Ana Sayfa / Tahminler / 26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
istanbul altili tahminleri

26 HAZİRAN 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

Aylardır beklenen gün geldi çattı. Tüm yarış severler ve atçılık camiası için büyük önem arzeden Gazi Koşusu bugün yapılacak. Birbirine denk güçlerin yer alacağı mücadelede tüm safkanların ayağının düz basmasını dileyerek herkesin bütçesi dahilinde kuponlarını yapmasını ve yarışların tadını çıkarmasını ümit ediyorum.

1. AYAK: Bu günkü yarışların hepsi güne yakışır şekilde kalabalık ve zor.Hangisini yazmasam sanki o gelecek gibi hissettiren koşularda analizlerimize ve içgüdülerimize güvenerek tek çıkarmak zorundayız. Ben tek hakkımı riskli de olsa ilk ayakta kullanmak istiyorum. Gülerce ekürisine ait (9) TATVAN İNCİSİ ve (11) WİLPOWER birine S. KAYA biniyor diğerine H. KARATAŞ bu durumu her zaman yaşamayız. İzlerken büyük keyif alacağım bu yarışta hem KARATAŞ'cı hem KAYA'cı olacağım. BANKO

2. AYAK: Diğer ayaklara daha çok at yazabilmek adına bu ayağı az atla geçeceğim. Ön plana çıkan iki safkan var. İlki Halis Karataş'ın jokeyliğini yapacağı (14) TENERIFE SONG ve Özcan Yıldırımla start alacak olan (15) WARRIOR GIRL. Ancak ben bu ikilinin yanına son iki yarışında arkalardan muhteşem sprintiyle öne gelip yarışı kazanan ve bu yarışta da son ana kadar bu ikiliye zor anlar yaşatacağını düşündüğüm (2) FASHITIVE eklemek istiyorum.

3. AYAK: 4 yaşlı araplara ait İSTİKLAL KOŞUSU'nda ya favori ya da sürpriz bir atın kazanacağını düşünüyorum. Zaten bugüne kadar ki istatistikleri incelediğimizde bu sonuç göze çarpıyor. Son dönemde resmen sınıf değiştiren safkan (8) OĞLUM EGE uzayan mesafelerde son derece şanslı isim olacaktır. Son yarışını 2100 m. mesafede kazanan (17) ELANİLİM uzun mesafede şans verdiğim bir diğer isimdir. Hazır durumda İstanbul'a gelecek olan (3) ERKMEN, ardından (2) DERBİŞAH, (7) KARATURBO, (15) ZAFERİMOL'u ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

4.AYAK: Evet gelelim Gazi Koşusu'na. Herkesin bir favorisi var elbet. Benim favorim çime yatkın orijiniyle uzunda da iyi koşmasını beklediğim (2) ANGEL HORSE. Bugün iyi bir performans bekliyorum ve ilk şans verdiğim safkan kendisidir. Zaten hepsini tanıdığımız kaliteli safkanlarımız arasında kalan sıralamam (14) TEMSİL, (16) VICTORY IS OURS, (5) GRAYSTORM, (3) COOGER, (18) WIRETOP, (19) WOLF PRINCE ve (1) ABBAS YOLCU şeklindedir.

5.AYAK: Yine zor bir koşuyla karşı karşıyayız. İlk şans verdiğim isim çok yarış koşmamış olsada kalitesini belli eden (14) THE WORLD IS YOURS'dur. Rakipleri (5) EUPHRATES, (8) KINOWA, (7) GLOIN ve (15) YILDIZHANSTAR'dır.

6. AYAK: O kadar sık koşturuldu ki artık hayvancağız yeter bittim beni bu kadar sık koşturmayın diyor. Ve sonuç olarak teklemeye başladı. Boğaz yollarında kanama olduğu için performansının etkilendiğini duydum. Evet bahsettiğim safkan (3) CANKARDEŞLER. Bu şartlarda bu safkana sığınıp tek atmak mantıksız gibi görünüyor. Rakipleri ise bence hepsi. Ancak kuponu şişreceği için eleme yapmak durumundayız. Eküri avantajıyla (6) MOUHEEB ve   (4) GÜMBÜRGÜMBÜR  diyerek herkese bol şans diliyorum.

Altılı Kuponum

9

14.15.2

8.17.3.2.7.15

2.14.16.5.3.18.19.1

14.5.8.7.15

3.6.4

Kupon Bedeli: 129TL

Barışçı
Üye

bol şans kubi

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.