Ana Sayfa / Tahminler / 26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Son yarışında oldukça akışlı bir şekilde gelirken dikkatime takılan 6-HARD STONE ilk ismimdir. Ağır kilolara artık alışmaya başlayan 1-TESLA, formunda önemli gelişmeler gözlenen 5-QUADIS benim 1.altılımın başlangıcına yeterli gördüğüm isimlerdir. Geniş bütceler Hepsi ile başlayabilir.

2.KOŞU: Kum pistte, bu mesafede grubun en iyi bitiriş derecesine sahip ismi 6-ÖZALAK ilk isim ve dileyen tek olarak değerlendirebilir. Ancak ben bugün 11-CANODİN'den çok farklı bir yarış bekliyorum ve kuponumda bulunduracağim ikinci isim olacaktır. Büyük beklentiler olan, ancak henüz maiden olan 3-EGESAL, kumu hep daha iyi olacak diye düşündüğüm isim olan 4-EUPHRATES ve son olarak kum piste çıktığı ilk yarışta 3.lük çıkaran 7-ŞAFAK KUŞU ve son olarak 8-YELDEĞMEZ ile bu koşuyu cok rahatlatacağımı düşünüyorum.

3.KOŞU: Ankarada ayrım yapmakta zorlandığım bir koşu. Bitiriş dereceleri hep birbirine yakın isimler. Ancak grup üzerinde 1-AKON, 5-DORUK HATUN ve 6-NESTOR ön plandaki isimler olsada; 4-AYBÜKE, 7-WILDEST INDOCHIN'in bu üçlüden aşağı kalır yanı yok gibi. Eee bu kadar yazmışken 2-STAR RUBY ve 3-ATLAS BEYİ ile burayı kapatarak rahat izleyelim derim..

4.KOŞU: Kısalan her metrenin tamamen lehine olacağını düşündüğüm 6-TENERİFE, sürat koşusunda benim risklide olsa 1. BANKOMDUR.. Aksi halde kapanması gereken bir koşu..

5.KOŞU: Daha önce birçok kez karşılaştığı ve geride bıraktığı rakiplerine bugünde üstünlük kurmasını beklediğim 3-MAHREM hemcinslerinin arasında 2.BANKOMDUR. Rakip arayanlar kendini unutturan 6-ASİ KIRTAY ve son startında buradaki rakiplerinin bir tık üstünde grupta hiçte sırıtmayan ve yakın ara tabela dışı kalan 7-IRKIM'ı öncelikle değerlendirmelidir.

6.KOŞU: Tabelayı tamamladığı son koşuda hipodrom çevresinde ismi cok duyulan, belli bir kesimin dilden dile konuştuğu, ve bir cok kişinin kuponunda o gün için banko olarak kullandığı, ancak bekleneni o gün için tam anlamıyla veremeyen 3-GAZINC bugün yine kuponlarda kesinlikle ilk sıradan bulunmalıdır. Hatta benim 2.Altılımda tek olarak değerlendirmeyi düşündüğüm isimdir ((net kararımı vermedim))... Calışmaları gayet olumlu ve formunu dahada arttıran 8-ZEHİR HAFİYE ilk rakiptir. 9-DUGEM, 10-KOŞANSACAN, 11-KÜCÜKGELİN daha sonra değerlendirmeye alınır. 2-BOLKAR AĞA, 5-İSTASYON ve 12-TURBONUN KIZI 1.ALTILIMDA değerlendireceğim isimler olacaktır.

1.ALTILI TAHMİNİM

6-1-5

6-11-3-4-7-8

HEPSİ

6 TENERİFE

3 MAHREM

3-8-9-10-11-2-5-12

BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

5 yorum

 1. Üyelik ve şifre sorunu yaşayan info @ bankotahminler.com adresine mail atabilir.

 2. USTATCI

  1.ALTILI KURGUM

  1.AYAK:5,8,6,3
  2.AYAK:6,10,3
  3.AYAK:H
  4.AYAK:1
  5.AYAK:6,11,3,7,4,9,5
  6.AYAK:8

 3. toprak_tan

  Bol Şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir