25 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Uzun mesafede koştuğu son yarışı ölçü almadığım 5-METECİK sevdiği pist ve mesafede ilk şansı verdiğim isim olup yine istediği mesafeyi bulan 3-KUTUP ve 4-CANKURTBEY sırasıyla şans verdiğim isimer.

2.AYAK: Son yarışına anlam veremediğim ROKOKO yavrusu 6-SITAMUN favorim. Etkili sprinte sahip 8-BLANEGIRL, önde boş kalabilecek 9-ADIEU ve kazanmakta zorlansa da 10-IMPASSABLE GIRL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: İdmanlarında kendine gelmiş gözüken 6-WHITE FIRE favorim olup rakip gördüğüm tek isim 3-ELLIANNA.

4.AYAK: 6-RHYTHM DIVINE ve 4-KATMA DEĞER arasına at gireceğini düşünmüyorum.

5.AYAK: İlk yarışında yarışa kendini vermekte zorlanan 3-LOST AMIGOS favorim idman pistinde iyi gözüken 1-CARUSO ve Selim Kaya’lı 5-DEAR MOLLY şanslı gördüğüm diğer isimler.

6.AYAK: Bu mesafeleri daha iyi koştuğunu düşündüğüm 2-ISLAH ve 3-SU GAZELİ yazıp bu ayağı geçmeyi düşünüyorum. Çok favori çıksa da HİLALEDA’nın son yarışı kazanmasına rağmen bana pek güven vermedi dileyen yazabilir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5-3-4

2.AYAK: 6-8-9-10

3.AYAK: 6-3

4.AYAK: 6-4

5.AYAK: 3-1-5

6.AYAK: 2-3

KUPON TUTARI: 20,16 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Emeğine sağlık bolşanslar

Mehmet28

bol şanslar

Bjk

Elağız yorumunuz olurmu ?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x