Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GAZİ KOŞUSU TAHMİNLERİ)
istanbul altili tahminleri

26 HAZİRAN 2016 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GAZİ KOŞUSU TAHMİNLERİ)

Son ayakta Karaüzüm'ün koşmama ihtimali var, resmi duyuru henüz yapılmadı.

1.AYAK: Gazi koşusu gününe ya güzelce bindirmesini yapıp kazanacak atı tek atarak gireceğiz ya da 5.li ganyanla yetineceğiz. 9 - TATVAN İNCİSİ Gazi 2.liği öncesinde de sonrasında da 1600m de çok güzel yarışlar kazandı. Ayrıca el değiştirdikten sonra bugün ekürisi 11 - WILLPOWER ile koşacak. Sürpriz arayanlara 6 - HARD BABY ve 3 - CHACHKOVA öneririm.

Sıralama: 9-6-3-11

2.AYAK: 14 - TENERIFE SONG son yarışı olan Kısrak Koşusunda 77 lira ganyanla geldi. O gün güzelde kazandı ve yine dişilere ait bu koşuda favorim. Geçen kazanacağı yarıştan 4. ayrılarak bizi üzen 13 - RUMBA'nın bu grupta gelmemesi için hiç bir sebep yok. 10 - MY BIANCA son koşusunda kendisini gösterse de sonlarda varlık gösteremedi, kazandığı mesafe tecrübesiyle farklı koşabilir. 9 - MOMENTERO 2. olduğu Dişi Tay deneme yarışından sonra buraya da hazır giriyor. Bir kaç koşudur beklediğimiz ve sürekli 5. kalan 3 - GÖLALAN, son başarılı koşuları ile 6 - LIFE TIME, 5 - KAİNAT ve 8 - Mİ BOMBON çok atta yazılabilecek diğer isimler. 15 - WARRIOR GIRL'den son koşusunda çok iyi bir derece bekliyordum fakat çok ta iyi bir koşu çıkarmadı. Yine o koşu ölçü olmayabilir diyerek çok atta eklenmesi gerek diye düşünüyorum.

Sıralama: 14-13-10-9

3.AYAK: Arap atlarının Gazi koşusu sayılabilecek İstiklal Savaşı koşusundaki eşleşmeler son yılların en zevkli Arap atı yarışlarından birisi izletecek.

Çok sık koşup son koşularında bundan etkilenen ekürilerden 16 - AMANKAYA çok yürekli bir at. İşlerinde iyi gözüküyor fakat son koşusu sebebiyle tek olarak oynayamadım.

Handikap, Şartlı derken Ankara'da Vali Kupasını alan 11 - SEMEND, ünlü HALİD'in oğlu ve anne baba ise TAMERİNOĞLU. KARAÜZÜM'ün varisi olabilir, kuponlarda bulunmalı.

12 - SERHANTAY, KARAÜZÜM'ün zorlanmadan CANKARDEŞLER'i geçtiği koşuda güzel bir performans sergileyerek 2. oldu. Burada mutlaka yazılacak bir isimdir.

Bu koşuya 3 eküri ile katılacak olan 10 - SARAYBOSNA mesafe tutan bir isim ve bu yarış için yapmış olduğu çalışmalarda göze batıyor.

8 - KIRDENİZ bu sene kazanma şansını elde edemese de bu tip yarışlarda her zaman ismini duyurmuş bir isim olarak yazılır.

Koştuğu 3 yarışta da neredeyse el oynatmadan kazanan 4 - HALİÇ kapalı kutu çıkıyor ve üstünde Karataş var, çok atta yazılabilir.

6 - KAFADAR yarın son metrelerde fotoya kafayı uzatıp gelirse hiç şaşırmam. Sadece yerini bularak sprint zamanını iyi ayarlarsın. 5 - İZŞAN'la beraber sürprizde önerdiğim isimler oldular.

Sıralama: 16-11-12-10

4.AYAK: Temsil'in kazandığı yarışları izledikçe Gazi koşusunu kazanacak isim budur diyorum. Genelde bu tarz büyük koşuların temposu da yüksek olur, sprinter atların işleri kolaylaşır. Nazar değmesin 14 - TEMSİL, öndeki son rakibine kolayca yaklaşıp sprintini daha sonra atabilen bir isim. Bu özelliği ile son virajda en dışa kadar savrulan atların arasından kolayca yolunu bulabilecek ve son sözü söyleyecektir. Rakipler ise 2 - ANGEL HORSE ve 19 - WOLF PRINCE. Özellikle 2 - ANGEL HORSE son koşularındaki talihsizlikleri yaşamazsa çok iyi yerlerde yarışı bitirecektir. Kumcu yönü ağır basıyor gözükse de 18 - WIRETOP önde kuracağı temposu ve inatçılığı ile tabelada önereceğim son ismimdir.

