ankara altili tahminleri bombaci

26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Biliyorum kafadan yatmak korkusu hiçbirşeye benzemiyor ve o yüzdendir zaten genelde son ayak yatarız :) Geçende arkadaşımın biriyle sohbet ederken bana şöyle söyledi: insanın dedi korkularının başına gelmesinin sebebi -yada korktum Allah başıma verdi dememizin sebebi- korkularımızda samimi olduğumuz içindir dedi. Peki ya dedim iyi dilek ve temennilerimiz yada isteklerimizde samimi olmadığımız için mi hiçbir istediğimiz olmaz? Ne zaman unuturuz yada aklımızdan çıkar o zaman olur dedim. Evet dedi. Altılıdan şu kadar para alsam şuna vereceğim, buna yardım edeceğim dersin dedi ancak hepsi sahtedir olmayacaktır yada yapmayacaksındır o yüzden de olmaz altılıyı da tutamazsın dedi. Len düşündüm vallahi doğru söylüyor. Yani dedim o zaman çok istediğimiz birşeyin olmasını için sahte vaatlerde bulunmak yerine içimizde ki bir takım korkuları atarsak o zaten kendiliğinden olacak öylemi dedim? Evet doğru bildin iyi bir öğrencisin ve çabuk anlıyorsun çekirge dedi. Yani diyeceğim o ki adam haklı mı bakalım beyler :)

1.koşu: Kafadan yatma korkusuyla hep çok at hep çok at genelde de son ayaklarda yatışlar. Şimdi şöyle düşünün önde kaçıyorsunuz ve kurtulmanız için son 800 metre yarışı önde tamamlar kazanırsanız hayatınız kurtulacak. Tüm gücümü saklıyorum ve son 800 girdim sabır, 600 e girdim sabır oğlum bombacı ama bu arada ensede nefesler hissediliyor, son 400 e girdim gölge belirdi. Peki kim o ? 100 metreyi 9.72 de koşmuş olan rekortmen USAIN BOLT onun arkasından 400 metre dünya rekortmeni WAYDE VAN NIEKERK vay arkadaş ne kadar beklersin? Mecbur vitesi artırırsın işte son yarışında (5) QUADIS ile bizim Mehmet Keskin’in yaptığı bu oldu. Son 400 e lider girmiş ve arkadan geliyor. Peki kim geliyor ? ARSEN LUPEN – NAİFCAN – ERSÖZLÜ – FANTASTIC LERO. Oh My GOD vallahi korku filmi gibi 😂 Ve direnmek zorundasın. Cidden çok zor.  Hemen belirtmem gerekir ise dönem dönem pilotlar gördükleri kazalara istinaden de yarış içinde kapanırlar ve size diyebilirim ki Mehmet Keskin benim gördüğüm en gözü kara pilotlardan biridir. Şimdi bunun konumuzla alakası yok neden söyledim bilmiyorum :) son yarışında erken yürütüldüğünü düşündüğüm (5) QUADIS in bu defa Mustafa Manav ile daha serinkanlı bir koşu çıkaracağını be bahsettiğim rakiplerinin olmadığı bu yarışta zorda olsa photalamasını bekliyorum. Biliyorum oldukça riskli ve fantastik bir giriş oldu. Ancak ben bu şekilde düşündüm ve kararımı değiştirmemek için de yazımı gece yazmak istedim çünkü gündüz olduğu zaman beni zehirliyorlar :) uzun lafın kısası (5) QUADIS çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.koşu: Son yarışında bahsederken Müslüm Çelik’in de ilgilendiğini söylediğim safkan oldukça süpriz konumdayken beklentimi karşılamış ve yarıştan üçüncülük ile ayrılmıştı. Ayhan Kurşun’un da yeni menajer ile anlaştıktan sonra Ankara’da neler yaptığı malum. Kalite pilot ısrarına devam ediyor bende bu defa kafada vermekte ısrar ediyorum (7) ŞAFAK KUŞU ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

3.koşu: Diyebilirim ki 10 yarışlık Ankara programında hiçbir şey anlamadığım yada fikir yürütemediğim tek yarış burası oldu biliyorum bir tahminci için fazla samimi bir cümle ama vallahi öyle tercihim HEPSİ.

