istanbul altili tahminleri

25 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: İlk defa start aşacak taylar içinde 7 – URLA FIRTINASI, 10 – LAST HERNANDO, 2 – BAYŞUBAR ve 4 – GOGO galoplarıyla öne çıkan isimler.

2 – AYAK: Mesafesinde koşacak olan 9 – KAFKASOĞLU’nun bu zorlu koşudan kazanarak ayrılmasını bekliyorum.

3 – AYAK: Risk aldığım bir ayak olacak. 7 – VELİ CAN KIZI ve 6 – DERHADIR, ikisinden birisi gününde olursa bu grubu geçeceklerini düşünüyorum.

4 – AYAK: 4 – WHITE FIRE ilk kum yarışını gösterişli kazanırken güzel de bir derece çıkardı, favorimdir. Aynı koşuda galibin gölgesinde kalan 3 – TOTEM’in geride kalmasına rağmen sprint çok iyiydi, rövanşı alabilir. Bursa’daki son yenilgisinden sonra geri alınan 9 – SILVER COIN, 3 ay aradan sonra İstanbul’kumunda şansını deneyecek. İlk kum koşusu tecrübesinde 7 – FIREY ATES ve sürprizde 6 – NOISY favorilerin rakipleridir.

5 – AYAK: Çözümleme yapması çok zor bir koşu. 5 – STALLION FALCON ve 1 – MISAE arasındaki çekişme başladığı gibi ikili olarak bile bitebilir. En ağır atın 52KG olduğu koşuda tercihim Hepsi olacak.

6 – AYAK: 10 – CHIVIC 2. koşusunda KV yarış kazanan ve sonrasında G3 yarış koşan bir isim. 6. bitirdiği son yarışı bu grup için yeterli. Aynı yarışta koşan 2 – IRISH COUNTRY ise tabela şansı kalmadığını anlayınca jokeyi enseye bastı ve Chivic arkasından 7. oldu. Daha önce yarış kazandıran Selim KAYA yine üstünde. Bu ikilinin yanına Gökhan Kocakaya ile 4’te 2 yapan 11 – KARAHEVES, sürpriz yaptığı koşu sonrasında gücü nispetinde yarışlar sergileyen 9 – LAGUNA LADY ve sürprizde 2. koşusundaki tabelası ile 14 – DANGEROUS TYPE kuponumda olacak isimlerdir.

Kupon

7-10-2-4
9
7-6
4-3-9-7-6
H
10-2-11-9-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar adminim benim teki 5 atta yazmamışın :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Adminim bol şanslar yarın ya sen ya ben diyorum (yavuzhana da ya sen ya ben demiştim ama o zaman seni görmemiştim) o yüzden bir tanede senden oyun patlatıcam 💪🏿🙃🥊🐴 :):):)

ETC
Üye
ETC

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum.

1.AYAK: İlk defa start alacak olan safkanların mücadelesinde, galopları incelediğimde LONGSTAR, URLA FIRTINASI, DOLLY LOVE ve LAST HERNANDO’nun bu koşuda son düzlükte epey söz sahibi olacaklarını düşünüyorum. Bu isimler ağır basıyor özellikle URLA FIRTINASI’nın Kurtellerin atı olması bu atın daha çok önplanda olmasına neden oluyor fakat aynı şekilde idmanlarında grubunun en ağır sıkletinde çalışan ve tatmin edici bitiriş süreleri bulunan CUPIDS ARROW da bu koşuda ihmal edilmemelidir. Hatalardan faydalanabilecek yetenektedir.

2.AYAK: 27 Eylül tarihli 2100 ÇİM pist sınavında BOLVADİN gibi son günlerin formda kalite atının az farkla gerisinde 2.lik elde eden AKSAKAL yine Furkan YÜKSEL ile grubunun en şanslı atı konumundadır. Yaz aylarında (11-27 Ağustos tarihleri) ortalama mesafede Müslüm ÇELİK’le hatırı sayılır 1.likler elde eden KAFKASOĞLU da bu atın en belirgin rakibidir.