Sıralama: 14-2-19-18

5.AYAK: 8 - KINOWA yoluna kum pistte gitmeye karar verdi ve Gazi koşusuna katılmadı. 2 ay aradan sonra da Ankara kum pistte çok kolay bir yarış kazandı. Muhtemelen yarın favori olacak ama sentetik piste ise ilk defa çıkacağı için yanına ekleyeceğim isimler olacak. Gazi koşusunu kaçıran 14 - THE WORLD IS YOURS, güzel işleri ile 15 - YILDIZHAN STAR, yarış içi karakterini Temsil'e benzettiğim 3 - BİNDOKUZYÜZYEDİ, 4 - CURTARALO, 5 - EUPRHATES, 9 - KOZBEYİ, 10 - MY BILLIONAIRE.

Sıralama: 8-14-15-3

6.AYAK: Son koşusunda kanaması sebebiyle bekleneni veremeyen 3 - CANKARDEŞLER tedavisi sonrasında ilk çıkacağı yarışta favorim. 6 - MOUHEEB rakibidir. Yeri olanlara 4 - GÜMBÜRGÜMBÜR ve 5 - KARAÜZÜM öneririm.

Sıralama: 3-6-4-5

Herkese bol şanslar

Altılım

9(11)

14-13-10-9 / 3-6-5-8-15

16-11-12-10 / 8-4-6-5

14

8-14-15-3 / 4-5-9-10

3-6-4

Küçük Kupon:  11,52 TL Büyük Kupon: 103 TL

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Savasci
Üye
Savasci

Bol Şanslar Admin….Yazacak atım KALMADI.)))))

Barışçı
Üye

adminim bol şans

haluk
Ziyaretçi
haluk

İlk iki ayak dişilere ait surpriz ihtimali yuksek birinci ayağa favorinin yanina ön tarafta cok rahat kalacagina inandıgım cheri cheri lady yazacam tenerife song yanina at yazmak istemesemde cok atla gecicem bu ayağida pedigrisinin arap atı oldugunu inanmadıgım amankaya yi tek yazicam fransız kırması geldik gaziye son yillarin en güzel gazilerinden birisi olacak sevdigim cok at war burada hjc birini ön plana cıkartmicam sadace zevk almaya calişicam bu koşudan beşinci ayağa cok at yazmak istiyorum euprhates ve kinovayi ve siraliyacaktim isimleri ama my bilyoneri görünce at yazmak gelmedi icimden the world is yours haric son ayak üc dört beş ve altı yazicam kisa mesafe bi tanatarida yazicam

can911
Üye

Sevgili adminim, sizin de bu önemli günde tahmininizi görmek güzel, yazdığınız gibi gelsin (anlayışınız için teşekkürler 🙂 )

haluk
Ziyaretçi
haluk

Tşkler adminim hepimize bol şanslar umarım bizleri fazla üzmezler bugün

haluk
Ziyaretçi
haluk

Neden kimseden ses cikmiyor bugün susulacak gün mü 🙂

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar admin

84corlu
Üye
84corlu

iyi günler herkese bol şanslar bence tjk sadece gazi koşusuna özel olarak o ayağa sadece herkese bir at yazma hakkı verseydi bence daha zevkli daha heyacanlı olurdu hemde ikramiyede daha güzel olurdu naçizane fikkrim sizce nasıl olurdu

haluk
Ziyaretçi
haluk

Chat odası olsaydı iyi olurdu

ERKAN
Üye
ERKAN

Benden bu çıktı

84corlu
Üye
84corlu

Admin sende hoşuna giden mesajlarımı yayınlıyon

84corlu
Üye
84corlu

ozaman onun yazdığı mesajıda yayınlama çifte standart oluyor

ERKAN
Üye
ERKAN

7 atla yattık iyimi 🙂

haluk
Ziyaretçi
haluk

Chat odası dememde nasıl bi yanlişlik war anlamadim herkesin bi yerde olupda sohbet etmeleri kötü bişeymi

Ümit
Üye
Ümit

Erkan son ayaga cok yüklenmissin ikinci ayaga yüklenseydin bari

Azor Ahai
Üye

özcann özcann 2600 sandı yarışı nerdeyse en son döndü virajı en dışa çıktı gelene kadar koşu bitti

Stefano
Üye
Stefano

Virajı temsille en son da girdiler,belki admin kızacak ama en son viraja girdiği için içerden dönmesi akıllıcaydı gibi geldi bana =)

Stefano
Üye
Stefano

Ahahaha aynen karşılaşsınlar,bülten şampiyonlar ligi gibi zaten insan kendi atı gibi benimsiyo hepsini =) Kinowa şimdi kumu -sentetiğe çevirsin başka bişey istemem

Stefano
Üye
Stefano

Çok sürmedi yattık =)

kofir kartar
Üye
kofir kartar

cankardeşlere ne olmuş böyle çekişme bile olmadı

Stefano
Üye
Stefano

Sorma sakatsa iyileşene kadar beklesin koca şampiyon ne hale geldi,sakat değilse çok formsuz ona yapacak bişey yok

Azor Ahai
Üye

canın saolsun böyle de canımı ye
https://youtu.be/uGNBeAbdGw0

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.