Ana Sayfa / Tahminler / 25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )
ankara altili tahminleri

25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle bütün yarış sever dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Cazip bir Ankara programında zevkli yarışlara sahne olacak başlangıç ayağında son koşusunda İzmir pistinde çok etkili bir yarış koşarak yakın ara olduğu ikinciliğin bugün ki rakiplerinin yanında oldukça tatminkar olduğunu düşündüğüm grubun kalite isminin yarın pist konusunda bir tereddüt yaşamaması durumunda koşuyu startla birlikte aldığı liderliği yarışın sonuna kadar koruyarak koşuyu kazanmasını beklediğim 5 ERENDIRA'yı günün ilk BANKO ismi olarak kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : Zorlu bir mücadele Adana pistinde üst üste kazandıktan sonra son koşusunda istenilen performansı yarışına koyamayan isim bugün Adana pistinde ki hazırlıklarıyla bu koşuya girecek olan bu mesafeler de etkili koşulara imza atan 7 CREED başta önerdiğim isim olup , ara arasından sonra yarış koşarak formunu geliştiren ve bu tip uzun mesafeli yarışlarda etkili koşuları bulunan 6 BÖRTEÇİNE, son koşunu kazanırken oldukça iyi gözüken bugün aldığı kiloya rağmen bu grupta söz sahibi olabilecek bir isim 1 MADEMOISELLE, son kazandığı yarışın ardından koruduğu formunu yaptığı idmanlarla gösteren sonlarda çok etkili sprint atabilen 3 GALLOP TO WEST, Çim performansı Kum performansına göre daha etkili olsa dahi bugün ki rakiplerine kilo avantajı ve üzerindeki etkili jokeyiyle yarış içerisinde sonlarda etkili sprint atabilecek 8 JAMES BOND ve son olarak bomboş kilosuyla Ankara pistine geldikten sonra Ankara pistinde kalan seri bir ayağa sahip olan ismin bugün önlerde çok fazla rahatsız edilmediği taktirde son viraj dönüldüğünde rakiplerine beyaz bayrak ayna yapabilecek 9 MOONBOW şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Performans ve form olarak çok fazla istikrarlı isimlerin bir arada bulunduğu bir koşu değil bu sebepten dolayıda her sonuca açık bir koşu gibi geliyor ilk şansı eküri avantajı elinde bulunan 1 BESSEY'e veriyorum. Son koşularında etkisiz gözükse de her an patlama yapabilecek ve bu tip gruplarda başarılı olabilecek 7 ZÜLÜMKAR, Bugün koşacağı rakiplerine göre bu pistte koşup en iyi derece elinde bulunan 5 ÇAKIRCELEP , mesafenin etkili isimlerinden 3 AŞK VE GÜL , son yarışında yakın ara koşmaktan etkilenip yarıştan üçüncü ayrılan bugün ki görünümü ve rakipleri kendisi için uygun 4 YILDIZGÜZELİ şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Üst üste son ikincilikleri ardından bugün kendisine uygun rakipler içerisinde koşacak olan ve yapmış olduğu Ankara pistinde ki idman görüntüsüyle de formunu koruduğunu gösteren bir aksilik yaşamadığı taktirde son iki yarıştır boyun eğdiği Malerbanın yokluğunda koşuyu kazanmasını beklediğim 1 DEUCALİON günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : İki eküriyle bu koşuya katılarak agf tablosunun da muhtemel favori isimlerinden olan 2 HEADMAN ekürisiyle birlikte yarışta favori konumda olup aradan sonra bu koşuya çıkacak olmasına rağmen yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken dinçlikle çok etkili bir sonuca imza atabilecek 1 DISTANT SHINING ikilisini yazarak koşuyu kapatmış olacağımızı düşünüyor ve bu sıralamayla geçiyorum.

