Ana Sayfa / Tahminler / 24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
kocaeli altili tahminleri

24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Altılı Tahminleri yazsam da bugün programda ki güvendiğim isimleri görünce 7'li ganyan yapma kararı aldım bütün yarış severlere Bol şanslar dilerim.

SEHERİNSESİ - MY FREEDOM - RED REBEL İLE YEDİLİ GANYAN

2.KOŞU : 7'li Ganyanın birinci ayağında dört isme şans vereceğim ; öncelikli şansı aradan sonra iki koşu gören 4 GÜLGÜMÜŞKAN'a veriyorum aranın ardından Ankara ve Adana da koşu görüp bugün Kocaeli pistinde sahneye çıkacak olan ismin rakiplerinin bir adım daha önünde görüyorum. Yine aradan sonra bir yarış gören seri ayak 1 MAGLEW aranın ardından yapmış olduğu idman görüntüsüyle koşuyu beyaz bayrak ayna yapabilecek potansiyele sahip gibi duruyor. Son iki yarışında ikincilikle ayrılırken form sıçraması yapan ve bugün öndeki rakiplerinin birbirleriyle çekişmesinden yararlanabilecek 3 ARALYN ve son olarak beklenen birinciliği bir türlü gerçekleştiremese de bu tür grup ve yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek 5 SİNKIZI Şeklinde bu koşuyu geçiyorum.

3.KOŞU : Altılı ganyanın birinci yedilinin ikinci ayağında ilk bankom'la başlamak istiyorum. Bugün rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm çok rahat bir birincilik elde edeceğini tahmin ettiğim 2 SEHERİNSESİ uyumlu jokeyiyle bugün yapmış olduğu idman görüntüsünede bakıldığında bugün koşacağı rakiplerinden önde görüyor ve günün ilk BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.KOŞU : Bu koşuda Altı isme şans verdim ; öncelikli şansı 2016 yılında Kocaeli pistinde yarış hayatına başlayıp aradan sonra İstanbul pistinde yarış koşup tekrar bugün Kocaeli pistine dönen ve kendisinin toparlandığı sinyallerini çalışmalarında belli eden uygun sıkletiyle 7 İMPARATORE'ye veriyorum. Bu tip mesafeli yarışlarda bu gruplarda her zaman etkili koşmasını bilen 5 KING BURAK, formdaki isim 2 MEGAFORCE ve 1 TOVİN', İstanbul pistinden tekrar Kocaeli pistinde sahneye çıkacak hazırlıkları tatminkar 8 SADO BY SADO ve yapmış olduğu idman görüntüsünü yarışına yansıtması halinde çok büyük bir süprize imza atabilecek 10 AKHTAMAR sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

5.KOŞU : Günün maiden mücadelesinde üç isme şans verdim ;  İlk şansı İstanbul pistinde yapmış olduğu son yarışında beklenin çok üzerinde koşup formunda gelişmeler olduğunu çok net bir biçimde gösteren Eküri safkanlardan 1 BATURKAYA bugün koşunun önde gelen isimlerinden görüp, Yine son koşusunda yarışın önde isimlerinden olmasına rağmen yarıştan ikincilikle ayrılan ve bugün ki koşacağı rakipleri için koşu derecesi bu mesafede yeterli olan 7 SON SÜRAT ve yarışın yüksek handikaplısı pişmiş olan ve hazır haldeki 3 CÜRCÜVELİ sıralamasının koşu için yeterli olduğu düşüncesindeyim.

6.KOŞU :  Son yarışında o günde çok güvendiğim ve ağır favori çıkan ismin İstanbul pistinden sonra Kocaeli pistinde çok rahat kazandığı koşuyla tekrar Kocaeli pistinde sahneye çıkacak ismin bugünde koşuyu çok rahat önde bitireceği düşüncesindeyim. Kısacası grubun çok üzerinde ve kumaşının çok farklı yerlerde olduğunu son yarışında hızlı bir ayak olduğunu da gözler önüne seren 2 MY FREEDOM yedili ganyanımdaki ikinci BANKOM'dur.

7.KOŞU : Son Ankara pistindeki kazandığı yarışı hafızam da ve o günde çok güvendiğim isimlerin başında yer alan bir attı. Bugün bakıldığında sevdiği pist ve mesafede yine sahne alan ismin kilo dezavantajına rağmen bugün koşacağı rakiplerinin üzerinde bir performans ve güce sahip olduğunu düşünüyor ve koşuya ağırlığını koymasını beklediğim 1 KIZILTUĞ'u ve idman görüntüsü form grafiği ile etkili bir yarış sergilemesini beklediğim 4 GÜLENYÜZ ikilisinin kupon için yeterli olacağını düşünüyorum.

