istanbul altili tahminleri bombaci

25 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar iyi bayramlar herkese. İstanbul için altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Kar yağar, yağmur yağar, çim ağır olur, safkan gününde olur, pilot gününde olmaz, at gelemez. Hal böyle olunca tek suçsuz tahmincidir:) Yani aslında bizler haricinde herkes suçlu. Bu girişi neden yaptım? Çünkü tamda öyle bir gün. Gözümde o kadar ağır safkanlar var ki gelmemesi durumunda kesin bir bahanem olur baştan söyliyim. Son koşmuş olduğu yarışta mesafeden etkilendiği çok açık belli olan safkan sevdiği pist ve mesafede bir aksilik olmadığı durumda gelmesi muhtemeldir. Bu mesafede bu yarışta inanın ben yanında at görmüyorum. Haksızlık etmek istemiyorum hepsi iyi ancak benim tek vereceğim safkan hepsinden iyi. Yarın AGF oranı ne çıkar bilmiyorum ama benim şablonun simitçi çıkacağı kesin bomba değil de maytap patlatırsam iyidir  (12) TATVAN İNCİSİ BANKOM dur.

2.AYAK: Günü kurtaracak yarış burası görünüyor. Son yarışında kötü performans sergilese de WANETA yı geçerek sansasyon yaratan safkan muhtamelen yarın AGF çıkacak olan safkanı da zamanın da saf dışı bıraktı. Dolayısı ile uzuna gitmez imajı olsa da 200 metre daha kısalan mesafe ile (11) MISS HELIN ilk safkanim olup rakip gördüğüm isim (4) FLASHING GIRL dür. Bu iki isminde eksik koşması durumunda ilk devreye girecek olan isim (2) BLACK CHINESE olup yarışın sürprizini ise (14) PETIT KURT ve (9) LADY GİRL bombasını ise (16) SUMER PICTURES tan bekliyorum.

3.AYAK: 4 yaş Arap’lara ait günün en önemli ikinci koşusunda mesafe tanımaksızın hep iyi koşan iki safkandan biri bence (12) SAADIN GÜCÜ dür. Bir digeri ise bu safkanın eksik koşması durumunda ise devreye girecek olan safkan (7) DENIZİM dir. Ağzımda tüy biten ve bahset Allah bahset getiremez iken son yarışında yine oynamayınca sağolsun 3.20 ganyanla gelen (10) GÜRSU rakip gördüğüm ilk isimdir. Uzayan mesafe ile bir adım öne çıkan (3) ALTINCI HİS supriz safkanımdır. Tabi bitti mi ? Hayır bitmedi :) Arapların WANETA sı dediğim kızımızı bu yarışta, bu mesafede, bu adamların içinde en başa koyup jest yapmak istiyorum (15) STORM GIRL ilk şans verdiğim isimdir.

4.AYAK: Tabi ki çok önceden beri bahsettiğim gibi ve bir çoğunuzun benden beklediği gibi ve bundan önceki yıllarda olduğu gibi Gazi yi yine tek atacağım. (10) numaralı PERSHING yılın en önemli koşusunda BANKOM DUR. Rakip zaten (3) FINESSE dir. Özcan kafa burun bu defa gelebilir risk almak istemeyenler ihmal etmesin derim. Çok çok supriz arayan bahis için cazip at arayanlar için (18) ZÜMRÜTHAN ismini notlarımıza alıp takip edelim derim.

5.AYAK: Kısa mesafeli işlerini uzuna taşıması durumunda (6) GOLD FOOT ilk şanslı safkandır. Ilk rakip (13) SEYYAH olup bu iki safkanın eksik koşması durumunda devreye girecek olan ilk safkanın ise (12) REBEL YELL olduğunu düşünüyorum. Yarışın sürprizini ise (3) CERASTES ten bekliyorum.

6.AYAK: Adet yerini bulsun yinede belirtelim (2) CANKARDEŞLER alternatif BANKOM olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 12 TEK

2.AYAK: 11-4-2-14-9-16

3.AYAK: 15-12-7-10-3

4.AYAK: 10 TEK

5.AYAK: 6-13-12-3

6.AYAK: 2 /// 3-8-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sebahattin

İyi bayram bol şanslar seni takip etmeğe devam

metin

bombacı güngör baba ve kaftan tekinele parayı aldım çarşamba günü saol varol

admin

İyi bayramlar sayın Bombacı, bol şanslar

bay uzman

iyi bayramlar dilegimle
1.ayak 12 tatvan incisi günün bankosu olur tek rakibi ekürisi eküriler resmi geçit yapar hatta utanmasam ekürisi geçer diyecegim amaaa neyse
2.ayak 2 numara halisle kazanacaktır tek rakibi eküriler petit kutla gina montana
3.ayak gelde denizimin yanına at yaz çarpılırız valla 7 denizim karataşla bankom
4.ayak gazi koşusunda normalde ez kayra olmasa 10 numaralı pershing uzaka ara kazanır derdim ama ez kayra beni korkutuyor
5.ayakburaya kadar 24 kuruşla gelmişken buraya hepsi yapacagım
6.ayak can kardeşler yine geçilecektir kim geçer onuda görecegz hepsi
şablnum
1.ayak.(13.12)
2.ayak2.(5.14)
3.ayak 7 denizim
4.ayak 10.2
5.ayak hepsi
6.ayak hepsi

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x