kocaeli altili tahminleri bombaci

26 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Vermiş olduğu altı aylık aradan sonra altıncı mücadelesine çıkacak olan (7) SİNKIZI kalite bir safkan olmasına rağmen -ki bence en az KV atı- bir türlü sorunlarından ve huyundan vazgeçmiyor. Adaptasyon sorunu olan safkan bence bu tarz safkanlardan iyi anlayan pilotu ile birlikte bu mücadelede ilk safkanımdır. Mesafe biraz daha uzun olsa tek atacak kadar ön plana çıkacak olan (5) TO BE BY YOUR SIDE bence mesafe dezavantajı ile ikinci safkanım. Son düzlüğe bu safkanın dışından dolanıp avlamaya gideceğini tahmin ettiğim (1) KÜLÜNK SULTAN üçüncü safkanımdır. Ben bu yarışı bu üç safkanla riske ederim etmesine de form durumu itibari ile (4) PENGUEN i bu yarışta hiç tutmamama rağmen yazıyorum. (2) DECOLTE dinçlikle ya iş yaparsa diyorum.

2.ayak: Hemen bakar bakmaz tek olur dediğim, sonra iki atla sağlama aldığım, üçüncü safkanla sigortam diyeceğim ilk ayak bir anda beş ata çıkınca sonraki ayaklar ne olacak bilmiyorum. Vermiş olduğu dört aylık aradan sonra çıktığı ilk mücadele de sorunlarından kurtulmuş olduğu çok açık belli olan ve bu yarışa iyi hazırlandığını düşündüğüm (4) BABA FERHAT ilk safkanım olup son yarışına aldırış etmediğim ve Kocaeli’nin gediklisi olan  (6) ADOLSON sevdiği pistte ilk rakip gördüğüm isimdir. (7) DESOLATOR ve (5) ASHRAQA  sonraki tercihim olup yarışın süprizini ise (8) VOLKANIMSIN ve (1) BLACK ADLER den bekliyorum.

3.ayak: Grubun en seri safkanı olan (9) SPARTAN İLAYDA nın Kocaeli’nde çok başarılı işlere imza atacağını düşünüyorum. Son kulvardan çıkacak olan safkan çıkışta problem yaşamadığı taktirde beyaz bayrak aynaya gidebileceğini düşünüyorum bence çok atta yazmak gerekir. Bu safkana rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

4.ayak: (1) SANBERK ve (7) UMUT ÇİÇEĞİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak: Son dönem gösterdiği üstün performans ile (10) TARIKHAN ilk safkanım. Burada çok geri planda kalacak olsada bir iki yarışa kadar gelecektir. Neden şimdi olmasın ? (8) SİBİRYALI ikinci safkanım. Kocaeli’ni çok seven ve son yarışında düzeldiği belli olan (7) NASUHOĞLU üçüncü safkanım. Mesafeye olan yatkınlığı ve kendisini tanıyan pilotu ile istikrar abidesi (6) IŞIKNAT dördüncü safkanım. Bu safkanların eksik koşması halinde devreye girmesi muhtamel (11) ALTUNSARAY beşinci safkanım olup yarışın süprizini ise (4) BAYDARŞAH ve (13) BATMAN ASLANI’ndan bekliyorum.

6.ayak:Son iki yarışında da gelmemesi için mucize gerekliydi oldu. Hele 15 Eylül’de ki yarışında başına gelmeyen kalan safkan hafızama kazanmasına rağmen son yarışında mesafeden dolayı şans vermedim. Şimdi tekrar etkili olacağı mesafeye çıkan safkan pilotunun üstün gayreti ile gelemez ise bilemem ancak yüzde yüz hazır durumda olan safkana binmek için Adana dan gelen Fatih Rüstem Bebek en dış kulvardan çıkıp iç kulvarda yer tutmak için atı dizginler en sonda yer alır, sonra baktı olmuyor tekrar atı dışarı alıp verir, sonra olmadı tekrar iç kulvardan dönmek isteyip içeriye alır da ata iki misli yol aldırır duvara toslarsa benim yapacağım birşey yok. Normal şartlarda gruba hakim olmasını bekliyorum (11) numaralı KALAYCIKAYA BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-5-1 /// 4-2

2.ayak: 4-6-7-5-8-1

3.ayak: 9-7-3-6-8-5

4.ayak: 1-7

5.ayak: 10-8-7-6-11-4-13

6.ayak: 11 tek

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-8

2.ayak: 7-5-1

3.ayak: 4-6-7-5-8

4.ayak: 9-7-3-6

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 10-8-7-6-11

7.ayak: 11 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar. baba ferhat 4 numara 2 yazmışsın

admin

Bol şanslar

Onbasi

herkese s a ben geldim millet bombacım bol şanslar dilerim

admin

Hoşgeldin bol şanslar

ozgun1

Bol şans Bombacı

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x