25 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 11-TUMBUL ANZELHA ilk isim.12-ZENGİN KIZ ve 5-IŞILILGAZ sonraki ihtimaller.Üstün form grafiği çizen 2-GÖNÜLVEREN adından söz ettirebilir.

2.AYAK : Kazandığı koşu sonrasında formunu koruyan 1-DARK MAGIC favorim.7-ARAP BABA, 4-KÖYLÜM, 10-INCITATUS ve 9-EMİRŞAH diğer şans verdiğim safkanlar.8-ÇAYKAŞI sonraki ihtimal.

3.AYAK : Son koşusunu güçlü rakibine fotoda kaybeden 8-SELMET bizzat ilgilendiği binicisi ile fotoyu önde geçer.

4.AYAK : Daha önce aynı grubun uzak ara önünde kazanan 1-LASER GIRL koruduğu formuyla yine en şanslı isim.2-CEPHEI favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim.4-MILA BELLA sonraki ihtimal.

5.AYAK : Uzun süredir yarış görmemiş olsada 3-DARFUR kalitesiyle ön plana çıkan ilk isim.1-KENANACO, 2-BESLENEY ve 6-KARAÜZÜM diğer şans verdiğim isimler.9-ORÇUN ve 10-YAMANER sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Startta oyalanmasına rağmen son koşusundan ikincilikle ayrılan 6-HALİÇ BEYİ maidene veda etmeye aday ilk isim.12-SU BERAK, 3-BÜYÜLÜTAY ve 8-TUMBUL MUHTAR favorinin en yakın takipçisi.Urfada da istediğini alamayan 4-CEMBEY bugün adından söz ettirebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 11 – 12 – 5 // 2

2.AYAK : 1 – 7 – 4 – 10 – 9 – 8

3.AYAK : 8

4.AYAK : 1 – 2  // 4

5.AYAK : 3 – 1 – 2 – 6 – 9 – 10

6.AYAK : 6 – 12 – 3 – 8 // 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Devam eden 1,80 kuruşluk beşli ganyanın 7/8/1.2/1.2.6.7.9.10/3.6.12 haydi destek bankotahminler :)

SuaL

sans sizinle olsun ramazan bey, cok guzel atlari yorumluyorsunuz ne yazzki hep biyerlerde bi aksilik oluyor insallah bu besliyle baslar sansiniz bol bol altililarla hepberaber devam ederiz, bol sanslar tekrardan

Ramazan YILMAZ

Teşekkürler Sual bey ilk ayata bi abi çok ısrar etti ona rağmen yazmadım altılıma urfadan geldi bir yarış görsün dedim yazık oldu ama kısmet umarım beşliyi alırız.

SuaL

siz yazmayinca biz de yazmadik )) kismet iste, bi dahakine insallah, bayanim bu arada ramazan bey))
besliniz icin sans sizden yana olsun takipteyiz

Ramazan YILMAZ

Pardon Sual hanım erkeklere özelmiş gibi bir ön yargı oluşmuş ondan olsa gerek ağız alışkanlığı :)

SuaL

sorun degil)))) cok zamandir sitenizi takip ediyorum, onceleri isim kullaniyordum, sonra havali olsun diye nicke cevirdim)))tekrar bol sans

Ramazan YILMAZ

Takibe devam ozaman :)

SuaL

tebrikler ramazan bey, sansinizin devamini diliyorum, yorumlarinizi takibe devam…

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x