Ana Sayfa / Tahminler / 25 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

25 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: İlk defa start aşacak taylar içinde 7 - URLA FIRTINASI, 10 - LAST HERNANDO, 2 - BAYŞUBAR ve 4 - GOGO galoplarıyla öne çıkan isimler.

2 - AYAK: Mesafesinde koşacak olan 9 - KAFKASOĞLU'nun bu zorlu koşudan kazanarak ayrılmasını bekliyorum.

3 - AYAK: Risk aldığım bir ayak olacak. 7 - VELİ CAN KIZI ve 6 - DERHADIR, ikisinden birisi gününde olursa bu grubu geçeceklerini düşünüyorum.

4 - AYAK: 4 - WHITE FIRE ilk kum yarışını gösterişli kazanırken güzel de bir derece çıkardı, favorimdir. Aynı koşuda galibin gölgesinde kalan 3 - TOTEM'in geride kalmasına rağmen sprint çok iyiydi, rövanşı alabilir. Bursa'daki son yenilgisinden sonra geri alınan 9 - SILVER COIN, 3 ay aradan sonra İstanbul'kumunda şansını deneyecek. İlk kum koşusu tecrübesinde 7 - FIREY ATES ve sürprizde 6 - NOISY favorilerin rakipleridir.

5 - AYAK: Çözümleme yapması çok zor bir koşu. 5 - STALLION FALCON ve 1 - MISAE arasındaki çekişme başladığı gibi ikili olarak bile bitebilir. En ağır atın 52KG olduğu koşuda tercihim Hepsi olacak.

6 - AYAK: 10 - CHIVIC 2. koşusunda KV yarış kazanan ve sonrasında G3 yarış koşan bir isim. 6. bitirdiği son yarışı bu grup için yeterli. Aynı yarışta koşan 2 - IRISH COUNTRY ise tabela şansı kalmadığını anlayınca jokeyi enseye bastı ve Chivic arkasından 7. oldu. Daha önce yarış kazandıran Selim KAYA yine üstünde. Bu ikilinin yanına Gökhan Kocakaya ile 4'te 2 yapan 11 - KARAHEVES, sürpriz yaptığı koşu sonrasında gücü nispetinde yarışlar sergileyen 9 - LAGUNA LADY ve sürprizde 2. koşusundaki tabelası ile 14 - DANGEROUS TYPE kuponumda olacak isimlerdir.

Kupon

7-10-2-4
9
7-6
4-3-9-7-6
H
10-2-11-9-14

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim benim teki 5 atta yazmamışın 🙂

Bombaci
Üye

Adminim bol şanslar yarın ya sen ya ben diyorum (yavuzhana da ya sen ya ben demiştim ama o zaman seni görmemiştim) o yüzden bir tanede senden oyun patlatıcam 💪🏿🙃🥊🐴 :):):)

ETC
Üye

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum. 1.AYAK: İlk defa start alacak olan safkanların mücadelesinde, galopları incelediğimde LONGSTAR, URLA FIRTINASI, DOLLY LOVE ve LAST HERNANDO’nun bu koşuda son düzlükte epey söz sahibi olacaklarını düşünüyorum. Bu isimler ağır basıyor özellikle URLA FIRTINASI’nın Kurtellerin atı olması bu atın daha çok önplanda olmasına neden oluyor fakat aynı şekilde idmanlarında grubunun en ağır sıkletinde çalışan ve tatmin edici bitiriş süreleri bulunan CUPIDS ARROW da bu koşuda ihmal edilmemelidir. Hatalardan faydalanabilecek yetenektedir. 2.AYAK: 27 Eylül tarihli 2100 ÇİM pist sınavında BOLVADİN gibi son günlerin formda kalite atının az farkla gerisinde 2.lik elde… Read more »

ETC
Üye

Yarın için de bol şans o zaman sana şimdiden :))

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

3 ayk a 6.7 yide eklerdim üffff süper olurdu ya

Tuncay
Ziyaretçi
Tuncay

İşten geldim yetisemem 6li ya tuh güzel program yapmışsın sağol kısmet yarın artık selamlar

binbastar
Üye

bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol şans adminim

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.