25 HAZİRAN 2017 AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Yorumuma geçmeden önce tüm islam aleminin Ramazan bayramını kutlarım. Bu özel günde akraba ziyaretleri sonrası akşam çayınızı yudumlarken yılın en keyifli mücadelelerinin start alacağı keyifli bir pazar geçirmenizi dilerim. Şansınız bol, seyir keyfiniz eğlenceli ve kazançlı olsun.

1.AYAK : Bugün altılı ganyan oldukça zevkli ve bir okadarda heyecanlı grup koşuyla başlıyor. Koşu muhtemelen ilk etapta rolanti tempoda başlayacak ve buda gruba göre bir tık daha seri stile sahip ve yarışı önlerde kabullenmeyi tercih eden 6-LUCKY MOMENT bu durumdan en çok istifaade edebilecek isimdir. Olurda tempo beklediğim gibi ilerlemez ise 12-TATVAN İNCİSİ deveeye girebilecek ilk isim olur. Bu iki isim yeterli görünsede ben GAZİ koşusunu devam eden kuponumla izlemeyi garanti altına almak için birkaç isme daha yer veriyorum. Sıralamam: 6.12.7.2.9

2.AYAK : Son koşusunda kapanım bir türlü istediği yolu bulamamasına rağmen koşuyu üçüncü tamamlayan 2-BLACK CHINESE ki KISRAK KOŞUSU gibi çok prestijli bir koşu, bugün aynı sorunu yaşamaması durumunda fotoyu önde geçen isim olur. Grup içerisindeki en güçlü rakibi ise son ikinciliğinde muazzam görünen 4-FLASHING GİRL olur. Yine her ihtimale karşı bu ayağıda bütçemin el verdiğince kalabalık tutuyorum. Sıralamam: 2.4.11.19.12.9.20.13

3.AYAK : Sergilediği performanslar neticesinde 10-GÜRSÜ bugün kuşkusuz koşunun net favorisi. Favori olmayıda hakediyor tabiki kazanma şansına çok yüksek. Lâkin koşu içerisinde öyle isimler var ki GÜRSÜ’nun bir şekilde kazanamaması durumunda çok büyük bombayı patlatabilirler. Koşunun şartı ve start alacak safkanların buna müsait olması tercihimin HEPSİ olmasında karar kıldırıyor. Ben tek geçmeyeceklerin tek bir safkanı bile ayırmadan kapamalarını öneririm. HEPSİ

4.AYAK : Geldik günün hatta bu yılın en merak edilen koşusuna. İkramiye çok büyük ve ikramiyenin yanı sıra Türkiye’nin en prestijli koşusu. Hal böyle olunca en baştan en dibe herkesin canla başla mücadele edeceği bir koşu. Tüm safkanlar kazanmanın yanı sıra tabelaya dahi girmenin heyecanıyla tüm gücünü kullanıp bilindik stillerden farklı koşmasına dahi sebep olabilir. Hepsi başarı abidesi isimler, hepsi kendini kanıtlamış isimler lâkin benim bugün 19 safkan içerisinde GAZİ Şampiyonu gözüyle baktım bir isim var ki bugün kendisinden muazzam bir birincilik bekliyorum. Bu isim tabiki 3numaralı FINESSE‘dir. Nedenine gelecek olursak koşudaki isimleri incelediğimizde koşunun temposunu belirlemek için önde bir çok ismin mücadele verecek olması ve özellikle koşunun favorisi olan PERSHING‘in bu isimleri fazla kaçırmamak için öndeki grubu son düzlükte sıkıştırmaya çalışacak olmasıdır. Bu durum en çok FINESSE’nin işine yarayacaktır. PERSGING muhtemelen son düzlükte liderliği rakiplerinden alıp son gücüyle kendini fotoya atmak isterken yarışı ortalarda takip edip rakibinin yıpranmasını bekleyecek olan FINESSE son 200’de en dıştan tüm gücüyle saldırıp PERSHING’i fotoda yakalayacaktır. Ben şahsen burun farkı boy ya da her ne farkla olursa olsun FINESSE’nin adını GAZİ ŞAMPİYONLARI listesine yazdıracağına inanıyorum. FINESSE bankomdur.

5.AYAK : Katıldığı kum yarışlarda sadece yarış hayatının ilk koşusunda geçilen REBEL YELL yüksek tempoda seyredecek olan koşudan sonlardaki etkili ataklarıyla fotoyu önde geçeceğine inanıyorum ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda favori kuşkusuz şampiyon isimlerden olan CANKARDEŞLER benimde favorim. Hem şablonum müsait hemde koşu içerisinde birçok seri isimin bulunması işin rengini değiştirebileceğinden bir kaç isme daha şans veriyorum. Sıramalamam: 2.10.8.3.6

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 6.12.7.2.9
2.AYAK : 2.4.11.19.12.9.20.13
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 3
5.AYAK : 12
6.AYAK : 2.10.8.3.6

İkinci ayağa 13numaralı PERCEPTION eklenmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ZEKİ zecirli

Bu sitede favorimsin. Telleri miz.aynı.fakat son ayakta 5 ve 9 un şansı yokmu.

admin

İyi bayramlar Ramazan şansın bol olsun

admin

Güzel seçim Ramazan, devamı gelsin.

admin

Atın sahibinden fazla bağırdı :)

Ercann

Ramazan bey bu ayakta ya sen yatacan yada ben hayırlısı inşallah halis budefa olacak .çünkü bu yarışa proglanmış öbür yarışları hiç önemsemedi.. hadi bakalım hayırlısı….

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x