Ana Sayfa / Tahminler / 26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Son yarışında oldukça akışlı bir şekilde gelirken dikkatime takılan 6-HARD STONE ilk ismimdir. Ağır kilolara artık alışmaya başlayan 1-TESLA, formunda önemli gelişmeler gözlenen 5-QUADIS benim 1.altılımın başlangıcına yeterli gördüğüm isimlerdir. Geniş bütceler Hepsi ile başlayabilir.

2.KOŞU: Kum pistte, bu mesafede grubun en iyi bitiriş derecesine sahip ismi 6-ÖZALAK ilk isim ve dileyen tek olarak değerlendirebilir. Ancak ben bugün 11-CANODİN'den çok farklı bir yarış bekliyorum ve kuponumda bulunduracağim ikinci isim olacaktır. Büyük beklentiler olan, ancak henüz maiden olan 3-EGESAL, kumu hep daha iyi olacak diye düşündüğüm isim olan 4-EUPHRATES ve son olarak kum piste çıktığı ilk yarışta 3.lük çıkaran 7-ŞAFAK KUŞU ve son olarak 8-YELDEĞMEZ ile bu koşuyu cok rahatlatacağımı düşünüyorum.

3.KOŞU: Ankarada ayrım yapmakta zorlandığım bir koşu. Bitiriş dereceleri hep birbirine yakın isimler. Ancak grup üzerinde 1-AKON, 5-DORUK HATUN ve 6-NESTOR ön plandaki isimler olsada; 4-AYBÜKE, 7-WILDEST INDOCHIN'in bu üçlüden aşağı kalır yanı yok gibi. Eee bu kadar yazmışken 2-STAR RUBY ve 3-ATLAS BEYİ ile burayı kapatarak rahat izleyelim derim..

4.KOŞU: Kısalan her metrenin tamamen lehine olacağını düşündüğüm 6-TENERİFE, sürat koşusunda benim risklide olsa 1. BANKOMDUR.. Aksi halde kapanması gereken bir koşu..

5.KOŞU: Daha önce birçok kez karşılaştığı ve geride bıraktığı rakiplerine bugünde üstünlük kurmasını beklediğim 3-MAHREM hemcinslerinin arasında 2.BANKOMDUR. Rakip arayanlar kendini unutturan 6-ASİ KIRTAY ve son startında buradaki rakiplerinin bir tık üstünde grupta hiçte sırıtmayan ve yakın ara tabela dışı kalan 7-IRKIM'ı öncelikle değerlendirmelidir.

6.KOŞU: Tabelayı tamamladığı son koşuda hipodrom çevresinde ismi cok duyulan, belli bir kesimin dilden dile konuştuğu, ve bir cok kişinin kuponunda o gün için banko olarak kullandığı, ancak bekleneni o gün için tam anlamıyla veremeyen 3-GAZINC bugün yine kuponlarda kesinlikle ilk sıradan bulunmalıdır. Hatta benim 2.Altılımda tek olarak değerlendirmeyi düşündüğüm isimdir ((net kararımı vermedim))... Calışmaları gayet olumlu ve formunu dahada arttıran 8-ZEHİR HAFİYE ilk rakiptir. 9-DUGEM, 10-KOŞANSACAN, 11-KÜCÜKGELİN daha sonra değerlendirmeye alınır. 2-BOLKAR AĞA, 5-İSTASYON ve 12-TURBONUN KIZI 1.ALTILIMDA değerlendireceğim isimler olacaktır.

1.ALTILI TAHMİNİM

6-1-5

6-11-3-4-7-8

HEPSİ

6 TENERİFE

3 MAHREM

3-8-9-10-11-2-5-12

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

admin
Yönetici

Üyelik ve şifre sorunu yaşayan info @ bankotahminler.com adresine mail atabilir.

USTATCI
Üye

1.ALTILI KURGUM

1.AYAK:5,8,6,3
2.AYAK:6,10,3
3.AYAK:H
4.AYAK:1
5.AYAK:6,11,3,7,4,9,5
6.AYAK:8

toprak_tan
Üye

Bol Şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..