24 Mart İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Dört aylık aranın ardından katıldığı koşusunuda kazanan 1-MANOUSH iyi form durumuyla favorim.2-YORKVILLE QUEEN ve 8-SWEET BREW favorinin en ciddi rakipleri olur.Galoplarındaki muazzam göRüntüsüyle 4-BEYAZ GÖLGE adından söz ettirebilir.

2.AYAK : İngiliz safkanlarının Handikap-16 mücadelesinde 6-RADIKAL STAR rakiplerine oranla bir adım önde görünüyor.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.3-WOLFS BREATH yurt dışından getirildikten sonra çok konuşuldu favori gösterildi fakat henüz beklenen performansı ortaya koyamadı.Bugün çıkışa geçebilir.Son koşularında önlerde yer bulup stili dışı koşan 2-BÜYÜK AMED bugün o özlediğim sprintiyle beni heyecanlandırmasını bekliyorum.

3.AYAK : Son koşusunda muhteşem performans sergileyen 2-MAXIMUS DREAM favorim.Her nekadar favorim olsada bu ayalta her safkan eşit şans sahip görünüyor.Bu nedenle ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

4.AYAK : Günün beşinci koşusunda 1-ANTIYOKUS için Gazi koşusu için itina ile hazırlandığına dair bazı duyumlar geldi kulağıma.Yusuf abimin uyarılarını hernekadar dikkate alsamda yinede tek yazmakta tereddütreyim.4-CYRSTAL CLEAR ilk olarak rakip yazacağım isim.2-KARABEKMEZ, 3-LAGUARDIA form durumları iyi yazmadan olmayacak gibi.Galoplarına bakıncada 5-WINŞAH için içimden bir ses cimrilik yapma yaz diyor.Şimdi bir atı eleyipte yatmak pek akıl işi gelmedi en iyisi bu ayağıda sağlama almak.

5.AYAK : Neredeyse tüm hipodromları gezdi çim kum toprak çakıl nerde olursa koşarım diyen bir isim 1-GÜMBÜRGÜMBÜR.Yarış hayatında sadece üç kez geçildi tabi KARATAŞ iradesinde henüz geçilemedi.Bugünde koşunun favorisi olacak ama ortada 2-BAŞSEKLAVİ gibi bir tehlike var göz ardı edilmemesi gerekir.Birde başka türlü bir senaryo varki bu ikilinin kapışmasında dışardan yürüye yürüye gelen kır bir at görürseniz oda kim diye şaşırmayın kesin 6-KURTÇABEY dir. :) Koşu görmeyen rakipleri yanında 1-GÜMBÜRGÜMBÜR çok şanslı ama ben tek yazmıyorum malum birazda tercih meselesi.

6.AYAK : Şimdi bu adam beş ayağı doldura doldura geldide teki nerde diye soranlar olabilir.Son ayakta çok çok cazip bir bankom var.Eğer son ayağa kadar sapasağlam ve bol ganyanlı gelebilirsek ekrana kilitlenir 9-FARUKHAN’ı izleriz.Bu safkanın kazandığı bir koşu varki he diyebilirsiniz zaten bir koşu kazanmış oda maiden ama o koşuda Ö.YILDIRIM jokeylik hayatının belkide en rahat koşusunu kazandı.1400 metre mesafedeki koşuda 4 boy geç çıktı 5 boy fark attı rakipler nekadar zayıf olsada bunu başarmak için epey bi çaba sarf etmek gerekir ki koşuyu izledim binicisi elini bile sürmedi 9-FARUKHAN aralardan sessiz sakin yürüdü fotoya uzandı.Son koşularında zayıf görünsede grup olduça sertti.Bugün ek olarak bariz birde siklet avantajı varki buda önemli bir faktör.Uzun lafın kısası 9-FARUKHAN bugün bende geçilmez bankom.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 – 2 – 8 // 4

2.AYAK : 6 – 3 – 2 //  HEPSİ

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 1 – 2 //  6

6.AYAK : 9

 

URFA ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 // 2 – 3 – 4

2.AYAK : 1 – 2 – 4 – 5 – 7 – 10 – 11 – 13

3.AYAK : 7

4.AYAK : 8 // 1 – 3 – 9

5.AYAK : 1 – 6 – 10 – 11 – 14

6.AYAK : 13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
muratsef

İstanbul olmasın tahmın başlığı Ramazan :) Bol şanslar dılerım.

admin

Bol şanslar

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x