25 Nisan 2015 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşusundaki üçünclüğü bana göre tatminkar olan 3-BAY ÇİFTÇİOĞLU favorim. Bu tip pist ve mesafelerde iyi koşan 13-GREEN WITCH siklet avantajıyla birkez daha kazanabilir. 4-BRENO, 5-GÖZÜYILMAZ, 8-WARRIOR HAWK, 12-GREEN ALLEY, 1-DESTAN AGA, 6-KUDRETAĞA ve 7-PARIS DAKAR şans verdiğim diğer safkanlar.

2.AYAK : Rakiplerine oranla başarılı bir grafik çizen 2-GENAROTOR bana göre maidene veda eden isim olur bankom.

3.AYAK : Son koşusunda 3-GÜRSOY tarafından bariyer dibinde sıkıştırılmasına rağmen koşuyu kazanan 1-DORUK ALİ favorim. 3-GÜRSOY ise rovanjı alabilecek güçte ihmale gelmez. 2007 yılı Gazi favorisi ve o yıllardaki birçok Grup mücadelede başarılı neticeler almış kaliteli aygır ARSENIC tayı olan 5-ANIZARBOS henüz kalitesine yakışır yarışlar sergilememiş olsada bugün çıkışa geçebilir geniş oynayanlar değerlendirebilir.

4.AYAK : Son koşusunda binicisinin teşviklerine geç cevap verdiği için üçüncülükle yetinen 3-SEÇKİNER favorim. 4-TUMBULZELE en sert rakibi olur.

5.AYAK : Sürprize müüsait koşuda 9-JOKERŞAH ve 10-CANIM MİRA ilk etapta ön plana tuttuğum isimler ancak koşusun sürprize açık olması ve birçok safkanın birincilik şansının olmasından ötürü bu ayağı HEPSİ demek mantıklı olacaktır.

6.AYAK : İlk koşusu haricinde çim pistte koşmamış olan 3-ORİJİN OSMAN kum pist yarışlarında dahil koşularda favori olmayı başarmış bir isim. Bugün dahada etkin olabileceği piste çıkan 3-ORİJİN OSMAN maidene veda edebilir. Alternatif arayanlar için önerebileceğim isimdir. Henüz tabelaya girememiş olmasada özellikle son koşusunda yarışın son 200 metresine kadar yarışa ortak olan 8-ESİNHAN aralara sıkışıp yol bulamadığı için tabela dışında kaldı. Eğerki önü kapanmasaydı ve binicisi tarafında daha iyi idare edilmiş olsaydı yarışın sonucu çok farklı olabilirdi. Orjin olarakta mesafe ve piste yatkın olan 8-ESİNHAN totosu itibari ile sürpriz konumda bulunmasına rağmen 3-ORİJİN OSMAN‘a gördüğüm en ciddi rakiptir. Sürpriz severler ve rakip arayanlara önerimdir.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 3 – 13 – 4 – 5 – 8 – 12 – 1 – 6 – 7
2.AYAK : 2
3.AYAK : 3 – 1 // 5
4.AYAK : 3 – 4
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 3 – 8

İZMİR AGF TABLOSU 16:06

izmir-agf-tablosu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
can911

Değerli Ramazan kardeşim, nacizane sayfana kaynak olarak İzmir kuponumu paylaşıyorum. 5.ayak biraz fantezi oldu belki ama böyle ilginç teklerim oluyor zaman zaman. Hepimize bol şanslar diyerek; 25.04.2015 İzmir 6’lı Ganyan Tahminlerim sıralamalı olarak aşağıdaki gibidir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1. AYAK:13 (Green Wıtch),7 (Parıs Dakar),5 (Gözüyılmaz),4 (Breno),3 (Bay Çiftçioğlu),9 (Canıs Majorıs),2 (Fırst Hope),8 (Warrıor Hawk),1 (Destan Aga)
2. AYAK:3 (Royal Begoviç),4 (Salar Beyi),6 (Debre),2 (Genarotor)
3. AYAK:1 (Doruk Ali),3 (Gürsoy),6 (Ciminli)
4. AYAK:4 (Tumbulzele)
5. AYAK:7 (Rodos)
6. AYAK:7 (Arnavut Güzeli),5 (Young Lord),8 (Esinhan),9 (Green Prıncess)

Şablonum:
1.Ayak: 13-7-5-4-3-9-2-8-1
2.Ayak: 3-4-6-2
3.Ayak: 1-3-6
4.Ayak: 4
5.Ayak: 7
6.Ayak: 7-5-8-9
Kupon Tutarı: 25,92 TL

can911

Bu nasıl bir şeydir adını koyabilen var mı? Resmen Kemal Sunal filmi gerçek oldu iyi mi? Tek yazdığım at geri geri çıkış yaptı iyi mi? :-) :-) :-)

can911

Valla süper isabet olmuş kardeşim. 29,05 Ganyan

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x