25 NİSAN 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Son yarışıyla Ankara çimini özlediğini gösterircesine koşan 6 (MERAM) önceliğim. İstikrarlı çim performansı ve eşgaliyle 1 (TANGO WİNNER), İzmir çiminin başarılı temsilcisi 3 (SKYFRONT) ve starttan acaba çıkar mı çıkmaz mı? demektense 11 (KRİZANTEM)’ i de ekleyelim,ki düzgün çıkarsa sürpriziyle tozu dumana katar. (Gerçi çim yarışı olacağı için toz-duman kalkmayacaktır değilmi?)

 

2.AYAK:  Adana,Ankara,Bursa ve İzmir’in son dönemdeki başarılı 3 yaşlı İngiliz tayları buluşuyor. Ağır kilo dezavantajı olsa da 1 (BORDONARO) olmazsa olmaz. (Karataş veya alışık olduğu Müslüm Çelik biniyor olsa tek bile yazardım) Yarışın tek dişisi harika idman performansıyla kuyruğunu sallayarak erkekleri uyutur mu düşüncesiyle (Bycreed’in yazısından aklıma geldi :-) ) 4 (BADE HANIM), bizzat binicisi tarafından çalıştırılan evsahibi olmanın da avantajıyla 6 (ADONİSİM), binicisiyle adeta bütünleşen ve henüz geçilmeyen 3 (FRATELLİ), idman görüntüsü başarılı bir diğer isim 5 (DUQUAN) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: Çim pist dereceleri ve tecrübesiyle 2 (KARAESER) çok önde. Fakat yarışın uzun mesafe oluşu bazı diğer isimleri de yanına eklemeyi gerektiriyor. Bunlar sırasıyla 6 (EFSANETAY), 5 (DELİDUMRUL), 7 (GÖLCÜK ASLANI) ve sürprizde 4 (AHPAR)

 

4.AYAK: Pist,koşullar,mesafe, jokey her şart ve koşul bugün lehine 5 (YILDIRIMBEY) bankom.

 

5.AYAK: Uzun mesafe Maiden yarışta sürpriz çıkma ihtimali genelde çok olsa da yeterince koşu tecrübesi edinmiş 3 (İBRAHİM BEY) ve ilk yarışında güzel ışık veren ve kumaşını gösteren 8 (LADY WİN) ile tercihlerimi sınırlı tutacağım.

 

6.AYAK: İdeal mesafe ve sevdiği çim pistte yarışacak olan 1 (GÖKKALE), binicisiyle birlikte daha iyi koşan eküri destekli 8 (KATRE) küçük kuponlar için yeterlidir. Yeri olanlar son iki yarışında içindeki cevheri saklı tutan 3 (ÇAMÖNÜ BEYİ) ve çimde daha iyi koşan idman performansı da istikarlı 10 (REİS BABA) ile bugünü sonlandırır.

Şablonum:

1.Ayak: 6-1-3-11
2.Ayak: 1-4-6-3-5
3.Ayak: 2-6-5-7-4
4.Ayak: 5
5.Ayak: 3-8
6.Ayak: 1-8 /// 3-10

Kupon Tutarı: 24,00 TL (/// sonrası 6.ayakta 3-10 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.Yedili plase için 1.koşuda önerim 4 (URFAKAPILI) olacaktır).

Ankara AGF TABLOSU 11:35

25-nisan-cumartesi-ankara-agf

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
karakuleee
Ziyaretçi
karakuleee

Bolsans can 911 ….

admin
Yönetici
admin

Yarın YILDIRIMBEY’ciyiz :)

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Admin bu altılı sanki biraz cılız geldi bana ne dersin bi misli denemesi olurmu :D

admin
Yönetici
admin

Evet program cılız gözüküyor da at yarışı bu çarpmasın sonra :D

admin
Yönetici
admin

1-4-6-7 ///
1-2-3-4-5-6-8 ///
2-3-6-7 ///
5 ///
2-3-4-8-9 ///
8

Eleştirileri alalım.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Ben şöyle bişey yaptım Selim bukezde yakarsa altılı
dan nefret ederim :D
6/6/2.6.7/3.4.5.6/3.6.8/H

admin
Yönetici
admin

Rastgelsin Ramazan, ilk ayak yollarımız ayrılıyor.

emin
Ziyaretçi
emin

iyigeceler…5. ayakta jankatıma neden şans vermiyorsunuz??

soner
Ziyaretçi
soner

Altılı şablonum
1-3-5-9 (5) SPECTACULAR GIRL (9)STERK DANCER sürprize
3-5-6-4
2-6
4
8-9
5
ANKARA programı bugün güzel para verir ben YILDIRIMBEYİ ni şablonuma almadım riskmi risk ama olurmu ENYALIOS Geliri varmı bence var herkeze bol şanslar

atila
Ziyaretçi
atila

Selam ve saygılar herkese… Nacizane bir amatör kupon daha…
6,4
3,4,5,6,7
8,2,1,7,6
5
8
1,9,8
Herkese ve kendime de bol şanslar… Bu kuponla şansa büyük ihtiyaç var herhalde :) ama olsun…

admin
Yönetici
admin

Selamlar, kupon gayet güzel gözüküyor. Favorileri oynamışsınız genel olarak.

atila
Ziyaretçi
atila

Aslında ben pek bakmıyorum AGF’ye falan ama galiba öyle olmuş galiba, 2.ayak dışında…

H.KARATAŞ koştuğu birkaç yarışı alır da Yıldırımbey’i es geçerse arkadaşın da dediği gibi havlular havalanır… (Enyalios’un son yarışını da beğendim lakin 10 TL üzeri kupon yapmamaya gayret sarfediyorum amatör olunca)

admin
Yönetici
admin

Biz ne amatörler gördük yüz binleri aldılar :) Olaya bu gözle bakmayın.

atila
Ziyaretçi
atila

Allah söyletiyor inşallah diyeyim :) Tabi ki herşey kısmet… Tüm dostların kısmeti hem burada hem başka yerlerde bol olsun…

admin
Yönetici
admin

Teşekkürler, gönlünüze göre gelsin.

admin
Yönetici
admin

1-7 ///
3-6 ///
2-3-6-7 ///
5 ///
2-3-4-8-9 ///
1-2-3-4-8-9-10

Kuponunum son hali. Herkese bol şans dilerim.