24 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Verdiği araya ve biraz uzun mesafeye rağmen çalışmaları iyi olan, kilo avantjı bulunan, yılın başarılı aprantilerinden Mert Ali Solmaz ile yarışa katılacak (3) BİLGEPRENSES alternatif tekim.

2. KOŞU: Sert rakipler arasında koştuğu yarışların ardından biraz daha mesafe bulan (1) GREAT MASTER favorim. Toparlanma yolundaki (5) BADARBUNGA, kondisyonu yükselen (8) WIND RUNNER, Ankara pistini seven GALLOP TO WEST, istikrarlı (3) JAMES BOND ve Ahmet Çelik korkusundan (2) JUNIOR PIANIST’i yazarak kalabalık tutuyorum.

3. KOŞU: İyi yer tutamadığı ilk yarışında sonlarda etkili gelmesine rağmen ikincilikte kalan (2) BİPOLAR LADY’yi Özcan’a güvenip risk edeceğim. Didonato ciddi rakip gördüğüm tay. Jungle Law ve Seattle Beatuy sürpriz şansı gördüğüm isimler. Bomba arayanlar için Akdere.

4. KOŞU: Nefessizlikten etkilenmez ve normal çıkış yapabilirse (7) YOLDAŞ sonlarda etkili gelebilir. Öne düşecek isimler (6) SEDATBEY ile (5) KIRIM BEYİ, ağır kilolarına rağmen (1) BOZTEPEBEYİ ve (2) BOZDAĞ EFESİ’ni de yazıyorum.

5: KOŞU: Son yarışlarını öne yakın gidip kazanan (3) KING SERKAN, seriyi devam ettirmeye yakın. Kötü koşarsa 1,2,5,4 sıralamasıyla hangi at gelse şaşırmam.

6. KOŞU: Son yarışlarında geç kalan (2) SÖKMEN BEY’in Ankara’nın ağır kumuna uyum sağlamasını bekliyorum favorim. Formda (3) TRANÇA ve önde boş kalma ihtimali olan (4) KARAYAVUZ HAN şans verdiğim diğer atlar.

ALTILIM
1.AYAK: 3/4,5,2,1
2.AYAK: 1,5,8,6,3,2,4
3.AYAK: 2
4.AYAK: 7,6,5,1,2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 2,3,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Sirkale

benim ters kurgum

5UMUT CICEGI
6GALLOP THE WEST
1AKDERE3DIDONATO
5KIRIMBEYI
3KINGSERKAN
2SOKMENBEY

50 MISLI
BOL SANSLAR

Mustafa

Tabela 3 tek

admin

Geçmiş olsun güzel oyundu.

admin

Bu program tutarsa güldürür :) Rastgelsin.

admin

Detaylı bakmadım, ilk ayak 4 var mı?

admin

Vardır bir hayır. Zayıfladı yine programlar yarın İstanbul’da öyle

admin

Sabah 7 de yazmışsın :) Hiç yorma kendini uyku önemli.

admin

Bütün denge gitti :) Ben tahmin ekledim bu arada.

Gezgin

Mehmet bey sona kadar geldik ama sonda yikildik canimiz sag olsun selamlar kolay gelsin.

Onurcan

Acemıyım simdi tahminlere nasıl Bakıcaz

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x