6.AYAK : Son koşusunda ikinciliğinde bu mesafeli yarışlarda etkili koştuğunu gösteren 2 MUSON RÜZGARI artan formuyla koşuda ilk şans verdiğim isim olup, aradan sonra yarış koşarak form tutan ve bugün sevdiği mesafede ters bir yarış yapabilecek 1 SEMİHKAN , bu tip mesafelerde bu gruplarda her zaman söz sahibi bir isim olan 3 SERDENGEÇER, son ikinciliğinde oldukça etkili gözüken 5 ADAM, performans olarak etkili isimlerden 4 KRALINADAMI , 6 KURYE ikilisine aradan sonra koşu koşup form tutan ve ters bir yarış yapabilecek hazırlıkları bulunan yarışın bomba ismi 7 NATUHAY şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 5

2.AYAK : 7,6,1,3,8,9

3.AYAK : 1,7,5,3,4

4.AYAK : 1

5.AYAK : 2,1

6.AYAK : 2,1,3,5,4,6,7

 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

22 yorum

 1. ETC

  Şansın kralı seninle olsun Yavuzhan dostum… Talihin açık olsun…
  5.ayakta STARBABA’yı da tercihlemeyi salık veririm haddim olmadan. Neden dersen son koşusunda açık alan varken alanı önündeki 2 at tarafından kapatılan STARBABA boş alan bulup ilerleyememişti. Zaten o koşuda da bu sebepten öndeki 2 ismin (HAKK HANI – COOL PRINCE) jokeyleri bu gerekçeyle ceza almışlardı.
  Ama öbür türlü de HEADMAN ile STARBABA’nın ilk çim koşularında elde ettiği bitiriş sürelerini karşılaştırırsak, HEADMAN ezip geçiyor üstelik bu defa idarecisi daha klas.. STARBABA’ya bile gerek duyulmayabilir…

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim ETC şans hepimizin yanında olsun İnşaallah. STARBABA’ya gelince açıkçası ben koşuda 1 numaralı safkanı çok önde tutuyorum. normalde tek atıp kuponu misli boyutuna taşımayı düşündüm sonrasında eküri isimleri ekleyip normal geçtim. Son koşusunda bahsettiğin gibi sıkıştı ama bugün koşacağı isimlerin kumaş ve kalite olarak bir adım önde gördüğüm için şans vermedim. Özellikle ara sonrası koşacak olmasına rağmen 1 numaralı ismin ikinci startında civanım gibi isimlerle kv yarışından sonra bu koşu çok basit gelebilir.Zevkli mücadeleyi yarın olduğunda heyecanla izleyeceğiz.

  • ETC

   Kesinlikle haklısın… Ben STARBABA’yı neden bilmem tek bir kritere indirgeyip çok önemsedim. O koşu için yani… Ama her ne kadar ben o koşuda önü açık olsa gerektiği gibi davranırdı alırdı liderliği desem de daha sonra ikinci planda düşündüğüm başka bir kriter var o da STARBABA ve HEADMAN’ın ilk çim koşularındaki bitiriş sürelerinde HEADMAN’ın STARBABA’ya olan üstünlüğü… O yüzden ben hem onu hem de diğerini bu koşuda tercihleyeceğim.. Yarın ola hayrola, inşallah güzel neticeler elde ederiz..

  • yavuzhan41

   Ankara programının çok fazla ikramiye boyutu çıkaracağını düşünmüyorum öne çıkan isimler özellikle birinci ayak ve bahsettiğimiz ayakta koşacak olan isimlerin gelmesi durumunda çok cazip bir altılı olacak. Starbaba fikrimce yarın için güzel bir ganyana sahip olur agf tablosunda muhtemeldir 3 isim çıkar ki 4 at koşan yerde büyük ganyan demektir. Gelmesi durumunda şayet ikramiye boyutunda çok iyi bir rakamı etkiler ama koşuların az atlı olması netice de Banko isimlerin gelmesi durumunda yarış ve ikramiye boyutunu çok altlarda tutacağını düşünüyorum. Bakalım nasip umarım iyi neticeler çıkar.

  • ETC

   Umduğumuz başımıza gelsin Yavuzhan dostum.. Ne verirse versin, ben daha önce de bahsetmiştim ya, bu ganyan çocukken eve getirilen ilk atari makinası gibi, oyun oynadıkça heyecan hissedersin. Ben de atlar son düzlükte çekiştikçe aynı heyecanı hissediyorum, işin özü de burda benim için..

   Yoksa şöyle okkalı tahminlerin isabet ettiği, yararımıza olduğu fazlasından şeyler de gelse hayır demem.. Ama yine de bu manada sizlere okuyuculara yol gösteren bir stil üretebilirsem derim ki o zaman işte işin güzelliği budur. Şansımız bol olsun…

  • yavuzhan41

   Heyecan konusunda katılıyorum bu hafta başı itibari ile işlerimden dolayı pek katılım yapamadım ve oyunlardan da uzak kaldım bugün akşam üzeri fırsatım oldu değindiğin gibi son düzlük heyecanı çok farklı takip ettiğin önerdiğin tuttuğun isimlerin neticelendirdiği tabloda tabiki ikramiye kazanınca da buda son noktası oluyor bu işin. Yarın bir kaç kupon kesin gelir gözüyle bakıyorum program çok cazip .

  • ETC

   Umalım ve hedefimize ulaşalım inşallah…
   Ben de çoğunlukla işten fırsat bulup irtibatta olamıyorum sizlerle hafta içi, özellikle de gündüzleri..
   Ama bu aralar sağlık sebebiyle hastane vb işlerle uğraştığımdan vaktimin hatırı sayılır kısmını evde geçiriyorum. Bu avantaj da vaktimi buraya ayırmaya vesili oluyor, artık düşün, Yoksa burda her sayfada ETC rumuzu görmekten gına gelmiştir artık :))

 2. yavuzhan41

  Geçmiş olsun aksine paylaşım ve yorumlarınızla zevk katıyorsunuz kendi adıma memnunum . Her zaman fikir yorum ve konuşmalarınızla aramızda olmandan mutluluk duyarım.

  • ETC

   teşekkür ederim dostum. karakterinizin sağlamlığına sığınarak her daim bu güzel ortamda yorum ve görüşlerimi eksik etmeyeceğim. olumlu herşeyin vesilesi sizsiniz.. saygılarımı sunmaktan mutluluk duyarım..

 3. Adam bugun beklenen yarışını koyacaktır….Son 400 de acı sprintıni beklemem…

 4. yavuzhan41

  Erandıra zedeler arasındayım sanırım :)

  • ETC

   Hatayı ERENDIRA değil de grubunun en hafif sıkletinde olmasına rağmen jokeyinde aramak lazım hatayı.. Faaliyet gösteremedi.

  • yavuzhan41

   Oda var tabi üstündeki kişi önemli ama tek atarken yazdığım gibi pist konusunda bir tereddüt yaşamazsa demiştim muhtemelen pist kumu kaba geldi Ankara da zor gibi . İkramiye boyutu mislilik olur diye fazla yüklenmedik normalde program çok cazip hayırlısı olsun, sağolsun Deucalion bugün ikramiye olarak boş geçirmedi beni .

  • ETC

   Aynen dediğin gibi..
   Bu arada Ganyanı ne olursa olsun ben STARBABAB’da ısrarımı sürdürüyorum.
   Bugün bu attan bir atak bekliyorum bakalım ne olacak.

  • yavuzhan41

   1 / 3 bahis oynadım bende bakalım hayırlısı :)

 5. ETC

  yavuzhan dostum şansın bol olsun

 6. Johny Guitar

  bugün 5 de kalma günü heralde, dostum sana da geçmiş olsun:(

  • ETC

   Adana’ya bıraktık umutlarımızı..
   Kendimden çok sizler için bu umut.. Hayırlısı olsun…

  • yavuzhan41

   Teşekkürler nasip değilmiş açıkçası ikramiye olarak bu rakam vereceğini de düşünmemiştim programa göre çok verdi bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir