istanbul altili tahminleri

25 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL GAZİ GÜNÜ ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Öncelikle tüm BANKO TAHMİNLER ailesinin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.. Başta, bir senedir beklediğimiz GAZİ KOŞU’SU olmak üzere, birçok önemli koşunun olduğu bu şölen havasında geçecek olan yarış gününde şansın yanınızda olması dileği ile;

1.AYAK: Dişilere ait G2 ZÜBEYDE HANIM annemizin adına düzenlenen bu önemli koşuda; son yarışında yanlış taktikle koştuğunu düşündüğüm grubun en kaliteli dişisi olan 12-TATVAN İNCİSİ normal şartlarda bu koşuyu kaliteli ekürisinin destekleriyle kazanır. Alternatif BANKOMDUR. Biraz sallanması ve beklenen koşusunu yapamaması halinde birçok isme şans doğacaktır. Bunlardan öncelikle, son koşusunu bana göre kendisine biraz ters mesafeye rağmen, bugünkü favoriyi avlama başarası gösteren, bu sefer mesafenin dahada kısalmasının tamamen lehine olabilecek olan ve bu koşuyada göz kırpan 4-ISKRA, ara sonrası çıktığı iki yarışınıda gösterişli kazanan kalitesi malum 6-LUCKY MOMENT, son metrelerde uçarak sprint atmasını beklediğim 9-MI BONBON ve daha fazla yeri olanlar ve çok cazip isim arayanlar, çim pistte ikide iki yapan ve dışardan İstanbula gelen isimlerin başarılı yarışlar çıkardığınıda göz önüne aldığımızda 3-ICE PRENSES bir bomba patlayacaksa bu ismin yapacağını düşünüyorum..

12 // 4-6-9-3

2.AYAK: Yine çok zorlu olacağını düşündüğüm dişilere ait G2 Nenehatun Koşusunda; müthiş sprint yeteneğine sahip formda tay 4-FLASHİNG GİRL kesinlikle ilk sıradan yerini almalı. Kalite olarak hâlâ tam potansiyelini yansıtamadığını düşündüğüm 2-BLACK CHINIESE ilk rakibidir. Dişilerin uzun mesafe deneyimlerini göz önünde tutarak ve duruma en uygun isimler olarak gördüğüm 12-PAN IDOL, 13-PERCEPTION, 19-WRITE TO ELLIE’yi hemen bu iki tayın arkasına takalım. Kısrak Koşusunda bile sonlarda ismini duyurmaya başaran 14-PETIT KURT, mesafe ve yarış tecrübesi eksik olsada yavaş yavaş kalitesini sahalara yansıtmaya başlayan ve daha ilerlere gidebileceğini düşündüğüm 9-LADY GİRL ile bu ayak geçilebilir..

4-2-12-13-19-14-9

3.AYAK: 4 yaşlı kalite arapların G1 İstiklal Savaşı Koşusunda, son yarıslarını ölcü almadığım kalitesi malum 7-DENİZİM burada öne çıkan isim. İki yarıştır Storm Girl’e fotoda yarış kaybeden, uzayan mesafenin lehine işleyeceğine inandığım 14-KINALI KUZU ilk rakiptir. 2400 metreli son G1 yarışında, kendisinde yaşca büyük rakipleri arasında yakın ara tabela dışı kalan 12-SAADIN GÜCÜ, mesafenin biraz uzaması aleyhine olduğunu düşünsemde kalitesiyle bu eksikliği hissetmeyeceğini düşündüğüm 15-STORM GIRL bu koşu icin yeterli olacaktır.

7-14-12-15

4.AYAK: Geldik senenin en önemli ve beklenen koşusuna.. Bütün sene beklediğimiz Atamız adına düzenlenen GAZİ KOŞU’sunda butün tayların ayakları düz basması temennisiyle diyerek; iki yarıstır buradaki rakiplerini geçerken pekte zorlanmadığını gösteren gerçek gücünü bugün birkez daha gösterebilecek potansiyeli fazlasıyla olan 10-PERSHİNG’i Şampiyonluğa çok yakın görmekle birlikte Alternatif BANKOMDUR.. Herkesin bildiği gibi, Gazi Koşusunda pek dişi tayların kazandığı görülmez.. Ancak ben bu sefer içimdeki hisse güvenerek, koşunun tek dişi tayı olan ve ilgililerinin bu açık yürekliliğini ayakta alkışlamamız gerektiğini düşündüğüm 19-TARSUS BEYAZI isminin olması sebebiyle Pershingi direk tek öneremedim. Eee bu iki ismi yazmışken son yarışında düzlük üzerinde yaşadığı talihsizlikler ve aralardan çıkarak son metrelerde attığı sprint ile, bir nevi henüz dopingin etkisinin geçmediğini gösteren :)) buraya göz kırpan 3-FINESSE, Ankaradan gelen son koşusunda eğer gazi koşsaydı kesinlikle benim Bankom olacak isme Gazibora Khan’a çarpılan ancak verdiği mücadele ve uzayan mesafeninde avantajıyla 11-PIANO SONATA yazarak GAZİ KOŞUSU’NU biraz daha rahat izlemeyi temenni ediyorum..

10-19-3-11

5.AYAK: Üçlü tayların G3 Anafartalar Koşusunda; uzun mesafeli kum pist koşularının kaliteli isimlerinden olabilecek potansiyele fazlasıyla sahip olacağını gösteren, bu pist ve mesafedeki en iyi bitiriş derecesine sahip olan, 12-REBEL YELL’in bence H.Karataşın koşu icinde kendini verememesi veya bir hata yapmaması durumunda kolay kazanacağını düşünüyorum. BANKOMDUR..

12 REBEL YELL

6.AYAK: Gün içinde Cankardeşlerin kanaması olduğu, ve koşu ićindede nüksedebileceği birçok platformda konuşulan en önemli konular arasında..Hatırlarsanız daha öncede bu tür sıkıntı yaşamıştı ve beklenen yarışını o gün içinde yapamamıştı. Eğer gerçekten böyle bir sorunu varmı? Yoksa asparagas habermi? Bunu tam manasıyla bilemediğimiz icin banko öneremiyorum. Ancak yinede kalitesiyle ve son koşusuna oranla kısalan mesafenin dahada lehine olan 2-CANKARDEŞLER ilk isim olmayı fazlasiyla hakediyor. İlk rakibi yine kalitesi malum ve burada daha etkili olmasını beklediğim 3-KIRDENİZ, ara sonrası koşu gören ve cok etkili bir yarış sergileyen ancak nefes yönünden sıkışan 9-UÇARER, sınıf atlayan, kazandığı yarışlardaki dereceleriylede bunu ispatlayan, olası bir sürpriz ihtimaline karşılık 6-OVA ile bu muhteşem günü kapatıyorum..

2-3-9-6

 

ALTILI TAHMİNİM

12 // 4-6-9-3
4-2-12-13-19-14-9
7-14-12-15
10 // 19-3-11
12 REBEL YELL
2-3-9-6

Kupon Bedeli: 134,40 TL (Gazi Koşusunda 10-PERSHING tek bırakılarak 33,60 TL düşürülebilir..)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sebahattin

İyi bayramlar bol şanslar dilerim

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x