Ana Sayfa / Tahminler / 26 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

26 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Kocaeliden herkese selamlar. Öncelik herzaman olduğu gibi kendi tuttuğunuz isimler olsun. Yazdığınız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Yarış yaşamının devamı için bu yarışı mutlaka kazanması gereken, son 1200 metrelik yarışında bu koşusunun paralı galobunu yaptığını düşündüğüm, bugün farklı bir performansla fotoyu önde geçmesini beklediğim 10-PİANİSTİN KIZI ilk atımdır. Takibimdeki isim, bugünkü mesafe biraz dezavantaj yaratsada 5-TO BE BY YOUR SIDE bence ilk ve tek rakibi olacaktır.

2.AYAK: Bu gruptan farkli bir isim olduğunu düşündüğüm, uygun grup avantajıyla 4-BABA FERHAT ve yine doğudan gelen ve burada zorlanmadan bir galop yaparak bu koşuya hazırlanan yine grubun uygunluğu ile 8-VOLKANIMSIN arasındaki mücadele kazananı belirler.

3.AYAK: Şartlı 1 mücadelede, çalışmalarını İstanbulda tamamlayıp buraya gelen 3-GOLDWYN, yine Ankarada çalışmalarını tamamlayıp gelen 6-TAŞKESEN, kendi atlarına binmeyen M.S.Badışoğlu idaresindeki 9-SPARTAN ILAYDA, Finesse'nin anne kardeşi olması sebebbiyle önlerde değerlendirilen isim olan 1-BON BON BORA, yine güzel çalışmalarıyla 7-YENILMEZKAAN, son olarak ekürisininde kendine saglayacağı destek ile 5-RASİM KAPTAN sıralamasinı yeterli görüyorum.

4.AYAK: Uygun grubu bulduğunu düşündüğüm kaliteli bir isim olan ve buradaki tek koşusunda geciken atakları nedeniyle 2.likte kalan 1-SANBERK Alternatif Banko olarak kullanılabilir. Ben yanına kum pisti iyi koşabilen isim olan 7-UMUT CİCEĞI ilavesini yapıyorum.

5.AYAK: Cok zorlu bir KV8 koşuyla yola devam ediyoruz. Ben burada genç ve kum pistin etkili isimleri 10-TARIKHAN ve 11-ALTUNSARAY'ı ön planda tutsamda, grubun tecrübeli abileri, 3-ŞAHPAZLI ve 4-BAYDARŞAH ilavesinin yanına, kısa bir ara vermesine rağmen uzun galoplarla hazırlanan kaliteli isim 2-EGEBEYİ ve son olarak yine genç isim sürpriz yapabilecek potansiyeli fazlasıyla olan 13-BATMANASLANI ile geciyorum.

6.AYAK: Sert gruptaki son kosusu bile gayet olumlu olan 9-KILCIK ilk ismimdir. Müthiş sprint yetenegine sahip, sertleşen jokeyi idaresinde 8-FEHIMAN, surekli binicinin tercihi ile 11-KALAYCIKAYA ile güne noktayı koyuyorum.

ALTILI TAHMİNİM

10-5

4-8

3-6-9-1-7-5

1 // 7

10-11-3-4-2-13

9-8-11

Kupon Bedeli: 51.60 TL

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
toprak_tan
Üye

Bol Şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..