3.AYAK: 30 Ağustos ve 17 Eylül tarihli 2000 KUM pist koşusunu incelediğimizde DERİN SULTAN’ın etkili bitiriş dereceleriyle ve en önemlisi Ahmet ÇELİK ile 1.liği kolay kolay kimseye kaptırmayacağını düşünüyorum. (17 Eylülde start aldığı koşuda da binicisinin Ahmet ÇELİK olduğunu dikkat çekmek isterim.) Fakaaat 11 Ekim tarihli 2400 KUM sınavlarına baktığımda DERİN SULTAN’ın KARAYÜREK’in de 3 boy gerisinde tabelayı tamamladığını görüyorum ki, gözler ister istemez bu defa KARAYÜREK’e de kayıyor. Dolayısıyla bilhassa Uğur POLAT faktörünü de göz önüne alarak KARAYÜREK’i de DERİN SULTAN ile birlikte önerme durumu hasıl oluyor.

4.AYAK: 6 Ekimdeki son KUM sınavında şu anki grubundaki bir kaç rakibe oranla elde ettiği bitiriş derecesi ve liderliğe dikkat çekmek istediğim WHITE FIRE da bu koşunun sigortasıdır. Bankomdur.

5.AYAK: 27 Ağustos tarihli 2400 Çim Pist sınavında grubunun en ağır kilosunda epey parlak bir 3.lük elde eden MISAE’yi banko olarak önersem de esasında yanında STALLION FALCON gibi kalite bir at da rakip olarak düşünülmelidir. Bu 2800 uzun mesafe koşusuna binaen söyleyeceklerim var. Birincisi MISAE 2400 ÇİMdeki son 2 sınavına 60-62 kg sıkletlerle katıldı ve oldukça parlak bitiriş süreleri ve derecelere sahip. Şimdi ise 52 kg sıklette start alacak. Bu bağlamda STALLION FALCON’un da son koşusunda uzak mesafede uzak ara ile elde ettiği derece açık konuşmak gerekirse şahaneydi. Ama bu atın şu an bir dezavantajı var. Bu defa üzerinde alışık olduğu binicisi FurkanYÜKSEL olmayacak. Üstelik bu tip uzak mesafede grubunun en dış 2.kulvarından start alacak. Avantajı ise 50 kg sıklette koşacak olması.Bu durumlar gözardı edilmemeli ve iki safkan da bu koşuda bir arada tercihlenmeli. (Dileyen MISAE – STALLION FALCON ikilisinden birini tek olarak da düşünebilir ama bu çok riskli bir tercih olur.Bunu önermiyorum ve ikisinin de yazılması taraftarıyım)

6.AYAK: Bu koşuda bitiriş süreleri ve derecelerini baz aldığımızda IRISH COUNTRY’nin başta düşünülmesi gereken safkan olduğunu görüyorum. KARAHEVES’in 30 Ağustos tarihli 1400 ÇİM koşusundaki performansına ayrıca dikkat çekmek istiyorum. LAGUNA LADY ise kalabalık gruplarda dış kulvarlarda boş bulduğu zaman yaptığı ataklarla bilinir, tercihlenmesi taraftarıyım. Kısa mesafede elde ettiği liderlik bir tarafta dursun, 1600 Metre İSTANBUL ÇİM de epey kalite atların gerisinde elde ettiği bitiriş derecesi 1400 ÇİM mesafesinde umut verici. O yüzden CHIVIC’i de bu koşuda öneriyorum.

1.AYAK: 3 – 6 – 7 – 9 – 10
2.AYAK: 8 – 9
3.AYAK: 1 – 4
4.AYAK: 4
5.AYAK: 1 – 5
6.AYAK: 2 – 9 – 10 – 11

TUTAR: 9.60 TL

Şansınız bol olsun.

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

İşten geldim yetisemem 6li ya tuh güzel program yapmışsın sağol kısmet yarın artık selamlar

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

3 ayk a 6.7 yide eklerdim üffff süper olurdu ya

ETC
Üye
ETC

Yarın için de bol şans o zaman sana şimdiden :))

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şans adminim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar