istanbul altılı at yarışı tahminleri

26 AĞUSTOS 2020 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.KOŞU: Genel olarak hazır isimlerin start alacağı koşuda 8 SEÇER BEY işlerine göre en hazır gözüken isim. 4 GURBETÇİ rakibidir.

2.KOŞU: 4 atın yer alacağı bu satış koşusu her sonuca açık. Son Ankara performansı kötü olsa da 2 SEMİH BEY’in bu sefer de kazanmasını bekliyorum.

3.KOŞU: 1 SÜLÜNBİKE güzel formu ve eküri desteği ile kazanmaya yine yakın, bankom.

4.KOŞU: Aynı zamanda 2. altılının başlangıcı olan bu ayakta denge çok iyi sağlanmış. Mümkün olduğunca isim ekleyerek geçiyorum.

5.KOŞU: Viraj sonrasında gerilerden ön gruba sarkamayıp dışa çıkan, o anda daha da dışından gelen isminde dışına çekmek zorunda kalan ve son metrelerde attığı sprintle fotoda burunla 2. kalan 1 VIVALDI STORM favorim. Etkili düzlük sprint atabilme karakterine sahip 2 MIA PREZIOSA rakibidir. 3 REGAMOUR bu ikiliye sert rakip çıkabilir. 4 BYE BYE LULLABY ve 5 BAY BAY HEPİNİZ derece olarak gruba denk diğer isimler. 9 UNTIMELY önde boş kalırsa bomba yapma ihtimali ile oyunumda yer alacak.

6.KOŞU: 1 RUSDAMAT günündeyse kazanır. 6 BERKALP rakibidir. Diğer sıralamam şablonda.

KUPON

8-4
2
1
H
1-2-3-4-5-9
1-6-3-2-4-5

Yazar: admin

25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bol şanslar adminim

Umarım, dün Ankara’da fena çuvalladım:) Bugün istanbul’da takip atım olan bir isme güvendim, bakalım hayırlısı:)

bol şanslar admin. benim İstanbul için ikinci altılı tahminim. BİRİNCİ AYAK. 2.4.7. İKİNCİ AYAK. 1.2.7.4. ÜÇÜNCÜ AYAK HEPSİ. DÖRDÜNCÜ. 4.TEK. BEŞİNCİ AYAK. 7.9. SON AYAK. 5.9.7.1.11. EMEĞİNE SAĞLIK KARDEŞİM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH.

Bol Şanslar Adminim

yarışa gitseymiş beraber buluyormuşuz

umarım..ya bu Romolo ilgilileri önde kaçırmayı yeğliyorlar ama sprint attığı koşuları da özellikle kısa mesafelerde çok iyi..iyi bakılırsa potansiyelli bir isim bana göre

at-yeni.mp4

Videoyu atabildim mi bilmiyorum ama Halis atı döverken çekilmiş görüntü. Yakışmadı bu Halise(:

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x