24 Şubat İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını olşuturan koşuda 1-BURUKKIZI favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Diğer sıralamam şablonda.

2.AYAK : Son koşusundan ikincilikle ayrılan 2-MISTER KERMİT startta fazla oyalanmaz ise kazanması normal sonuıç olur.12-BONA DEA ve 4-VIRTUES CHAMP favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isimlerdir.9-PANGO, 10-ŞEKER AĞA, 3-VEDO, 1-ICE FOUNTAIN VE 8-LAST STORY şans verdiğim diğer safkanlar.

3.AYAK : Süratli stiliyle 7-TANATAR önde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir.Galoplarında etkili görünen 1.AKARÇAY yarışın süratli temposundan faydalanıp usta binicisiyle rakibini fotoda avlayabilir.Kalitesiyle 3-BULUT REİS bu ayağın olmazsa olmazı.Yeri olanlara 5-GEZEROĞLU.

4.AYAK : İki aylık aradansonra katıldığı koşusunuda kazanan kalite isim 1-ADAKARASI artan formuyla kazanmaya aday ilk isim.2-BABYGUSKA rakibine oranla fazla şanslı görünmesede kapalı kutu ihmal edilmemeli diye düşünüyorum.Öte yandan bir süredir yarış görmemiş olsada galoplarda hazır görünen 5-MOON RAIN ilk kum deneyiminde değerlendirilebilir.

5.AYAK : Günün yedinci koşusunda 1-MY DEAR SON için fazla söz söylemeye gerek yok.Belli aralıklarla koşmasına rağmen üstün performans sergileyen ve son koşusunuda muzzamn bir şekilde kazanan bu safkanı banko olarak öneriyorum.

6.AYAK : Günün kapanış koşusu sürprize açık.Hafif sikletiyle 16-MYTHOGENIC favorim.Diğer sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 8 – 3 – 5 – 11 – 9 – 4

2.AYAK : 2 – 12 – 4 – 9 – 10 – 3 – 1 – 8

3.AYAK : 7 – 1 – 3 – 5

4.AYAK : 1 // 2 – 5

5.AYAK : 1

6.AYAK : 16 – 8 – 6 – 5 – 13 – 11 – 10 – 17 – 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.