Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
ankara altili tahminleri

25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

25 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA. Tüm yazar ve okuyucu dostlarımıza bol şans diliyor, tercihlerinin uğuruyla, talihli ve şanslı bir haftasonuna tanık olmalarını kalben temenni ediyorum.

1.AYAK: 16 Kasım tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda jokeyini ve aynı zamanda formunu bulan FRATELLI’nın az farkla gerisinde ikincilik elde etmesine karşın olumlu yönde sinyal veren ERENDIRA, Furkan KARAKURT idaresinde tercihleyeceğim isimlerdendir. 18 Kasım tarihli ANKARA 1400 KUM sınavında MALERBA’nın etkili sprintlerine dayanamasa da tabelada 3.lükte kendine yer bulan, tabelanın son sırasındaki isme de 5 boy fark atarak iyi yönüyle bakmak gerekirse kalitesini gösteren SLAYER SCREAM, ERENDIRA’nın en belirgin rakibi olacaktır.

2.AYAK: 14 Kasım tarihli ADANA 1900 KUM sınavında startta 5 boy oyalanmasına rağmen, Mehmet AKYAVUZ idaresinde burun farkıyla liderlik elde eden ARDALI’nın bu uzun mesafede de Akın SÖZEN idaresinde kalitesini ortaya koyacağı yadsınamaz bir gerçek. Rakibi olarak öngördüğüm isimse 4 Kasım tarihli ANKARA 2000 KUM koşusunda, oldukça kalite isimlerin 2 boy farkla önünde liderliği kimseye vermeyen GALLOP TO WEST… O koşuda olduğu gibi bu koşuda da Harun ÇANAKÇI idaresinde start alacaktır. 23 Eylül tarihli ADANA 1900 KUM ve 9 Ekim tarihli ADANA 2000 KUM koşularında elde ettiği 1.likler haricinde son koşusunu ölçü almadığım (startta 4 boy kaybettiği ve tabela sınırında finişe vardığı o koşuda her ne kadar göze batmasa da bitiriş süresi açısından liderle arasındaki mesafenin 1 saniyeden daha az olduğu önemsenmelidir), alışık olduğu jokeyi Mustafa MANAV idaresinde yeniden start alacak olan CREED de ihmal edilmeyenler arasında olmalı ve tercihlenmelidir. Ve gelelim asıl tercihime… OĞLUM OZAN.. Yaklaşık 5-6 ay aradan sonra katıldığı BURSA 2100 KUM koşusunda ESTERGON ve BLACK WASP gibi kalite isimlerin arasında 3.lük elde eden bu atın bir sonraki koşusuna daha dinç ve deneyimli katılacağını gözardı edemeyiz. Üstelik o koşudaki parlak performansı nezdinde Doğukan AYDOĞAN idaresinde yeniden koşuya katılacak olması ayrı bir avantaj.

3.AYAK:

Eküri avantajı bir yana, grubunun en önemli ismi olduğunu geçmiş yarışlarıyla ilgili olarak gözlemlediğim GÜZELKAYA’nın 29 Eylül tarihli İSTANBUL 1500 KUM koşusunda oldukça kalite isimleri deyim yerindeyse ezerek elde ettiği liderliği de gözönüne alırsak bu koşuda ekürisi BESSEY ile birlikte ihmal edilemeyecekler kategorisinde değerlendireceğim.

4.AYAK:

İSTANBUL deneyimi ortada olan, genellikle son 3-4 ayda katıldığı çim sınavlarından 29 Ekim tarihli İSTANBUL 2100 ÇİM sınavında gayet de kalite isimler önünde elde ettiği liderliği yanısıra, 8 Kasım tarihli İSTANBUL 2100 ÇİM sınavında KARATAŞ idaresindeki WINCHESTER, Sinan Özen idaresindeki WIN FOR ME ve Uğur POLAT idaresindeki OGHUZ’un gerisinde 4.lük elde eden GOLDEN PUNCH bu defaki sınavında adından söz ettirmek için bekleyenlerdendir. ADANA’daki son 3 koşusunda (2 çim, 1 kum) oldukça önemli başarılar elde eden ve bu defa Mustafa MANAV idaresinde GOLDEN PUNCH’ı zorlamaya hazır durumda olan GREAT RESPECT tercihlerde unutulmamalıdır.

5.AYAK:

18 Kasım tarihli ANKARA 1400 KUM koşusunda rakipleri HAKK HANI ile COOL PRINCE’in alenen baskısına maruz kaldığından ( o koşuda sürekli kulvar değiştiren bu 2 at STARBABA’nın sürekli önünü kapayıp boş alan bulmasını engellemişlerdi. Bu 2 atın jokeyleri de o gün bu koşuyla ilgili kulvar değiştirme gerekçesi yönünden cezalı duruma düşmüşlerdi.) İşte şimdi STARBABA’nın bu baskıya rağmen tabelada kendine yer bulması da takdir sebebi. Bu defa da Kum pistte Mehmet KESKİN idaresinde alnının akıyla çıkacağını ve liderliğe oynayacağını düşünüyorum. Bankomdur

6.AYAK:

18 Kasım tarihli ANKARA 2100 KUM sınavında grubun kalite atı BURUKMERT’in 1 boy farkla gerisinde 2.lik elde eden ve aynı koşuda 4.lük elde eden ADAM ve ÇAKIRALİ ‘nin bu koşudaki performanslarını önemsiyor ve öncelikle tercihlenmeleri hususunda görüş bildirmek istiyorum. İstanbulda uzun mesafe KUM tecrübesiyle bilinen, genellikle Doğukan SAV idaresinde katıldığı son 2 uzun mesafe İstanbul KUM koşusunda 1.lik ve 3.lük elde eden SERDENGEÇER (4 Ekim İSTANBUL 2000 KUM koşusunda elde ettiği liderlik bir tarafa, 15 Kasım tarihli İSTANBUL 2000 KUM koşusunda TEZCANLI ve ALEMİNKRALI gibi idarecilerine alışkın isimlerin az farkla gerisinde elde ettiği 3.lük ayrıca bir odak noktasıdır) bu koşuda da ayrı bir yeri olacaktır. Tercihlerde ihmal edilmemesi gerekir. MUSON RÜZGARI da alışık olduğu idarecisiyle son koşusunda uzun mesafe Kumda elde ettiği 2.lik nezdinde ıskalanmamalıdır.

ANKARA

1.AYAK: 1 – 5
2.AYAK: 3 – 4 – 5 – 7
3.AYAK: 2
4.AYAK: 2 – 4
5.AYAK: 4
6.AYAK: 2 – 3 – 5 – 8

TUTAR: 3.84 TL

Şansınız bol olsun

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

13
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

teşekkür ederim Admin dostum.
İnşallah bu defa kıyısından köşesinden isabeti olur da, çam sakızı çoban armağanı bir heyecanı yaşar yaşatırız.

ETC
Üye

SON DAKİKA DEĞİŞİKLİĞİ
ANKARA 5.AYAKTA 2 NUMARALI “HEADMAN” isimli atı da kuponuma eklemek durumundayım. Henüz ilk ÇİM startında uzun mesafe ile liderliği elde eden ve Çim pistteki bitiriş süresi STARBABA’nın Çimdeki ilk sınavındaki bitiriş süresinden iyi durumda olan HEADMAN ile STARBABA’yı bu koşuda birlikte öneriyorum..

Bu durumda;

ANKARA

1.AYAK: 1 – 5
2.AYAK: 3 – 4 – 5 – 7
3.AYAK: 2
4.AYAK: 2 – 4
5.AYAK: 2 – 4
6.AYAK: 2 – 3 – 5 – 8

TUTAR: 7.68 TL

ETC
Üye

Dostlarım…
Bu bir çağrıdır…
Güzel sitemizde yarınki koşularla ilgili yorum, görüş, tahminlerinizi Sizden Gelenler ve benzeri bölümlerde görmekten mutluluk duyacağım… Hepimiz ışığın zerreleriyiz, birleştikçe tamamlayacağız herşeyi..
Tahmin ve yorumlarımızı eksik etmeyelim ve üretelim, sürekli üretelim..

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

teşekkür ederim Yavuzhan dostum.. Bu şans imece usulü bir birliktelik gibidir, hepimizindir, ortaklaşadır, daim olsun..

Sirkale
Üye

Bol sanslar etc dostum mitingmis bugun ilk baktim mislilik gibi duryor

ETC
Üye

evet bugün miting günü ama yarışların analizine baktığımda pek de öyle 6’lının hiç bilinemeyeceği gibi bir olasılık yok gibi. muhakkak ortalama ikramiye verecektir bugün Ankara, pek süprize açık bir durum yok

Sirkale
Üye

Etc sanirim ben yediliye yetisemicem ama yinede onerilerimi yaziyorum
ISTASYON
SLAYERSCREAM/ERENDIRA
GALOPTHEWEST
BESSEY
HEADMAN

BUSEKILDE TEKLER BOLSANS

ETC
Üye

sirkale dostum tamamen birbirimize uyumlu tahminlerimiz var
şans seninle olsun..
Not: İSTASYON yanıltmadı :)

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 5 tek
2.ayak 3 tek
3.ayak 2 tek
4.ayak 1 3 4
5.ayak 2 tek
6.ayak 4 tek

Herkese bol şanslar

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

F karakurt arkadaslar bu ismi gordugunuzde hangi ata biniyorsa kuponunuza yazmak icin birkac kez dusunun bu kadaracemice binilmez

ETC
Üye

acemilik değil de ben bu koşuda biraz şüpheli baktım performansına… aynen yine de güvenilmez..

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.