Ana Sayfa / Tahminler / 26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Son koşusunda başarılı bir performans sergileyen 5 - CAPILANO, güzel hazırlıkları ile formunu yükselten 2 - TOVİN, tekrardan formunu bulan 4 - ROYAL KHAN, son koşusunda bitiş derecesine yakın bir derece çıkaran 6 - TİMSAL favorilerim.

2 - AYAK: Geçen sene parlak bir sezon geçiren 7 - OĞLUM EGE, yaklaşık 16 aydır start almıyor. Çalışmaları bulunuyor ve uygun grupta yazılır. 10 yaşına gelen kalite isim 6 - BİLGEKURT ise yine yaşı sebebiyle özlediği 1.liği bulamıyor. Son yarışında benzer grup çok rahat yarışı önlerde götürmesi, son düzlükte arada kalıp geri düşmesi ve tamponda kalması sebebiyle tabela yapamadı. Uygun grupta şansı yüksek. Bu ikilinin mazeretleri var ama sigorta olarak yanlarına at seçemedim. Kuponu şişirmemek için bu iki isimle geçmeyi deniyorum.

3 - AYAK: İstikrarlı son 2 yarışı ile 1 - BARBO'nun bu rakipleri elemesini bekliyorum, bankom.

4 - AYAK: Bu ayak 1 - CANYOLDAŞ ve 2 - KARACAKURT arasında gözükse de rakip olarak 3 - EMİRSOY kuponumda olacak.

5 - AYAK: Son tabelasında yarışa adapte olamasa da son düzlük sprinti beğendiğim 2 - KAANBEYLİ favorim. 6 - FIRTINA ŞİMŞEK,7 - MIO SOLE ve 8 - SUNSHINE rakipleridir.

6 - AYAK: Son ayağın içinden çıkamadım, tercihim normalde hepsi olacaktı. 11 - KORCAN, 9 - SERHASAN, 7 - KONGO favorilerim.

Kuponum

5-2-4-6
7-6
1
1-2-3
2-6-7-8
1-2-3-4-7-9-10-11

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
the sakal
Ziyaretçi
the sakal

mio sole ve kongo kesin bulunmalı evet,bol sanslar..

Mehmet28
Üye

bol şanslar adminim

binbastar
Üye

bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.