26 EYLÜL 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Kocaeliden herkese selamlar. Öncelik herzaman olduğu gibi kendi tuttuğunuz isimler olsun. Yazdığınız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Yarış yaşamının devamı için bu yarışı mutlaka kazanması gereken, son 1200 metrelik yarışında bu koşusunun paralı galobunu yaptığını düşündüğüm, bugün farklı bir performansla fotoyu önde geçmesini beklediğim 10-PİANİSTİN KIZI ilk atımdır. Takibimdeki isim, bugünkü mesafe biraz dezavantaj yaratsada 5-TO BE BY YOUR SIDE bence ilk ve tek rakibi olacaktır.

2.AYAK: Bu gruptan farkli bir isim olduğunu düşündüğüm, uygun grup avantajıyla 4-BABA FERHAT ve yine doğudan gelen ve burada zorlanmadan bir galop yaparak bu koşuya hazırlanan yine grubun uygunluğu ile 8-VOLKANIMSIN arasındaki mücadele kazananı belirler.

3.AYAK: Şartlı 1 mücadelede, çalışmalarını İstanbulda tamamlayıp buraya gelen 3-GOLDWYN, yine Ankarada çalışmalarını tamamlayıp gelen 6-TAŞKESEN, kendi atlarına binmeyen M.S.Badışoğlu idaresindeki 9-SPARTAN ILAYDA, Finesse’nin anne kardeşi olması sebebbiyle önlerde değerlendirilen isim olan 1-BON BON BORA, yine güzel çalışmalarıyla 7-YENILMEZKAAN, son olarak ekürisininde kendine saglayacağı destek ile 5-RASİM KAPTAN sıralamasinı yeterli görüyorum.

4.AYAK: Uygun grubu bulduğunu düşündüğüm kaliteli bir isim olan ve buradaki tek koşusunda geciken atakları nedeniyle 2.likte kalan 1-SANBERK Alternatif Banko olarak kullanılabilir. Ben yanına kum pisti iyi koşabilen isim olan 7-UMUT CİCEĞI ilavesini yapıyorum.

5.AYAK: Cok zorlu bir KV8 koşuyla yola devam ediyoruz. Ben burada genç ve kum pistin etkili isimleri 10-TARIKHAN ve 11-ALTUNSARAY’ı ön planda tutsamda, grubun tecrübeli abileri, 3-ŞAHPAZLI ve 4-BAYDARŞAH ilavesinin yanına, kısa bir ara vermesine rağmen uzun galoplarla hazırlanan kaliteli isim 2-EGEBEYİ ve son olarak yine genç isim sürpriz yapabilecek potansiyeli fazlasıyla olan 13-BATMANASLANI ile geciyorum.

6.AYAK: Sert gruptaki son kosusu bile gayet olumlu olan 9-KILCIK ilk ismimdir. Müthiş sprint yetenegine sahip, sertleşen jokeyi idaresinde 8-FEHIMAN, surekli binicinin tercihi ile 11-KALAYCIKAYA ile güne noktayı koyuyorum.

ALTILI TAHMİNİM

10-5

4-8

3-6-9-1-7-5

1 // 7

10-11-3-4-2-13

9-8-11

Kupon Bedeli: 51.60 TL

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
toprak_tan

Bol Şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x