25 Şubat Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Koşu eksiği bulunan safkanların bir araya geldiği Şartlı-4 mücadele sürprize açık.Rakiplerine nazaran koşu gören 1-AYDEMİRBEY ve 2-HAWK ATTACK bu avantajdan istifade edip birinciliğe uzanabilir.Her ihtimalekarşı bu ayağı çok atlageçmekte fayda var.Sıralamam şablonda.

2.AYAK : İdman görüntüsüyle sinyalleri verem 7-ÇALIK kazanmaya aday ilk isim.Önde boş bırakılırsa beyaz bayrak ayna yapabilir.Ben riske girip kendi kuponumdatekyazıyorum.Mesafeden etkilenir diyerekrakip arayanlara ise; 11-YAMANER, 9-HABERBEYİ ve 3-TUNÇOĞLU önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : Son koşusunu günün favorisi önünde rahat tempoda kazanan 4-BLUE AIR FORCE idman durumuyla tekrar kazanabileceğini gösteriyor.Bir önceki koşusundaki formunu gösterememesi durumunda 3-BEN TEN, 8-JUNIOR PIANIST, 2-BAWIKAL, 9-KIRDEMİRKIR ve 6-DIVINE STAR devreye girecek isimlerdir.

4.AYAK : Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen uzak farkla kazanan 4-MORE THAN A GAME kaliteli safkan olduğunu gösterdi.Bugünde kazanmasını beklediğim safkanı banko olarak öneriyorum.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 12-FATHER MOUNTAIN favorim.Sürprize açık koşuda 8-O BENİM OĞLUM, 1-MURATOĞLU, 2-BLUE FIRE, 11-AKENETON, 5-HINZIR, 10-SABATO, 7-MEMPHIS, 13-DESERT EAGLE, 6-MAYAN sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Son koşusundan ikincilikle ayrılan 9-SİPANKIZI artan formuyla favorim.7-RUKİYE SULTAN, 6-KOZAN GÜLÜ, 13-HAVİN, 8-SERAPHANIM ve 4-DOĞU KIZI önerebileceğim safkanlardır.Ayrıca yeri olanlar bu ayağa çok at yazsınlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 2 – 11 – 7 – 8 – 6 – 12 – 5 – 3 – 10 – 4

2.AYAK : 7

3.AYAK : 4 – 3 – 8 – 2 – 9 – 6

4.AYAK : 4

5.AYAK : 12 – 8 – 1 – 2 – 11 – 5 – 10 – 7 – 13 – 6

6.AYAK : 9 – 7 – 6 – 13 – 8 – 4

TÜM KUPON ve İSTATİSTİKLER İÇİN TIKLAYINIZ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bu şablonu oynayıp ilk ayağı traşlayan herkes bulmuştur. Tebrikler tekrardan :)

admin

Yorum atmayı üyelikli yaptım ondan zayıfladı biraz yorumlar.

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x