kocaeli altili tahminleri

26 EYLÜL 2017 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

Herkese bol şanslar 1 – AYAK: Süratli gidecek koşu sonlarda sprint düellosuna dönecektir ve koşuda sonu güçlü pekçok isim bulunuyor.Bu durum da haliyle kazananı tahmin etmeyi güçleştiriyor.Yine de yaş olarak rakiplerinden daha deneyimli olan DECOLTE ilk şansı verdiğim isim.Yine dörtlülerden Mustafa Çiçek faktörlü TO BE BY YOURSIDE daha sonra şans verdiğim isimidir . Kutup havasına alışkın PENGUEN iklimden etkilenmez ise kendisine körfezden de balık çıkartabilir.KOMSHU komsunun külüne, eküri ekürinin temposuna, ganyancı ganyancının tüyosuna muhtaçtır diyerek Kocaeli’nin gediklilerinden birine daha şans verelim.Üçlülerden bu koşu için hazırlıklarını İstanbul’da tamamlayarak gelen LADY TULPAR ve son olarak Mehmet Kayalı SİNİKIZ’ı da kupona ekleyerek tüm etkili sprint yapabilen safkanları değerlendirmiş olalım derim.Sonları iyi olsa da son koşularında biraz zorlandığını gözlemlediğim Külünksultan’a bugün için şans vermiyorum.Samira’nın ise bana göre aradan sonra bir yarış görmesi gerekli.

2 – AYAK: KUBİDAYI’yı İzmir’de o kadar tek yazdık gelmedi Kocaeli kumuna çıkar çıkmaz nazire yaparcasına kazandı, İstanbul macerasının ardından tekrar kum piste çıkıyor favorim.BABAFERHAT’tan bu kez çok etkili bir koşu çıkartmasını bekliyorum.Formunu yükseltmeye başlayan POWER OF KAYHAN daha sonra şans verdiğim isim olup,istikrarsız koşsa da tam bir kumcu VOLKANIM, son yarışlarını ölçü almadığım ARALYN ve ASHRAQA mutlaka zorlu koşuda bulunsun.ADALSON Galip Kılıç’a yarışlardan ve idmanlardan oldukça aşina, bu da kendisine avantaj yaratabilir.Bu belirttiğim safkanlar yeterli olacaktır ancak burası karışırsa sırası ile DATOME, DESALATOR ve BELLA AMIGA ile arkaya yaslanalım derim.

3 – AYAK: FINESSE ile anne kardeşi olan ve uzun zamandır düzenli çalışan BON BON BORA favorim.Cemiloğlu ekürisinin tayı TAŞKESEN bu koşu için yapmış olduğu hazırlıklarını Ankara’da tamamladı, genelde hazır tay koşan iddialı bir ekip ve büyük ihtimalle oldukça favori çıkacak.Yine hazırlıklarını beğendiğim DAIJIN temsilcisi GOLDWYN mutlaka yazılmalı. Kocaeli pistinde uzun süredir düzenli hazırlanan YENİLMEZKAAN. geliri yüksek bir diğer isim.Eğer yarış rakiplerinden daha hazır gözüken bu safkanların dışına çıkarsa ekürilerden RASİM KAPTAN ve yine, tatminkar işleri bulunan LEYLA SULTAN ve SPARTAN İLAYDA ile başlangıç koşusu geniş tutulabilir.

4 – AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım ve ileride adını daha iyi yerlerde duyabileceğimiz , ahır bakımında ülkenin en iyilerinden olduklarını düşündüğüm Can ekürisinin klas tayı SANBERK zorlu programdaki sığınılacak ilk limanım.BANKOM!

5 – AYAK: Günün en zevkli geçmeye aday koşusu, son işinde adeta gövde gösterisi yapan ALTUNSARAY favorim.Geçmişte Kocaeli kumunda çizgi üstü yarışlar çıkartmış olan NASUHOĞLU son koşusu ile forma girdiğinin sinyallerini verdi.,kantarmasını sevdiği jokeyi ile bugün kesin kazanırda olacak.TARIKHAN’ın kumaşı malum üstüne üstlük bir de klas ekürisi var.Sonlarda kanatlanıp gelmesini beklediğim BATMANASLANI mutlaka iyi koşacak olup,kumun baboşlarından Uğur Polat’lı yaşlı kurt BAYDARŞAH ve Bursa’daki son işi çok beğelinen ve sonlarda adeta Kocaeli’de yarış var tutmayın beni der gibi kantarmalara asıldığı söylenen kalite ŞAHPAZLI sırası ile şans verdiğim diğer isimler.

6 – AYAK: Sevdiği Kocaeli kumunda ve çok başarılı koştuğu uzun mesafede, sert biniciyi seven ve bu anlamda Tokaçoğlu’nun kendisi için biçilmez kaftan olduğunu düşündüğüm FEHİMAN’ın, süratli gitmesi oldukça muhtemel koşuda sonlardaki etkili sprinti ile temposunu kaybeden rakiplerini transit biçimde geçerek kazanmasını bekliyorum.Program üzerindeki ikinci BANKOM!

Kuponum

2-5-4-3-8-7
3-4-11-8-9-5-6//2-7-13
1-6-3-7//5-8-9
1
11-7-10-13-4-3
8

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şanslar

admin

Binba Star yeni yazarımızdır. Aramıza hoş geldin, bol şanslar

Hasan Suzi Aydemir

Başarılar. Ankara ve İstanbul programlarına yorumlarınızı merakla bekliyorum.

06 Cengo 06

Hayırlı olsun Bolşanslar kardeş.

Bombaci

Hoş geldiniz bol şanslar aman kendinizi çok yormayın size ihtiyacımız var :))

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x