25 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Kartepe’de bugün oldukçe güzel bir program mevcut.Umarım son günlerde olduğu gibi bu programıda simitçi altılısına çevirmezler.Açıkçası at yarışlarından artık haz almamaya başladım

1.AYAK : Sekiz aylık aranın ardından gördüğü yarış sonrası galoplarındaki iyi görüntüsüyle 8-FATOŞCAN favorim.Son koşularında oldukça güzel performans sergileyen 9-MEYDAN favorinin en yakın takipçisi.Henüz bu pistte start almamış olsada 10-ORFİA kalitesiyle grupla başa çıkabilir.4-ALANGU ve 5-AYDANARI ihmale gelmez.

2.AYAK : Son ikinciliğinin ardından 6-LEGA NORD jokey avantajıylada gruptaki en şanslı isim.Orjin olarak potansiyeli yüksek görünen 4-GINGER LILY ve 7-SABBIA DI LUNA diğer şans verdiğim isimler.10-ZAHİDE HANIM sonraki ihtimal.

3.AYAK : Son koşusunu ağır sikletine rağmen kazanan 4-POWER koruğu formuyla favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Binicisini bulan 2-İLKAYHAN, 5-NİAGARA ve 6-ERÇEŞMELİ rakip arayanlara şans verdiğim isimler.3-FİLİNTAY ise heran devreye girebilir.

4.AYAK : Muazzam bir form durumu yakalayan 1-SOKOLLU son ikiniciliğinin ardından bugün için sinyalleri verdi.Uygun gördüğüm rakipleri yanında kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

5.AYAK : Yavaş yavaş formunu yükseltmeye başlayan ve özellikle son koşularında güzel derecelere imsa atan 10-KAĞIZMAN bugün sikletininde verdiği avantajla özlediği birinciliğe uzanacaktır.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 8-KOCAMANTINAZ favorim.Bir dönemim flaş isimlerinden 9-DERVİŞBEY yarış hayatında zor günler geçiriyor bugün kendi çapında bir jubile yapabilir.Bu ikilinin dışında bir çok isme şans veriyorum.Sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 – 9 – 10 – 4 – 5

2.AYAK : 6 – 4 – 7 – 10

3.AYAK : 4 // 2 – 5 – 6 – 3

4.AYAK : 1

5.AYAK : 10

6.AYAK : 8 – 9 –  4 – 10 – 6 – 7 – 11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

SOKOLLU ve KAĞIZMANLA stres altılısı yaptım. Tutarsa 1000 lira filan bekliyorum :)

admin

Gözüm kapalı oynadım, 6,5 lira ganyanı varmış. Helal olsun valla gelmiş sayarım ben o atı :) 2.ayak da kapamaydı kuponda. Sağlık olsun.

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x