Ana Sayfa / Tahminler / 26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

26 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

26 Aralık 2017 Salı KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK:
1 Aralık tarihli Kocaeli 1700 KUM koşusunda GADDARA’nın gerisinde elde ettiği 2.liğe değinmek istediğim, 31 Ekim tarihli Kocaeli 2000 KUM koşusunda benzer bir performans sergieleyerek yine 2.lik elde eden BLACK ADLER uzun mesafeye alışık stiliyle Uğur TEMUR idaresinde ilk tercihim olup, ilk Kocaeli koşusunda mekanı yadırgadığını düşündüğüm ve bu defa önceki uzun mesafe koşularındaki performansına benzer bir performans beklediğim GOLDEN PUNCH, 20 Aralık tarihinde Kocaeli 2000 KUM sınavında elde ettiği 2.likle ilgili yine Okan GÖKÇE idaresinde koşacak olan CAPILANO ve son koşusunu önemsemediğim, 5 Aralık tarihli Kocaeli 1900 KUM koşusunda Sinan ÖZEN idaresinde elde ettiği liderlikle göz kamaştıran ADALSON yine Sinan ÖZEN idaresinde birlikte tercihlenmesi gereken isimler olup, kareasım böylece tamamdır.

2.AYAK:
8 Aralık tarihli Kocaeli 2000 KUM koşusunda gayet de kalite rakiplerin gerisinde kalmasına rağmen 5. olmasına rağmen tatminkar bir performans gösteren BİLGEKURT bu defa Furkan HİM idaresinde adından söz ettirecektir. Bankomdur.

3.AYAK:
28 Kasım tarihli Kocaeli 1500 KUM koşusunda SIELA – PAMUK BABA ikilisinin gerisinde Doğukan SAV idaresinde elde ettiği 3.lükle ve sonraki koşusunda Sinan ÖZEN idaresinde elde ettiği 3.lükle eli kulağında sinyaller veren BARBO ile 5 Aralık tarihli Kocaeli 1400 KUM sınavında 1.29.14 ile grubunun en iyi bitiriş süresini Nail EREN idaresinde elde eden SUNLIGHT MELODY de diğer eli kulağında isim olarak tercihlerde yerini almalıdır.

4.AYAK:
5 Aralık tarihli Kocaeli 1400 KUM sınavında 1.36.13 ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden CANYOLDAŞ bu defa Mehmet KAYA idaresinde bu koşuda gösterdiği performanstan daha iyisini gösterebilir. Rakibi olarak ise Hakn YILDIZ idaresinde koşmaya alışık, stiliyle bilinen KARACAKURT’u önermek isterim.

5.AYAK:
19 Aralık tarihli Kocaeli 1200 KUM sınavında mekan değişikliğinden midir bilinmez, piste alışmakta zorluk çekmesine rağmen gayet kalite isimlerin gerisinde 4.lük elde eden ve bitiriş süresi parlak olan SUNSHINE, yine Furkan KARAKURT idaresinde daha parlak bir yarış çıkaracaktır. Bankomdur.

6.AYAK:
Gökhan YILDIZ idaresinde katıldığı son 2 KUM koşusunda mesafe ayırt etmeksizin tabelanın 3 ve 4.sıralarında yer bulan KORİK ile Dorukhan PALAUR idaresinde hafif sıklette olumlu yönde ters bir yarış çıkaracak durumda olan VASEEM bu koşuda tercihlenmesi gereken isimlerdir.

KOCAELİ

1.AYAK: 1 – 3 – 5 – 8
(Golden Punch – Black Adler – Capilano – Adalson)

2.AYAK: 6
(Bilgekurt)

3.AYAK: 1 – 8
(Barbo – Sunlight Melody)

4.AYAK: 1 – 2
(Canyoldaş – Karacakurt)

5.AYAK: 8
(Sunshine)

6.AYAK: 2 – 6
(Korik – Vaseem)

TUTAR: 3 MİSLİ = 5.76 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Tuna Yılmazer
Ziyaretçi
Tuna Yılmazer

Etc kardesim yalniz grup son derece uygun olsa da Bilgekurt 10 yasinda, kazanma ozurlu bir safkan ve illa gecilecek birini buluyor ki son kazandigi kosu 2014 ekim ayinda…Ilk ayakta da Black Adler Haymana esegine dondu cok sik kosturuldu ondan da pek hayir yok bence ama bol sans.

ETC
Üye

bu sefer yine tutarı düşük ve biraz riske oynadım…
Yarınki koşularda sonucu göreceğiz… Umalım ki hayırlısı olsun…

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar ETC dost=)

Mehmetali pekin
Ziyaretçi
Mehmetali pekin

2 ayak 9

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 5.3.8.4.6
2.ayak 6.9.5.2
3.ayak 1.2
4.ayak 1.2.3
5.ayak 8 banko
6.ayak 11.6.1.9.10.4

Herkese bol şanslar

Cyrone
Üye

Favori fobisiinden kupon yattı

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.