Ana Sayfa / Tahminler / 26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Bu koşuya oldukça etkili hazırlanan ve bu kez çok daha farklı bir koşu çıkartmasını beklediğim TOVIN-2- favorim.Son koşusunu beğendiğim CAPILANO-5- bu safkanın öncelikli rakibi olacaktır.Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın grubun etkili isimlerinden birisi olan GOLDEN PUNCH-1- klas jokeyi ile her an devreye girebilir.Son koşusunda tempo yapamayan ve beklenenin çok altında koşarak etkisiz kalan ARALYN-7- bu kez önde boş kalabilecek olup kesmeden bitirebilir.Bu grup için yeterli olabilecek performansları ile ROYAL KHAN-4- ve çok sık koşturulmaktan olumsuz etkilenmez ise BLACK ADLER-3- daha sonra şanslı olabilecek safkanlardır.ADALSON-8- sürprizde.

2.AYAK: OĞLUM EGE-7- koşmayı unutmadı ise bu grubu sırtına alır squat yapar, kalite kalitedir araya rağmen başta dursun.Kum pistte gücü oranında etkili koşular yapan MÖSYÖ SPARTAKÜS-1- öncelikli rakibi konumunda.Son koşularında oldukça etkili görünüm veren BAHİR-9- ve bu koşuya İstanbul’da etkili hazırlanan ASLANPARÇASI-2- daha sonra şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK: Yarış hayatının ilk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım ve Mehmet Kaya ile çok etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim BATI SİHİRBAZI-2- favorim.Kazanacak kıvama gelen BARBO-1- en yakın rakibi olacaktır.İstikrarklı koşan SUNLIGHT MELODY-8- daha sonra şans verilebilecek isim olup MAGICAL DREAM-5- sürpriz hanesinde değerlendirilebilir.

4.AYAK: Her sonuca açık sürprize oldukça müsait bir koşu, kapatılabilir,CANYOLDAŞ-1—EMİRSOY-3-KARACAKURT-2- öncelikle değerlendirilebilecek isimler, kupon ölçekleri için sıralamam aşağıdadır.

5.AYAK: Son koşusu ile eli kulağında olduğunun sinyallerini veren AFTER MARKET temsilcisi SUNSHINE-8- hipodrom üzerinde güneş gibi doğacaktır, uygun rakipleri arasında kazanmaya yakın bulduğum safkan zorlu program üzerindeki bankom.

6.AYAK: Performansını bu grup için yeteri bulduğum ve kazanmaya yakın gördüğüm ERENBİLGE-3- favorimdir.VASEEM-6-  ve KORİK-2- devreye girebilecek diğer isimler.

KUPON

1.AYAK: 2-5-1-7//4-3-8

2.AYAK: 7-1-9-2

3.AYAK: 2-1-8//5

4.AYAK: 1-3-2//5-4-7-6

5.AYAK: 8 SUNSHINE

6.AYAK: 3-6-2

TUTAR: 25,92/141,12tl

admin
Yönetici

Bol şanslar Binba. Hayırlı squatlar 🙂

Tursucu
Ziyaretçi
Tursucu

İyi GÜNLERİNİZ bol sanslarınız olsun

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

KartepeLi
Ziyaretçi
KartepeLi

1nci ayak 6/4/5
2nci ayak 6/9
3ncü ayak 1/8
4ncü ayak 3/4/2/1
5nci ayak 8 tek
6nci ayak 4/10/11 bol sans

Arslan
Ziyaretçi
Arslan

Kartepeli arkadaş bugün bende senin gibi bardonun ayağında yattım 2 numarayı kale almadik 10 liralık kupon takla güzel tahminlerini beklerim saygıyla arkadaş

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.