istanbul altili tahminleri

25 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GAZİ KOŞUSU )

1 yıl daha geçti ve yine bir Gazi Koşusu ile karşınızdayız. Mustafa Kemal Atatürk adına yapılan bu önemli koşunun, bayram gününe denk gelmesi ayrı bir güzellik oldu. Bu vesile ile Bayramınızı kutlar, güzel ve keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

Halis Karataş’ın cezası 26. sında başlıyor. Bu sebeple bugün at binecektir.

1 – AYAK: 12 – TATVAN İNCİSİ son koşusunda beklenmedik şekilde ISKRA’ya geçilmişti. O gün 4 atlı koşuda muhtemelen hızlı tempoya önlerde ayak uydurması yüzünden kendisine rakip çıkardı. Aynı koşu yine koşulsa TATVAN İNCİSİ kazanır derim fakat bugün o koşuda olmayan 6 – LUCKY MOMENT’ın favoriye üstünlük sağlayabileceği kanısındayım. Madem tek geçmiyorum 4 – ISKRA’yı da yabana atmadan kuponuma ekliyorum. Karataş’ın bindiği 7 – MANDARİN çok tutmasam da yerim olursa kuponumda olacak bir başka isimdir.

(12.TATVAN İNCİSİ – 13.WILLPOWER EKÜRİDİR)

Sıralama: 12-6-4-7

2 – AYAK: Nene Hatun koşusunda Gazi koşusundan fazla at var. 21 atın start aldığı koşuda öne çıkan 2 isim var. 2 – BLACK CHINESE, 4 – FLASHING GIRL ve 11 – MISS HELİN. Tarsus Beyazı’nın kazandığı koşuda 2 – BLACK CHINESE, 4 – FLASHING GIRL tabelada yakın ara bitirmeseler de güzel performans yaptılar. MISS HELIN ilk uzun mesafe deneyimi olduğu için bir şans daha vermek gerekir. Devamında ise güzel orijinin hakkını her an verebilecek gibi duran 14 – PETIT KURT, koştuğu 7 yarışta 3 birincilik ve 3 ikincilik alan 13 – PERCEPTION, henüz mesafe koşmasa da yarış hayatına güzel başlayan 9 – LADY GIRL, son koşularını çok beğendiğim isimler 17 – URFAGÜLÜ ve 6 – HATCHE sürpriz. 21 – HONEY RYDER iyi hazırlıkları ile bomba.

(5.GINA MONTANA – 14.PETIT KURT EKÜRİDİR)

Sıralama: 4-2-14-17

3 – AYAK: 15 – STORM GIRL yarışın favorisi fakat uzun mesafeye ilk defa çıkacak. Son 2 yarıştır burunla geçtiği rakibi 14 – KINALI KUZU uzunda tecrübeli ve daha da iyi koşacaktır. Son yarışlarında uzun mesafe tecrübe eden 7 – DENİZİM, 10 – GÜRSU ve 12 – SAADIN GÜCÜ mutlaka yazılır. Güzel formuyla 9 – ERTEMİZ ile ekürisi  iyi işleriyle 2 – ALPTUĞHAN ve 11 – MADRABAZ sürprizde. Gönlümden 14 – KINALI KUZU kazanır geçiyor. Çatı da elvermedi banko tercihimdir.

Sıralama: 14-15-10-7

4 – AYAK: 10 – PERSHING tartışmasız favori. Son kazandığı 3 koşusuna 1400m de Copeprfield’i geçerek başladı. Bu grupta koştuğu son iki koşusunu 4’er boy farkla kazandı. Halis Karataş ile yine kazanmasını bekliyorum.

Sıralama: 10-2-3-12

5 – AYAK: Son yarışında BITCOIN önünde 3 boy farkla kazanan 12 – REBEL YELL ile son çim yarışı ölçü olmayan 10 – NAVAHO favori. Çim yarışlardan sonra tekrar kuma dönen 7 – GRAYEMPIRE ve 16 – YENİLMEZ ikilisi favorinin rakipleridir. 3 – CERASTES ve 14 – UTKUNBABA diğer isimler.

Sıralama: 12-10-7-16

6 – ayak: 2 – CANKARDEŞLER sevdiği mesafede favori. Tanatar ile giriştiği mücadele güel performans sergileyen 5 – OLGUNABİ, yazmadıkça kazanan 6 – OVA, koşu gören 9 – UÇARER, kendini bulan 11 – AMANKAYA, 3 – KIRDENİZ ve 1 – BUDAKHAN favoriye rakiplerdir.

