25 Şubat Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusu ölçü olmayan 3-SPLENDIDO idmanlardaki muazzam görüntüsüyle uygun grupta kazanmasını beklediğim safkan.

2.AYAK : Denk safkanların yer yer aldığı sürprize açık Handikap-17 koşuda ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Etkili galopları ve dereceli işleriyle 2-ULTRASON kazanmaya aday ilk isim.Küçük çaplı kuponlara tekyazılabilir.1-ALPELA favorinin hata yapması durumunda devreye girer.

4.AYAK : Arap safkanlarının KV-6 koşusunda 1-GÜMBÜRGÜMBÜR kuşkusuz favori.Fakat rakibine oranla siklet avantajı bulunan 2-BÜREBEY yeri olanların muhakkak değerlendirmesi gereken safkan.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 1-ATALANTE favorim.7-GENÇ PURPLE, 4-SELNUR, 6-FLY WINGS önerebileceğim diğer safkanlardır.

6.AYAK : İngiliz safkanların maiden mücadelesinde 7-LILY PAD kazanacak kıvama ulaştı riske girip tek yazılabilir.3-FLAIR STAR, 6-LEGA NORD, 10-TUMAI, 5-LADY MITA ve 12-ZAHİDE HANIM çok at yazanlara önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 2 – 1

4.AYAK : 1 – 2

5.AYAK : 1 – 7 – 4 – 6

6.AYAK : 7 – 3 – 6 – 10 – 5 – 12

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

FLAIR STAR 2 NUMARA

BOL ŞANSLAR

Özcan

Yatırılan Kocaeli kuponum.. 2,3 ** 1,2,3,5,7,9,10 ** 2,5,** 1 ** 4,6,7 ** 2,3,4,6,7,12 Bol şanslar

admin

SENIN KUPONU YATIRMAYA NİYETLENDİM, DEĞİŞTİRDİM GÜMBÜR GÜMBÜR TEK 5.AYAK 1.2.3.4. KUPON ÇIKARDIM.

KISMET OLMAYINCA OLMUYOR.

TEBRİKLER

Özcan

Galip kılıç biniyor diye elediğim at yatırdı beni…Bol şanslar Ramazan devamı gelir inşallah…

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x