Ana Sayfa / Tahminler / 26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Bu koşuya oldukça etkili hazırlanan ve bu kez çok daha farklı bir koşu çıkartmasını beklediğim TOVIN-2- favorim.Son koşusunu beğendiğim CAPILANO-5- bu safkanın öncelikli rakibi olacaktır.Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın grubun etkili isimlerinden birisi olan GOLDEN PUNCH-1- klas jokeyi ile her an devreye girebilir.Son koşusunda tempo yapamayan ve beklenenin çok altında koşarak etkisiz kalan ARALYN-7- bu kez önde boş kalabilecek olup kesmeden bitirebilir.Bu grup için yeterli olabilecek performansları ile ROYAL KHAN-4- ve çok sık koşturulmaktan olumsuz etkilenmez ise BLACK ADLER-3- daha sonra şanslı olabilecek safkanlardır.ADALSON-8- sürprizde.

2.AYAK: OĞLUM EGE-7- koşmayı unutmadı ise bu grubu sırtına alır squat yapar, kalite kalitedir araya rağmen başta dursun.Kum pistte gücü oranında etkili koşular yapan MÖSYÖ SPARTAKÜS-1- öncelikli rakibi konumunda.Son koşularında oldukça etkili görünüm veren BAHİR-9- ve bu koşuya İstanbul’da etkili hazırlanan ASLANPARÇASI-2- daha sonra şans verdiğim safkanlar.

3.AYAK: Yarış hayatının ilk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım ve Mehmet Kaya ile çok etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim BATI SİHİRBAZI-2- favorim.Kazanacak kıvama gelen BARBO-1- en yakın rakibi olacaktır.İstikrarklı koşan SUNLIGHT MELODY-8- daha sonra şans verilebilecek isim olup MAGICAL DREAM-5- sürpriz hanesinde değerlendirilebilir.

4.AYAK: Her sonuca açık sürprize oldukça müsait bir koşu, kapatılabilir,CANYOLDAŞ-1—EMİRSOY-3-KARACAKURT-2- öncelikle değerlendirilebilecek isimler, kupon ölçekleri için sıralamam aşağıdadır.

5.AYAK: Son koşusu ile eli kulağında olduğunun sinyallerini veren AFTER MARKET temsilcisi SUNSHINE-8- hipodrom üzerinde güneş gibi doğacaktır, uygun rakipleri arasında kazanmaya yakın bulduğum safkan zorlu program üzerindeki bankom.

6.AYAK: Performansını bu grup için yeteri bulduğum ve kazanmaya yakın gördüğüm ERENBİLGE-3- favorimdir.VASEEM-6-  ve KORİK-2- devreye girebilecek diğer isimler.

KUPON

1.AYAK: 2-5-1-7//4-3-8

2.AYAK: 7-1-9-2

3.AYAK: 2-1-8//5

4.AYAK: 1-3-2//5-4-7-6

5.AYAK: 8 SUNSHINE

6.AYAK: 3-6-2

TUTAR: 25,92/141,12tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba. Hayırlı squatlar :)

Tursucu
Ziyaretçi
Tursucu

İyi GÜNLERİNİZ bol sanslarınız olsun

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

KartepeLi
Ziyaretçi
KartepeLi

1nci ayak 6/4/5
2nci ayak 6/9
3ncü ayak 1/8
4ncü ayak 3/4/2/1
5nci ayak 8 tek
6nci ayak 4/10/11 bol sans

Arslan
Ziyaretçi
Arslan

Kartepeli arkadaş bugün bende senin gibi bardonun ayağında yattım 2 numarayı kale almadik 10 liralık kupon takla güzel tahminlerini beklerim saygıyla arkadaş

Yazar: binbastar

Avatar