Ana Sayfa / Tahminler / 24 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

24 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Verdiği araya ve biraz uzun mesafeye rağmen çalışmaları iyi olan, kilo avantjı bulunan, yılın başarılı aprantilerinden Mert Ali Solmaz ile yarışa katılacak (3) BİLGEPRENSES alternatif tekim.

2. KOŞU: Sert rakipler arasında koştuğu yarışların ardından biraz daha mesafe bulan (1) GREAT MASTER favorim. Toparlanma yolundaki (5) BADARBUNGA, kondisyonu yükselen (8) WIND RUNNER, Ankara pistini seven GALLOP TO WEST, istikrarlı (3) JAMES BOND ve Ahmet Çelik korkusundan (2) JUNIOR PIANIST'i yazarak kalabalık tutuyorum.

3. KOŞU: İyi yer tutamadığı ilk yarışında sonlarda etkili gelmesine rağmen ikincilikte kalan (2) BİPOLAR LADY'yi Özcan'a güvenip risk edeceğim. Didonato ciddi rakip gördüğüm tay. Jungle Law ve Seattle Beatuy sürpriz şansı gördüğüm isimler. Bomba arayanlar için Akdere.

4. KOŞU: Nefessizlikten etkilenmez ve normal çıkış yapabilirse (7) YOLDAŞ sonlarda etkili gelebilir. Öne düşecek isimler (6) SEDATBEY ile (5) KIRIM BEYİ, ağır kilolarına rağmen (1) BOZTEPEBEYİ ve (2) BOZDAĞ EFESİ'ni de yazıyorum.

5: KOŞU: Son yarışlarını öne yakın gidip kazanan (3) KING SERKAN, seriyi devam ettirmeye yakın. Kötü koşarsa 1,2,5,4 sıralamasıyla hangi at gelse şaşırmam.

6. KOŞU: Son yarışlarında geç kalan (2) SÖKMEN BEY'in Ankara'nın ağır kumuna uyum sağlamasını bekliyorum favorim. Formda (3) TRANÇA ve önde boş kalma ihtimali olan (4) KARAYAVUZ HAN şans verdiğim diğer atlar.

ALTILIM
1.AYAK: 3/4,5,2,1
2.AYAK: 1,5,8,6,3,2,4
3.AYAK: 2
4.AYAK: 7,6,5,1,2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 2,3,4

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

22 yorum

 1. benim ters kurgum

  5UMUT CICEGI
  6GALLOP THE WEST
  1AKDERE3DIDONATO
  5KIRIMBEYI
  3KINGSERKAN
  2SOKMENBEY

  50 MISLI
  BOL SANSLAR

 2. Tabela 3 tek

 3. İkinci ayaktan at çıkmış. 1 atı dışarıda bırakmayı sevmem kapattım o nedenle

 4. Mehmet bey sona kadar geldik ama sonda yikildik canimiz sag olsun selamlar kolay gelsin.

  • teşekkürler, sürpriz arayışını yanlış yerlerde tercih ettik. güzel de para verdi

 5. Acemıyım simdi tahminlere nasıl Bakıcaz

  • koşu koşu yorum altta da oynanacak altılı paylaşıyor tahminlerde. ama yeni başladıysan yol yakınken dönmeni tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir