Ana Sayfa / Tahminler / 25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)
ankara altili tahminleri

25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (JOHNY GUITAR)

2.Koşu - 1. Ayak: Önde numarayı Erendıra ve Düldülbir almaya çalışacak, alamayan sonlarda gelemez bence ama önde kaçan da bitiremeyecek diye düşünüyorum, bu yüzden sonlarda gelecek atları yazacağım. Kısa çim yarışları çok parlak olan (3) SOCRATES kumda da iyi koşacaktır, ilk atım. Kalite olarak bu grubun üzerinde olduğuna inandığım (4) TENERİFFE rakip olacaktır. Kısa kum yarışları tatminkar olan (6) MASCHERANO bence yeterli olur.

3.Koşu - 2. Ayak: Son uzun kumdaki yarışını çok rahat kazanan (1) MADEMOISELLE yarış sonrası galoplarında çok formda görünüyor. 5 Kilo almasına rağmen yine benim favorimdir. Adanada 5 boy startta kalıp sonlarda güçlü gelerek KV kazanan (5) ARDALI plasemdir. Uzun çim yarışları tatminkar olan (8) JAMES BOND Kaneko kan hattından kumda da gayet iyi koşacaktır. Ankara uzun kum yarışlarında super performans gösteren (3) GALLOP TO WEST ve bir yerlerde koşmasını beklediğim M. Çiçek idaresindeki (6) BÖRTEÇİNE bence yeterli olacaktır.

4.Koşu - 3. Ayak: Bu grubun çok üzerinde olduğunu düşündüğüm (2) GÜZELKAYA bence bu grubu rahat geçer. Rakibi de ekürisi olur bence. Sürpriz arayanlara gizli ekürileri (3) AŞK VE GÜL ve son yarışında kıpırdayan (4) YILDIZGÜZELİ ni öneririm.

5.Koşu - 4. Ayak: 4 atın koştuğu bu yarışta dördü de farklı şehirden gelmiş atların karşılaştırma şansı olmadığını düşünüyorum. O yüzden hepsini yazacağım sıralamam şu şekilde; tabelada bitirdiği KV koşular sonrası (2) GOLDEN PUNCH, Kocaelide mesafede birinciliği olan (3) MEGAFORCE, 2 kez Malerba arkası ikinciliği sonrası kilosuna ragmen (1) DEUCALION, Adanadan formda gelen (4) GREAT RESPECT. Düşük bütçeli kuponlar için 2-3 yeterli olabilir.

6.Koşu - 5. Ayak: 1200 çim koşularını uzak farklarla ve 1.12 içinde bitiren Kahraman ekürisi tayları bu yarışı da eküri bitirirler. (2) HEADMAN beni bankomdur.

7.Koşu - 6. Ayak: Son ayak karakolda bitecek bence. Bütçem yeterli olduğu için bu ayağı kapatacağım. 5 de 5 gelirsem oturup çayımı yudumlarım artık:) Sıralamam şablonda.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak: 3-4-6

2. Ayak: 1-5-8-3-6

3. Ayak: 2 (GÜZELKAYA) Banko

4. Ayak: 2-3-1-4

5. Ayak: 2 (HEADMAN) Banko

6. Ayak: 4-3-5-6-7-2-1-8

Kupon Bedeli: 28,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

şansın bol olsun Johny dostum. Şimdiki işimiz yarım kalanı tamamlama zamanı. güzel haberler bekliyorum.

ETC
Üye

daha ben ilk 2 ayaktan gittim johny..
günümde değilim sanırım. tahminlerime uymayan atlar karşıladı beni finişte

admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

Johny ben sana yarım kalan işi tamamlayacaksın dememiş miydim
Bak 2 de 2 nin 6 da 6 sına da tanık olacağız seninle

Yazar: Johny Guitar

Johny Guitar
40 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. 1994 yılında İstanbul Üniversitesinde okurken at yarışıyla tanıştım, zaman zaman ara versem de 23 yıldır sıkı bir yarış takipçisiyim. Hayatta en büyük keyifimdir at yarışları ve tabiiki Beşiktaşk:) Umarım size ilham olurum ve hep birlikte kazanırız.