4.koşu: Benim yine büyük bir keyifle bekleyeceğim ve bugün en keyif alacağım yarış burası. Hatırlarsanız dünkü yazımda bir yerlerde Burhan için sihirbazın veliahtı deniyor demiştim. Şimdi çırak ustaya karşı ve ben çıldırıyorum. Aslında diyorum keşke sadece ikisi koşsada öyle seyretsem :) biliyorum diğer safkanlarda yarışa maydanoz olacak ancak (1) SPEEDY GUNNER yanına at yazarsam bu yarıştan zerre kadar keyif almam. Para veriyorum bari keyfini süreyim değil mi? :) Özcan Yıldırım’ın tam dört defa üst üste bindiği ve getiremediği safkanı abilerinin önünde bu yarışta ki tek aprantinin getirmesini çok istiyorum. Büyük merakla beklediğim bu yarışta aprantilik kariyerinin en keyifli birinciliğine imza atabileceğine inandığım Burhan Kılıç idaresinde ki (1) numaralı SPEEDY GUNNER çok risklide olsa BANKOM dur.

5.koşu: Yine karışık ve çok zor bir yarış. Bu yarışı da şu şekilde basit kılmaya çalışalım. Sezon boyunca yatıp çimi bekleyen bir safkan var. Form durumu ve kalite olarakta diğerlerinden ayrılan bu safkan (7) IRKIM ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.koşu: Yarın Ankara otaritelerinin birçoğu (8) ZEHİR HAFİYE için Maiden’a veda eder diyecektir. Ne yalan söyliyeyim bende çok farklı düşünmüyorum ama ikramiye anlamında şansımı biraz zorlamak istiyorum rakipleri şablonumda olacaktır.

7.koşu: Birbirine denk güçlerin mücadelesinde ayırmaya çalıştım çalışmadım değil ama kimi tutsam elimde kaldı. Tercihim HEPSİ

8.koşu: Ben her ne kadar yarış hayatının ilk günlerinden itibaren (6) DENİZİM taraftarı olsamda kaba kumda daha üstün olduğunu düşündüğüm (8) SAADIN GÜCÜ ne öncelik vermek istiyorum BANKOM dur.

9.koşu: Safkan formda binicisi ondan daha formda. Rakiplerinin safkanı ekarte edebilmesi için baya bir üzerine koyması gerektiği gibi safkanında kötü koşması gerekiyor. Böyle bir durumda da ortada çok karışık bir görüntü var. Ben burayı (4) KORYİĞİT ve (7) VAAT ile geçmeye çalışacağım son kararım.

10.koşu: Günün kapanış ayağında (7) FASSBENDER ve (2) PRENSES TORUN eşit şans verdiğim isimler olup yarışın süprizin ise (10) AGEAN PEARL , (13) SWEETEST DEVOTION (1) AĞA BAKIRTAŞ tan bekliyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 7-6-5-4-3

3.ayak: HEPSİ

4.ayak: 1 tek

5.ayak: 7-11-3-12-3-5-1

6.ayak: 8-3-11-10

tutar: 58.80,- TL

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-11-3-12-3-5-1

2.ayak: 8-3

3.ayak: HEPSİ

4.ayak:8 tek

5.ayak: 4-7

6.ayak: 7-2-10-13-1-11

tutar: 75.60,- TL

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 7-11-3-12-3-5-1

3.ayak: 8-3

4.ayak: hepsi

5.ayak: 8 tek

6.ayak: 4 tek

7.ayak: 7-2

tutar: 63,- TL

not: 10.koşuda (11) numaralı ONEANDONLY altılıya ilave olmultur .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
toprak_tan

Bol Şanslar

Ramazan Yılmaz

Kalemine sağlık Bombacı keyifle okunuladı bir yazı olmuş umarım ikramiyeyle taçlandırırsın :)

COMMANDANTE

Şevkiyle benden bahsediosun heralde yazıklar olsun sana abi :)

admin

Bol şanslar

Azor Ahai

zehir demek :) quadis gelmez HARD stone ve COM LIDER arasındaki çekişme 1.ve2.si belirler geri kalanlar şerefli 3.lük için uğraşırlar

06 Cengo 06

Bol şans kardeşim yüreğine sağlık 👍

1.Altılı bombacı ve kontrası 😀

5 tek
6.8
H
1tek
2.3.7.11
3.4.8

H
6.8
1tek
1.2
2.3.7.11
4.8

Ramazan Yılmaz

ilk ayağı geçermiyiz bilmiyorum ama kuponum şöyle
13//
2.3.8.9.10.12//
1.2.3.4.5//
5.6.8//
6//
2.3.7.11.13/

Zuuuuuu

Bombacı 5 ayak 6 tek

Miramiss104

Ne verir altılı tahmini olan var mı?

Sinan

Yorumlarini cok begeniyorm izmir altilisi icin yorum larnz varmi

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x