var 10 yok yazık
  Sana bol şans Adminim :(

 5. silivrili

  Bu zilli yi söylemişlerdi bana varya hatta tek at dediler güvenemedim
  Ama en azından yanına yazabilirdim bizim tek ortada yok:(

 6. silivrili

  Maalesef zilli bir önceki yarışında
  1.25 ganyan ile 2. Olmuş benim tekin arkasından.

  • O yarışta Zilli 2 boy startta kalmış ve uzun bir süre adapte sorunu yaşamış, hatta atın birisine çarpıp 4 boy geriye düşmüş. Sonra toparlayıp anca 2. olabilmiş. Yoksa grubu kenter geçecekmiş :)

 7. silivrili

  Ya işte yarıştan sonra bu Nasıl geldi diye bakıyoruz o Zaman görüyoruz bunları sorun bence burada.

 8. Savasci

  İzmirde yattı.)))hiç şansım yok yav…

 9. Savasci

  izmir sağlam para verecek….Gaziye oynamayıp sadece izmire oynasaymışım yine tutturamayacaktım ya.)))

 10. Bugün artık denecek bir şey kalmadı maalesef önümüzde maçlara bakacaz

 11. Savasci

  462.760,86 paraya bak….

 12. 4 lü ganyan bile 68 bin vermiş 5 li 328 bin vay arkadaş

 13. Savasci

  valla bu kadar para verecegini bilsem tum atları yazardum.))

  • 1000 liradan büyük kupon yapamıyorsun o bombalardan birini tek bulman lazımdı ben horasan güneşi hariç hiçbirini bilemedim o da plasedeydi zaten belki zilli yakalanırmış adminin dediği gibi iyi incelense

 14. Savasci

  ben zilliyi yakaldımda ne oldu.))) 4 ayaktaki zor yakalanırdı..

 15. kuponlar yayınlansın bakalım nasıl kombinasyonlarla kazanmışlar

 16. Savasci

  Habertürkün tekleri genelde tutuyor onu takip etmenizi tavsiye ederim.bir çok kez denedim sağlam tekler veriyor adamlar.

 17. Savasci

  Nasıl vermiyor..Halime hanımı ordan aldım ben..

 18. Savasci

  Bilmiyorum valla ama o gazetenin tekleri hep tuttu..diyer gazeteler sallıyor ama o sağlam tekler veriyor.bence kupon yaparken o gazatenin teklerini dikkate al..

 19. Savasci

  istanbul koşusunda 3.ayak tekini vermişti oda tuttu….12 numara..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir