Ana Sayfa / Tahminler / 25 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

25 AĞUSTOS 2017 CUMA İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar tekrar İstanbul 2. altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Birinci altılı da aldığım riski bu yarışta biraz rahatlatmak hemde 2 altılının alternatif olmasını istiyorum. (13) AYŞOM un rakipleri şablonumdadır.

2.ayak: Yine aynı mantıktan gidecek olursam tek hakkımı ikinci programda son üç ayaktan birinde kullanmak istiyorum. Bu yarış için favorim acemi bir görüntüsü ve kötü totosuna rağmen son üç yarışını G-2, H-16 ve KV-6 koşan (12) HONEY RYDER olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

3.ayak:Günün bir başka merakla beklenen mücadelesinde ciddi anlamda Karataş'ın hırs yaptığımı düşünüyorum. Kendisi haricinde kim binerse binsin getirdiği en son Karataş'ın veliahtı denilen Burhan'ın getirdiği safkanı hocası içeriye atamaz ise yine ayıp olacak gibi. Atı falan bir kenara bırakırsam sadece bu anlamda bile tek ile riske etmeye değer görüyorum (3) GÜLE GÜLE BANKOM dur.

4.ayak: Mevcut programda sitiline uygun safkan ile birlikte Selim Kaya'nın alması muhtemelen koşuyu burası olarak görüyorum. Zaman zaman safkanlar yerine pilotlar üzerine oyun kurduğumda doğrudur :) (6) YELE ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

5.ayak: Artık (4) TRANSİT in ne kadar farklı bir safkan olduğunu söylememe herhalde gerek Yok. Az olsun benim olsun sağlam olsun diyen oyuncular için BANKO olarak öneririm. Rakip gördüğüm isimler (1) ÜNAL AMCA ve (3) KOŞANAĞA dır.

6.ayak: Koşmuş olduğu koşu sonrası bir süre geri çekilen safkan şu anda pistlerin ne olacağı en çok merakla beklenen safkanıdır. Kalabalık görünen yarışta tek atarak avantaj sağlamak isteyen son ayağa kadar devire devire gelmek isteyen oyuncular için (8) TORPEDO'yu BANKO olarak öneririm. Rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 13 /// 8-10-1-6-5-4

2.ayak: 12-4-10-1-7-11-14

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 6-3-2-5

5.ayak: 4 ///  1-3

6.ayak: 8 /// 1-11-14

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Az daha oluyordu bombacı.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.