25 NİSAN 2018 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Zayıf program zorlu bir koşu ile açılıyor. Buradaki ilk galobunda güzel bir derece çıkaran 2 – TAŞÇI PEHLİVAN, İstanbul’u özlemiş gözüküyor. Koşu gören 4 – CANKURTBEY yine güzel çalışmaları ile dikkat çeken başka bir isim. Nihayet kazanan 1 – İLGİLGE ve o koşusunun yarım boyla 2.cisi 3 – KUTUP güzel formlarıyla kuponumda olacak isimler.

2 – AYAK: 3. ayda iki kere koşan ve 1 ay ara veren 9 – ADIEU, uygun kilosu ve güzel hazırlıkları ile kazanabilir. Grubun en hazır gözüken ismi fakat sürprize de müsait bir ayak. 2 – CEP DURAK ve 1 – LIFETIME ilk rakipleri olmak üzere bu ayak Hepsi tercihim olacak.

3 – AYAK: 6 – WHITE FIRE uygun grupta çok favori çıkacaktır. Normalde bu ayağı kapatacaktım fakat 5. ayakta seçim yapmak zorlaşınca tercihim tek bırakmaktan yana oldu.

4 – AYAK: Uzun ara sonrasında güzel bir grup yarış kazanan 6 – RHYTHM DIVINE, çim pistte kapalı kutu rakiplerine rağmen bankom.

5 – AYAK: Neredeyse bütün atların galopları iyi olunca seçim yapmakta zorlandım, tercihim hepsi olurken favorilerim 1 – CARUSO, 5 – DEAR MOLLY ve 4 – RIVERS SON.

6 – AYAK: Koştuğu iki yarışı da kazanan 1 – HİLALEDA’nın yine kazanması normal sonuç olacaktır, bankom.

2-4-1-3
9-2-1 / H
6
6
1-5-4 / H
1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar. pek iç açıcı değilmiş program, iki ağır favori olur sanırım

Tekin deniz

1,ayak 7,5,6,3,1,2,4
2,ayak 8,4,1,10,9,7
3,ayak 4,6,3
4,ayak 3,6,2
5,ayak 1 banko
6,ayak 1 banko
Istanbul

Koray KARIPCIN

Merhaba öncelikle herkes’e bol şanslar diliyorum. Ben programa bakınca pek bir hazm alamadım kazanç sağlayacak bir bülten göremedim yani. O yüzden kısa ve öz bir şekilde misli atmayı tercih ediyorum.

1. Ayak : (5) Metecik ilk atım olmakla birlikte (4) Cankurtbey (3) Kutup ve (1) Ililge sırası ile tuttuğum isimler.
2. Ayak : (4) Cersei veya (5) Herring ten bir sürpriz bekliyorum açıkçası. (1) Lifetime yide yazarak burasını kapalı görüyorum.
3. Ayak : (6) White Fire ve Özcan YILDIRIM ikilisini görünce başka söze gerek göremiyorum.
4. Ayak : Kalite olarak rakiplerinden çok üstün gördüğüm (6) Rhythm Divine illaki kazanır bu yarısı tek rakibi (5) ömer in my heart
5. Ayak : (11) ŞİRİNCE benim teki olacak bu isim. Çok inandım bugün bu isme. Rakipleri (5) Dear Molly ve (4) Rivers Son
6. Ayak : Halil Parildar binse ( 1 ) Hilaleda banko yazardım. Mesafe arttıkça zorlandığı için ve yeni aprantisinin nasıl idare edeceğini bilmediğim için yanlarına (3) Su Gazlı ve (2) Islah yazınca burasıda içeride gibi 😊

5 , 4 , 3 , 1
4 , 5 , 1
6
6
11 // 5 , 4
1 , 3 , 2

Herkes e bol sanslar

COMMANDANTE

bol şanslar adminim

Berber

Berber geldi bankolar geldi 2. Ayak 8 tek 3. Ayak 6 tek 1236 125911 12 4569 bol şans herkese yazdığınız ganyan olsun inşallah

Berber

Bu sitedekiler adam ya başka siteye yazdım berber rumuzunla neymiş kendi isimle yazicakmisim engellediler manyak midir nedir muhabbet lerine baktım gevşek gevşek hepsi neyse içmde kalmasın iyi günler

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x