Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 24 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

24 NİSAN 2018 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Verdiği araya ve biraz uzun mesafeye rağmen çalışmaları iyi olan, kilo avantjı bulunan, yılın başarılı aprantilerinden Mert Ali Solmaz ile yarışa katılacak (3) BİLGEPRENSES alternatif tekim.

2. KOŞU: Sert rakipler arasında koştuğu yarışların ardından biraz daha mesafe bulan (1) GREAT MASTER favorim. Toparlanma yolundaki (5) BADARBUNGA, kondisyonu yükselen (8) WIND RUNNER, Ankara pistini seven GALLOP TO WEST, istikrarlı (3) JAMES BOND ve Ahmet Çelik korkusundan (2) JUNIOR PIANIST'i yazarak kalabalık tutuyorum.

3. KOŞU: İyi yer tutamadığı ilk yarışında sonlarda etkili gelmesine rağmen ikincilikte kalan (2) BİPOLAR LADY'yi Özcan'a güvenip risk edeceğim. Didonato ciddi rakip gördüğüm tay. Jungle Law ve Seattle Beatuy sürpriz şansı gördüğüm isimler. Bomba arayanlar için Akdere.

4. KOŞU: Nefessizlikten etkilenmez ve normal çıkış yapabilirse (7) YOLDAŞ sonlarda etkili gelebilir. Öne düşecek isimler (6) SEDATBEY ile (5) KIRIM BEYİ, ağır kilolarına rağmen (1) BOZTEPEBEYİ ve (2) BOZDAĞ EFESİ'ni de yazıyorum.

5: KOŞU: Son yarışlarını öne yakın gidip kazanan (3) KING SERKAN, seriyi devam ettirmeye yakın. Kötü koşarsa 1,2,5,4 sıralamasıyla hangi at gelse şaşırmam.

6. KOŞU: Son yarışlarında geç kalan (2) SÖKMEN BEY'in Ankara'nın ağır kumuna uyum sağlamasını bekliyorum favorim. Formda (3) TRANÇA ve önde boş kalma ihtimali olan (4) KARAYAVUZ HAN şans verdiğim diğer atlar.

ALTILIM
1.AYAK: 3/4,5,2,1
2.AYAK: 1,5,8,6,3,2,4
3.AYAK: 2
4.AYAK: 7,6,5,1,2
5.AYAK: 3
6.AYAK: 2,3,4

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Sirkale
Üye
Sirkale

benim ters kurgum

5UMUT CICEGI
6GALLOP THE WEST
1AKDERE3DIDONATO
5KIRIMBEYI
3KINGSERKAN
2SOKMENBEY

50 MISLI
BOL SANSLAR

Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Tabela 3 tek

Gezgin
Ziyaretçi
Gezgin

Mehmet bey sona kadar geldik ama sonda yikildik canimiz sag olsun selamlar kolay gelsin.

Onurcan
Ziyaretçi
Onurcan

Acemıyım simdi tahminlere nasıl Bakıcaz

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.