Sıralama: 2-5-6-9

Kuponum

12-6-4-7
4-2-14-17-11-13-9-17-6-21
14
10
12-10-7-16-3-14
2-5-6-9-11-3-1

Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar Adminim

ZEKİ zecirli

İkinci ayak 4 numara açık tek çıkıyor. Gazi de. Finese mutlaka yazılmalı

Turgut

Selam abilerim iyi bayramlar

can911

Değerli Bankotahminler ailesinin, yazar ve takipçilerinin Ramazan bayramını öncelikle kutluyorum. Bayrama denk gelmesiyle birlikte daha değerli ve özel bir duruma getirilen Gazi koşusu ve gün içerisinde yer alan diğer Açık koşularla birlikte günümüzün şeker tadında geçmesi, hak edenin kazanacağı bir Bayram günü temennisiyle, değerli admin’in sayfasından tahminlerimi paylaşayım istedim. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1. AYAK: 12 (Tatvan İncisi),4 (Iskra),9 (Mi Bombon),8 (Mısae)
2. AYAK: 4 (Flashıng Gırl),2 (Black Chınese),14 (Petıt Kurt),13 (Perceptıon)
3. AYAK: 15 (Storm Gırl),10 (Gürsu),7 (Denizim)
4. AYAK: 10 (Pershıng),19 (Tarsus Beyazı),11 (Pıano Sonata),18 (Zümrüthan)
5. AYAK: 12 (Rebel Yell)
6. AYAK: 2 (Cankardeşler),3 (Kırdeniz).1 (Budakhan),5 (Olgunabi)

Kupon Tutarı: 46,08 TL

ozgun1

Bol şanslar adminim

yavuzhan41

Tüm islam aleminin Ramazan Bayramı Mübarek olsun.. Bugün muhteşem bir program ve önemli koşuların bir araya geldiği günde kendi bütçemle oynadığım altılı mı siz değerli arkadaşlarımızla paylaşmak istedim bu paylaşımı bizi sunan bankotahminler sitesine de teşekkür ederim.

1.ayak : S.kaya lı TATVAN İNCİSİ geçilmez gibi gelsede 2 koşu görüp daha hazır duruma geldiğine inandım MANDARİN kuponum için yeterli olacaktır.

2.Ayak : son iki yarışında çok iyi koşan ve bugun gelmesi çok normal olması beklenen FLISHING GIRL öncelıklı ısım olup mesafenın bıraz daha kısalmasından dolayı MISS HELIN bu koşu için yeterli gördüğüm iki isim olup bütçesi olanlara 2,18,9,1 numaraları ekleyebilir.

3.Ayak : uzun mesafelerde çok iyi bekleyip muntazam sprintiyle rakiplerinin her an ensesinde olan KINALIKUZU ‘nun bugun kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak her koşusu birbirinden başarılı olan SAADIN GÜCÜ ve S.kaya lı STORM GIRL le rahat bir yarış izlemek istiyorum.

4.Ayak : Gazi koşusunun ön plana çıkan ismi H.karataşlı PERSHİNG öncelikle şans verdiğim isim olup s.kaya nın bugunde tercih ettiği TARSUS BEYAZI ve her koşusunda başarılı koşup ismini duyaran PİANO SONATA ve bugun biraz daha farklı koşmasını beklediğim G.kocakayalı ESKAYRA nın uzayan mesafede etkili koşacagını düşünüyorum..

5.Ayak : Günün bana kalırsa en zor koşusu kumun başarılı performansa sahip olan isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sıralamam CERASTES,REBEL YELL,SEYYAH,NAVAHO,LUCKY RACER,GRAYEMPİRE’dır.

6.Ayak : Günün en sağlam bankosu olarak CANKARDESLERI gordum sevdıgı mesafede kolay kazanmasını bekliyorum herkeze bol şanslar dilerim..

bay uzman

navaho koşmayacak tanatarında parası ödenmeyecek koşmayacak bilginize

yavuzhan41

SAADIN GUCU dıştaki ata dogru yaklasınca resmen ERTEMEZ’e yarışı verdi içe yaslanıp gitse Gökhan geçilmezdi.. nasip değilmiş devam eden arkadaşlara bol şanslar dilerim.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x