25 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Ara sonrası 3 yarış gören (5) METECİK favorim. İlk kez koşacağı sentetik pistte yaptığı çalışma parlak (2) TAŞÇI PEHLİVAN, ikisi de iş yapabilecek durumdaki (3,8) EKÜRİLER, 1 yıl sonra kazanan (1) İLGİLGE ve sonlarda sert gelebilecek yarış gören (4) CANKURTBEY’i yazıyorum. Diğer iki ata düşük de olsa şans veriyorum ama kafayı kapatmak oyun anlayışıma ters.

2. KOŞU: Yarış temposu yüksek olmayacak görünüyor ama kötü yarışlarının ardından 2 ay geri çekilen (8) BLANEGIRL’e ilk şansı veriyorum. Formu yükselişte olan (9) ADIEU, tekrar İstanbul’a dönen (6) SITAMUN, tempoyu belirleyecek (5) HERRING ve aradan dönen uzunda iyi yarışları olan (4) CERSEI ile bu ayağı geçmeye çalışacağım. Risk aldım ilk üç sıradaki atları yazmadım.

3. KOŞU: 5 ay aradan sonra nefes açan günün ağır favorilerinden (6) WHITE FIRE ile uğraşmıyorum.

4. KOŞU: (6) RHYTHM DIVINE için söze gerek yok, kazanması normal sonuç olacaktır. İkramiye için ve performansını merak ettiğim isimler olduğundan yanına at yazıyorum.

5: KOŞU: Cazip konumda olmasını bekliyordum ama bu kadar geri planda olmasına şaşırdım. Pist ve mesafeye uyum sağlayacağını düşündüğüm (2) HAYFA’ya fazla güven duymasam da hislerime güvenip risk ediyorum. Tek kullanın diyemem ama sürpriz arayışında olacakların değerlendirmelerini tavsiye ederim.

6. KOŞU: İlk iki yarışını kazanırken inatçı karakterde olduğunu gösteren (1) HİLALEDA seriye devam edebilir. (3) SU GAZELİ ciddi rakip gördüğüm at, bu iki isimle risk alınabilir. Kurgum müsait normal kuponda yanlarına at yazacağım.

 

ALTILIM
1.AYAK: 5,2,(3,8)1,4
2.AYAK: 8,9,6,5,4
3.AYAK: 6
4.AYAK: 6/2,4,5
5.AYAK: 2
6.AYAK: 1,3/2,9,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet

Korhan

Bolsans kurgu guzel

Thesakal

Cankurtbeyi tek atacaktım, rüyamda sahin tepesini gördüm-))) komik oldu, hiç te tutmuyorm. Bakalım ne olacak, bol sans Mehmet.

Baran

Thesakal sizin kuponuzu paylasirmisniz

Thesakal

Çok güzel gidiyor, bol sans sana. İlk atların ikisi de, keske daha hafif gecebılseydın ..yazdıgın gibi gelsin.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x