ankara altili tahminleri adrian

26 AĞUSTOS 2017 CUMARTESİ ANKARA(SON DAKİKA) ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Zorlu yarışta MAHREM(3) favori çıkıyor. Sırası ile PEXUSS(5), IRKIM(7), YILDIZGÜZELİ(9), SIR PERDESİ(11), FÜLANE(1/2), KARAGÜLÜM(12) ve ASİ KIRTAY(6) eklediklerim.

4. Koşu : Maiden mücadelede ZEHİR HAFİYE(8) bir adım önde. GAZINÇ(3) ve İSTASYON(5) rakipleridir.

5. Koşu : Uzun mesafeli koşuda LILYANTUS(4) bugün artık kazanmasını beklediğim isimdir.

6. Koşu : Karataş ile SAADIN GÜCÜ(8) favorim. DENİZİM(6), ALTUNSARAY(2) ve ALPTUĞHAN(1) rakipleridir.

7. Koşu : Uygun grupta KORYİĞİT(4) kazamasını beklediğim isimdir.

8. Koşu : Zorlu mücadelede SWEETEST DEVOTION(13) favorimdir. Sırası ile PRENSES TORUN(2/9), FASSBENDER(7), AEGEAN PEARL(10), ONEANDONLY(11/8), AĞA BAKIRTAŞ(1) ve BALIM EGE(4) eklediklerim.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 3-5-7-9-11-1-12-6
2.Ayak : 8-3-5
3.Ayak : 4
4.Ayak : 8-6-2-1
5.Ayak : 4
6.Ayak : 13-2-7-10-11-1-4

 

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Miramiss104
Üye
Miramiss104

Altılı kurgumda 5.ayak 8 at son ayak 3 attı…Tam yatıracakken senin son dakika yazın düştü son ayak 13 favorim deyince 5.ayağı 6 ata düşürüp, son ayağa 13 ü de ekledim …Aslan payı sende yani Adrian Usta…Ne verir bilmiyorum ama emeğine/ paylaşımına sağlık..

USTATCI
Üye
USTATCI

Kimse İzmir yazmamış

2.ALTILI

1.AYAK:1.4.5.6
2.AYAK:1,6,7,8,3,2
3.AYAK:8
4.AYAK:1
5.AYAK:1,2,4,9,3,6
6.AYAK:2,1,4,3,5,15,11

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

İstanbul programının dışına çıkıp izmir programının üstünden az bişi bakıp çıkardığım ve oynadığım kuponumu paylaşmak istedim herkeze bol şanslar dilerim

1.Ayak : Aradan sonra iki yarış görüp kondisyonunu geliştiren eküri safkan 5 ISTANBUL HOUSE başta tuttuğum isim olup uzun metrajlı yarışlarda etkili koşan 4 TORUNUM MİRA ve şampiyon fairson yavrusu 1 RECO şeklinde ilk ayağı geçiyorum.

2.Ayak : Aslında tek atıp atmamakda çok düşündüm ama daha sonra üç isimle geçmeyi düşündüğüm maiden mücadele öncelik şansı 1 BİLGELİ ye veriyorum banko atmayı dusundugum bu ismin bugün çok etkili koşmasını bekliyorum yapmış olduğu galop ve hazırlıklara bakarsamda kazanması normal sonuç olur dediğim taya rakip eküri avantajı elinde olan ve son yarışında göz dolduran isim 5 SÜZÜLKAN ve izmirin başarılı jokeyinin tercih etmiş olduğu 6 DERİN DİDEM şeklinde geçiyorum..

3.Ayak : Süpriz kokusu burnuma kadar gelen bir koşu kısa mesafeli bu sürat koşusunda imkanlarınız doğrultusunda çok at yazmanızı öneririm ben kendi kuponumda dört atla geçiyorum..Öncelikli şansı bu gruptan biraz daha kalite rakipleriyle koşmuş olan ve kısa mesafede çok etkili koşan 6 WILD HEART ilk şans verdiğim isim olup , son iki yarışında ikincilikleriyle göz dolduran etkili sprint atabilen 9 HANSHI , bugün çok üstünde durduğum ve nasıl koşacak merak ettiğim 10 CEYLAN HANIM , son olarak üst üste koşu kazanıp bu yarışa gelen 8 GALLOPİNG LORD..

4.Ayak : Bir banko ayağındada tercih yapamayıp üç isimle geçtiğim bu koşuda bugün rakiplerine nazaran çok daha hazır olduğunu düşündüğüm ve bu gruptaki isimleri geride bırakmayı başaran 4 SULTANBATUR önde tuttuğum isim olup , eküri avantajını bugun değerlendirmek istiycek ve etkili galopuyla kafamı karıştıran 2 FANİZAN , ve kendime gerçek bir bomba gözüyle hazırladığım sizlerle paylaşacağım isim istanbulda yarış hayatına başlayıp çok etkili hızlı bir giriş yapıp dinlendirilip izmir pistinde aradan sonra iki koşu gösterilen ve yapmış olduğu çalışarak galopunda adeta rakiplerini geride bırakabilirim gözüyle baktığım 9 CELALİYE şeklinde bu koşuyu geçiyorum..

5.Ayak : Banko terciğimi bu koşuda kullandım umarım yanılmam ve kendimide yakmam :) ikinci çim startında önde tempo kurup sonlarda farkı açıp koşuyu kazandı gözüyle baktığım sonlarda yarış tecrübesinin olmayışı ve kondisyon eksiliğinden durup geriden gelen rakiplerine kaybederken bile göz dolduran ve bugün yaptığı galop ve çalışmalarla kondisyonunu ve nefesini geliştirdiğini düşündğüm 4 YİĞİTBABA yı günün bankosu olarak kuponumda yer veriyorum..

6.Ayak : Günün kapanış ayağı günün zor koşularından birisi birbirine denk atların ve kısa mesafede sürat yarışı şeklinde geçmesinden dolayı her sonuca açık bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı öneririm. öncelikli şansı bu tip mesafelerde sprinter yapısıda olsa gayet iyi koşabilen ve açıkcası bugünli rakiplerinle baş edebilecek güce sahip olan 11 İNSUYU na veriyorum, sonrasında üzerindeki etkili jokeyiyle 3 ÖZGÜRÜNOĞLU, bu tip gruplarda adını her zaman ilk dörtün içinde duyabileceğimiz 2 GÖKALTAY, çim kum ayırt etmeden başarılı koşan 4 AĞACEMAL, kısa mesafelerde yazmadan geçmem dediğim 5 UÇANMARTI ve hazır duruma gelen bugun ismini duyabileceğimiz 6 ABHER ….

Adminim bu arada geçenki MY WİLL için tebrik ederim :) aklıma gelmişken yazmak istedim o gün fırsat bulup giremedim oyuna..

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler :) Bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

teşekkürler adminim :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

bundan sonra süpriz kokusu aldığım yeri dolduracam :) söyleyipte yazmamak zoruma gidiyor artık :)

USTATCI
Üye
USTATCI

Kesinlikle katılıyorum süpriz düşünüyorsanız o ayağı çok atla geçmek lazım

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

celaliye gelse üzülürdüm :) ama diğer yarışında bu at tek olur şimdiden defterinize yazın :)

admin
Yönetici
admin

Yazdık kenara :) Altılı son ayak coşmuş.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

evet adminim uçurdular istanbul dışı yalan bana yarınki koşuların analizini bitirdim kuponu atıcam çok zevkli yarışlar nefes kesicek gerçekten evden dışarı çıkamam muhtemelen :)

admin
Yönetici
admin

Tatil güzel şey :) Gönderirsen eklerim yukarı.