26 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

UMUTLU: Son yarışlarında ya mesafeden ya da stili rakiplerinin çokluğundan etkilenen UMUTLU bugün etkili yarışlar yaptığı pist ve mesafeye çıkıyor. 2 yarış önce Kocaeli pistinde AFRİKAANDER gibi seri bir isime bile kafayı vermeyen UMUTLU’nun bugün yine kimseye tempo belirleme konusunda şans vermeyeceğini düşünüyorum açıkcası kendisi kadar ısrarcı olacak bir isim de göremiyorum. M.Çiçek tempoyu ayarlayabilirse sonlarda hiç bir rakibine geçit vermeyecektir ve direne direne kazanacaktır.

ZAFER ATEŞİDEPOSITORY : Son yarışında tempoyu istediği gibi belirleyen ve kendisinden başka kaçak at olmayan ARTS MAN bugün o kadar şanslı olmayacak. UÇAN FİL, PASTORAL SENFONİ gibi önde gitmeyi seven isimlerin varlığı yarışın yavaş tempoda gitmeyeceğine işaret olup sonlarda etkili gelecek iki isimi bir adım öne çıkarıyor. ZAFER ATEŞİ ve DEPOSITORY.

SAPADEREONUKTAN : Orjin ve çalışmalara baktığımda iki isimi diğer rakiplerinin önüne koydum. Bunlar zır çimci orjiniyle ONUTKAN ve Ayabakan yavrusu, eküri destekli SAPADERE.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6-3-4-9

2.AYAK: 7-4-5-3-1-2-8-9

3.AYAK: 5

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 6-7

6.AYAK: 13-10-2-3-5-4-6-7-14-18-17

 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin Arda, bol şanslar.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x