8.KOŞU : Bir an düşündüm bütün ayaklar istediğimiz doğrultuda ilerledi ve geldik son ayakda heycanı yaşamaya bu yarışta da çok güvendiğim bir ismi banko olarak geçmekten çekinmedim. Açıkçası ikramiye boyutunu bilmem ama tuttuğunuz atlar varsa ganyanı ve puanı ne  olursa olsun o at üzerine oyun kurmayı her zaman tercih ettin bugün yedili değilde belki altılı ganyan tercih etmiş olsam çok daha farklı senaryoda kurgular yapıp farklı ayakları doldurup hiç beklenmedik bir yerden yatabilirsiniz. Yarışa dönecek olursam bugün bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm ve kendisinin çok sevdiği bir sürat yarışında sahne alacak olan ismin Bursa pistinden bugün koşuyu kazanmak için yapmış olduğu idman görüntüsüyle birlikte ara sonrası hızlı bir yarış takvimi içersinde koşularına adapte olduğu ve bugün çok etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 2 RED REBEL'i günün üçüncü BANKOSU olarak kuponum da tek geçiyor herkeze bir kez daha bol şanslar diliyorum.

KOCAELİ 7 Lİ GANYAN ŞABLONUM

2.KOŞU : 4,1,3,5

3.KOŞU : 2

4.KOŞU: 7,5,2,1,8,10

5.KOŞU : 1,7,3

6.KOŞU :  2

7.KOŞU :  1,4

8.KOŞU :  2 

 

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

29 yorum

 1. Red Rebel’e kadar iyiydi en sonda tekler çakıştı :) Bol şanslar

 2. yavuzhan41

  Bu mesafede mücadelenin kesinlikle içinde olacağını düşündüm adminim :) teşekkürler

 3. binbastar

  bol şanslar yavuzhan

 4. Biratakan1907

  ilk ayak hariç iyi hoş üstelik çok mantıklı tekler ancak en az senin ilk ayak tahminin kadar eminim ki BANKIZ bu atlara asla geçilmez , günün en güvenilir en sağlam atı olur.
  selamlar , bol şanslar.

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim bahsettiğiniz isim etkili koşacak hemfikirim fakat bugün tahminimdeki isme güvendiğim için tek geçtim. Altılı ve geniş oynayanlar için kesinlikle değerlendirelicek bir isimdir.

 5. Bol şanslar

  Yönlendirmiş olmayayım ama Bu tür 7liler bana ters geliyor. Kafaya 4 at yazmışsın bu durumda 16 misli 6lı yapılıp bir ayak riskinden de kurtulmuş oluyorsun. 7li 16 katından fazla verir belki ama bir ayak riskinden kurtulmak var. İlk ayak tek olmayan 7liler hiç cazip gelmiyor bana :)

  • yavuzhan41

   Bugün ikramiye boyutu olarak sadece 7 li denemek istedim normal şartlarda 7 linin başlangıcı yada altının ortası fark etmiyor benim için tek olan yerdeki isim gelirse zaten her şekilde cazip oluyor. yinede fikir için teşekkür ederim.

 6. yavuzhan41

  Red rebel gelse bari de bugün bir işe yarar miktar ikramiye alsam Çifteden 4 / 2 :)

 7. yavuzhan41

  Piste yağmur düşmesi dengeleri değiştirdi adminim her sonuç çıkablir ama 2 den vazgeçmedim 50 misli cıftem var :)

 8. yavuzhan41

  Agf yok şuan kesinlikle güzel ikramiye yapar .

 9. yavuzhan41

  Red rebeli çıkaracaklar herhalde girmiyor ne şans var bende yaa

 10. yavuzhan41

  Hay şansıma arkadaş yaaaaaa

 11. yavuzhan41

  tjk da soyguncu olmuş adminim oynamadan kaybettim resmen iade ettiği para 25 tl ödediğim para 100 tl saçmalık

 12. yavuzhan41

  yok 1,4 / 2 tek seklınde 50 mıslı

  • 50 vermesi lazım değil mi? Saçma geldi banada.

  • Birinci koşu yapıldıktan sonra ikinci koşuyu teşkil eden koşu iptal edildiği veya koşuyu hiçbir at bitiremediği veya walk-over olduğu takdirde, iştirak bedelleri yalnız birinci ayakta birinciliği kazanan at üzerine oynanmış kazançlı kombineler arasında bölünerek dağıtılır. Verilen para küsüratlı mıydı?

 13. yavuzhan41

  27.kusur cıftesı verıyordu admınım bende anlamadım oynamadan kaybettım dedım ya yarıssa barı kazansa hıc degılse gelmesede gam yemezdım bana da cok sacma geldi

  • Çifte’ye altılı gibi davranıyorlar. Miting gününde 6 bulmayanlara devrederler ya o hesap.

 14. yavuzhan41

  acaba merak edıyorum agf olan coritiba gelmiş olsaydı kazanmış sayılırmıydı kupon . coritibada gelmıycek gunu buldu kısa mesafe bıtır ıste yarısı :)

 15. yavuzhan41

  Bu sinirle ben bir İstanbul programına saldırayım yarın acısını cıkarmam lazım :)

 16. yavuzhan41

  Bakalım adminim bende ne olacak yarın da bir sonuç alamazsam bu hafta sonuna kadar bende nadasa çekilecem :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir