Ana Sayfa / Tahminler / 25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )
ankara altili tahminleri

25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle bütün yarış sever dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Cazip bir Ankara programında zevkli yarışlara sahne olacak başlangıç ayağında son koşusunda İzmir pistinde çok etkili bir yarış koşarak yakın ara olduğu ikinciliğin bugün ki rakiplerinin yanında oldukça tatminkar olduğunu düşündüğüm grubun kalite isminin yarın pist konusunda bir tereddüt yaşamaması durumunda koşuyu startla birlikte aldığı liderliği yarışın sonuna kadar koruyarak koşuyu kazanmasını beklediğim 5 ERENDIRA'yı günün ilk BANKO ismi olarak kuponumda yer veriyorum.

2.AYAK : Zorlu bir mücadele Adana pistinde üst üste kazandıktan sonra son koşusunda istenilen performansı yarışına koyamayan isim bugün Adana pistinde ki hazırlıklarıyla bu koşuya girecek olan bu mesafeler de etkili koşulara imza atan 7 CREED başta önerdiğim isim olup , ara arasından sonra yarış koşarak formunu geliştiren ve bu tip uzun mesafeli yarışlarda etkili koşuları bulunan 6 BÖRTEÇİNE, son koşunu kazanırken oldukça iyi gözüken bugün aldığı kiloya rağmen bu grupta söz sahibi olabilecek bir isim 1 MADEMOISELLE, son kazandığı yarışın ardından koruduğu formunu yaptığı idmanlarla gösteren sonlarda çok etkili sprint atabilen 3 GALLOP TO WEST, Çim performansı Kum performansına göre daha etkili olsa dahi bugün ki rakiplerine kilo avantajı ve üzerindeki etkili jokeyiyle yarış içerisinde sonlarda etkili sprint atabilecek 8 JAMES BOND ve son olarak bomboş kilosuyla Ankara pistine geldikten sonra Ankara pistinde kalan seri bir ayağa sahip olan ismin bugün önlerde çok fazla rahatsız edilmediği taktirde son viraj dönüldüğünde rakiplerine beyaz bayrak ayna yapabilecek 9 MOONBOW şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Performans ve form olarak çok fazla istikrarlı isimlerin bir arada bulunduğu bir koşu değil bu sebepten dolayıda her sonuca açık bir koşu gibi geliyor ilk şansı eküri avantajı elinde bulunan 1 BESSEY'e veriyorum. Son koşularında etkisiz gözükse de her an patlama yapabilecek ve bu tip gruplarda başarılı olabilecek 7 ZÜLÜMKAR, Bugün koşacağı rakiplerine göre bu pistte koşup en iyi derece elinde bulunan 5 ÇAKIRCELEP , mesafenin etkili isimlerinden 3 AŞK VE GÜL , son yarışında yakın ara koşmaktan etkilenip yarıştan üçüncü ayrılan bugün ki görünümü ve rakipleri kendisi için uygun 4 YILDIZGÜZELİ şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Üst üste son ikincilikleri ardından bugün kendisine uygun rakipler içerisinde koşacak olan ve yapmış olduğu Ankara pistinde ki idman görüntüsüyle de formunu koruduğunu gösteren bir aksilik yaşamadığı taktirde son iki yarıştır boyun eğdiği Malerbanın yokluğunda koşuyu kazanmasını beklediğim 1 DEUCALİON günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : İki eküriyle bu koşuya katılarak agf tablosunun da muhtemel favori isimlerinden olan 2 HEADMAN ekürisiyle birlikte yarışta favori konumda olup aradan sonra bu koşuya çıkacak olmasına rağmen yarış hazırlıkları oldukça etkili gözüken dinçlikle çok etkili bir sonuca imza atabilecek 1 DISTANT SHINING ikilisini yazarak koşuyu kapatmış olacağımızı düşünüyor ve bu sıralamayla geçiyorum.

6.AYAK : Son koşusunda ikinciliğinde bu mesafeli yarışlarda etkili koştuğunu gösteren 2 MUSON RÜZGARI artan formuyla koşuda ilk şans verdiğim isim olup, aradan sonra yarış koşarak form tutan ve bugün sevdiği mesafede ters bir yarış yapabilecek 1 SEMİHKAN , bu tip mesafelerde bu gruplarda her zaman söz sahibi bir isim olan 3 SERDENGEÇER, son ikinciliğinde oldukça etkili gözüken 5 ADAM, performans olarak etkili isimlerden 4 KRALINADAMI , 6 KURYE ikilisine aradan sonra koşu koşup form tutan ve ters bir yarış yapabilecek hazırlıkları bulunan yarışın bomba ismi 7 NATUHAY şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 5

2.AYAK : 7,6,1,3,8,9

3.AYAK : 1,7,5,3,4

4.AYAK : 1

5.AYAK : 2,1

6.AYAK : 2,1,3,5,4,6,7

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

22
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
ETC
Üye

Şansın kralı seninle olsun Yavuzhan dostum… Talihin açık olsun…
5.ayakta STARBABA’yı da tercihlemeyi salık veririm haddim olmadan. Neden dersen son koşusunda açık alan varken alanı önündeki 2 at tarafından kapatılan STARBABA boş alan bulup ilerleyememişti. Zaten o koşuda da bu sebepten öndeki 2 ismin (HAKK HANI – COOL PRINCE) jokeyleri bu gerekçeyle ceza almışlardı.
Ama öbür türlü de HEADMAN ile STARBABA’nın ilk çim koşularında elde ettiği bitiriş sürelerini karşılaştırırsak, HEADMAN ezip geçiyor üstelik bu defa idarecisi daha klas.. STARBABA’ya bile gerek duyulmayabilir…

ETC
Üye

Kesinlikle haklısın… Ben STARBABA’yı neden bilmem tek bir kritere indirgeyip çok önemsedim. O koşu için yani… Ama her ne kadar ben o koşuda önü açık olsa gerektiği gibi davranırdı alırdı liderliği desem de daha sonra ikinci planda düşündüğüm başka bir kriter var o da STARBABA ve HEADMAN’ın ilk çim koşularındaki bitiriş sürelerinde HEADMAN’ın STARBABA’ya olan üstünlüğü… O yüzden ben hem onu hem de diğerini bu koşuda tercihleyeceğim.. Yarın ola hayrola, inşallah güzel neticeler elde ederiz..

ETC
Üye

Umduğumuz başımıza gelsin Yavuzhan dostum.. Ne verirse versin, ben daha önce de bahsetmiştim ya, bu ganyan çocukken eve getirilen ilk atari makinası gibi, oyun oynadıkça heyecan hissedersin. Ben de atlar son düzlükte çekiştikçe aynı heyecanı hissediyorum, işin özü de burda benim için..

Yoksa şöyle okkalı tahminlerin isabet ettiği, yararımıza olduğu fazlasından şeyler de gelse hayır demem.. Ama yine de bu manada sizlere okuyuculara yol gösteren bir stil üretebilirsem derim ki o zaman işte işin güzelliği budur. Şansımız bol olsun…

ETC
Üye

Umalım ve hedefimize ulaşalım inşallah…
Ben de çoğunlukla işten fırsat bulup irtibatta olamıyorum sizlerle hafta içi, özellikle de gündüzleri..
Ama bu aralar sağlık sebebiyle hastane vb işlerle uğraştığımdan vaktimin hatırı sayılır kısmını evde geçiriyorum. Bu avantaj da vaktimi buraya ayırmaya vesili oluyor, artık düşün, Yoksa burda her sayfada ETC rumuzu görmekten gına gelmiştir artık :))

admin
Yönetici

Bol şanslar

İdris
Ziyaretçi
İdris

Adam bugun beklenen yarışını koyacaktır….Son 400 de acı sprintıni beklemem…

ETC
Üye

yavuzhan dostum şansın bol olsun

Johny Guitar
Üye

bugün 5 de kalma günü heralde, dostum sana da geçmiş olsun:(

ETC
Üye

Adana’ya bıraktık umutlarımızı..
Kendimden çok sizler için bu umut.. Hayırlısı olsun…

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...