Ana Sayfa / Tahminler / 25 NİSAN 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED)

25 NİSAN 2015 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED)

Son ayak çıkan at yerine 4 kuziko tavsiye ederim.

1. Ayak Rölanti tempoda geçmesini beklediğim yarışta BALLINUR'un süratlendireceği yarışta ön grupta yerine tutacak olan sonrasında düzlük dönülür dönülmez liderliği alıp bu liderliğini fotoya kadar sürdürmesini beklediğim (6) MERAM BANKOMDUR. Bu safkanın ekstra bir avantajı daha bulunuyor o da jokeyi. Jokey sebebi ise kendi stiline çok uygun bir jokey olması. S.KAYA bu tür safkanlara ne kadar iyi bindiğini biliyorum. Bu safkan böyle grubu bulmuş kaçırmaması lazım.

2. Ayak Form durumularında ayrım yapamadığım kalite safkanların bu koşusunda sıralamam : (6) ADONİSİM, (2) SELÇUKOĞLU, (3) FRATELLI, (4) BADEHANIM, (5) DUQUAN,(1) BORDONARO.

3. Ayak Bu yarışta bu sene stil değiştirildiğini gördüğüm DELİDUMRUL olmasa büyük ihtimal KARAESER net favorim olurdu. Lakin DELİDUMRUL son yarışlarında startla birlikte liderliği almaya başladı ve bu sezon enteresan koşmaya başladı veyatta dediğim gibi sahipleri tarafından stili değiştirilip deneniyor. KARAESER, DELİDUMRUL'dan belki tam olarak çok fazla rahatsız olmayacak belki ama mesafenin 2200 olması da önereceğim bankoma yarıyor. Bu tip mesafelerde çoğu zaman eksik koşan KARAESER'in sonlarda dökülmesini ve gerilerden çok etkili ataklarıyla (6) EFSANETAY'ın kazanmasını bekliyorum. BANKOMDUR.

4. Ayak Son kazandığı yarışta yarışın bitmesine rağmen diri görüntüsüyle stiline uygun grupta (3) STAR OF MELİH favorimdir. Öncelikli rakibi gördüğü yarışlarının ardından toparlanan (4) ENYALIOS, bu tip gruplarda daima sürprizlere imza atmaya yakın olan (2) SERKAN BEY, son yarışını çok iyi bulduğum (6) CHANTALLE RUA son olarak ise bir yarış daha görmesini beklediğim o yüzden geri planda önerecek olduğum (5) YILDIRIMBEY.

5. Ayak Gruptan çok önde duran (3) İBRAHİM BEY favorimdir. Lakin bu safkanın tutarsızlığına güvenmeyeceğim. Rakipleri : (2) HERO ADMİRAL, (4) JANKATIM, (8) LADYWIN,(5) RAINY MAN, (9) RENESME.

6. Ayak Son yarışında verdiği aranında etkisiyle uzun mesafede nefes problemi yaşadığını düşündüğüm (9) MERKÜROĞLU kısalan mesafede favorimdir. Son yarışlarıyla çok iyi olduğunu gözlemlediğim (5) AKYOSAK, son yarışında banko önerdiğim beni yanıltmayan (1) GÖKKALE, son yarışında beni şaşırtan o yarışını önemsemediğim (10) REİS BABA.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 6 TEK

2. Ayak : 6,2,3,4,5,1

3. Ayak : 6 TEK

4. Ayak : 3,4,2,6,5

5. Ayak : 3,2,4,8,5,9

6. Ayak : 9,5,1,10

ŞABLON TUTARI : 43,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Ankara AGF TABLOSU 11:35

25-nisan-cumartesi-ankara-agf

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ahmet
Ziyaretçi
ahmet

Ustam darılma ama ben 5 li yazıyorum senin verdiğin altılıya :)))

okan
Ziyaretçi
okan

Koşudaki isimlerin çoğunluğu süratli isimlerden oluşması sebebiyle nefesli bir şekilde son düzlüğe çıkanın kazanma şansını çok yüksek görüyorum.

Koşuda sprinter safkanlar içerisinde 8-PETERSBURG dikkat çekiyor. Son koşusu aldatmasın zira çok fazla eksiği vardı. Bu sebeple ikinci oldu. Zira fit durumda olsaydı sonuç farklı olurdu.

Bugün koşudaki uygun kilolu atlar arasındadır. Ayrıca artan yarış kondisyonuyla çok daha hazırlıklı olmasıyla 8-PETERSBURG koşunun gidişatının lehine olmasıyla sonlarda etkili gelip kazanabilir. DİKKAT.Biliyorum bu ayaga cok at yazmissiniz ama bunu da degerlerlendirin iyi calismalar

koray
Üye

2. ayak kaya kardeşler arasında gözüküyor fakat a.çelik daha önce yapılan anadolu medeniyetleri koşusunun 2 sinide kazanmış. bu sene 3. sü yapılıyor. burda da bir süpriz yapabilir mi ?

admin
Yönetici

Oyunlarda sondan 2.at gözüküyor ama dereceleri yeterli bence.

o.k
Ziyaretçi
o.k

Ankara altılı tahminim. 6 / 5.1.6.4.3 / 2.6 / 6.5 / 3.4.8.7.6.9 / 8.9.1.2.3.10.4 kupon bedeli 50.4 bu kuponu ben oynadım

Galopiyer
Ziyaretçi
Habermuhabiri

Selam arkadaşlar. Bugün Ankara yarışları için duyumlarımı sizlerle paylaşmak istedim.

1. AYAK: (9) STERK DANCER (8) DEMİRAY (7) BALLINUR ve (1) TANGO WINNER

2. AYAK: (3) FRATELLİ (5) DUQUAN (1)BORDONARO ve (4) BADEHANIM

3. AYAK: (2) KARAESER

4. AYAK: (5) YILDIRIMBEY

5. AYAK: (6) SPEED MACHINE

6. AYAK: (2) LOKOMOTİF (3) ÇAMÖNÜBEYİ (4) KUZİKO ve (9) MERKÜROĞLU

iyi şanslar.

admin
Yönetici

Teşekkürler, bol şanslar.

sevket
Ziyaretçi
sevket

Onune gelen tahmin yapiyor bunun onune gecilemezmi admin. Asli yok yaylasinda 1500 koyunum var. Kafa karistirmaktan ote gitmiyor

admin
Yönetici

Yazarlar için söylediyseniz, daha fazla yazar alımı yapılacak. Paylaşım ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Dilediğinizi takip edin. Ziyaretçilerin yorumlarına yapacak bir şey yok. Herkes istediği tahmini verebilir.

sevket
Ziyaretçi
sevket

Tamam admin patron sensin senin dedigin olsun :))

admin
Yönetici

Est, anlayışınız için teşekkürler.

Yazar: Bycreed

Bycreed