kocaeli altili tahminleri

24 EKİM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Altılı Tahminleri yazsam da bugün programda ki güvendiğim isimleri görünce 7’li ganyan yapma kararı aldım bütün yarış severlere Bol şanslar dilerim.

SEHERİNSESİ – MY FREEDOM – RED REBEL İLE YEDİLİ GANYAN

2.KOŞU : 7’li Ganyanın birinci ayağında dört isme şans vereceğim ; öncelikli şansı aradan sonra iki koşu gören 4 GÜLGÜMÜŞKAN’a veriyorum aranın ardından Ankara ve Adana da koşu görüp bugün Kocaeli pistinde sahneye çıkacak olan ismin rakiplerinin bir adım daha önünde görüyorum. Yine aradan sonra bir yarış gören seri ayak 1 MAGLEW aranın ardından yapmış olduğu idman görüntüsüyle koşuyu beyaz bayrak ayna yapabilecek potansiyele sahip gibi duruyor. Son iki yarışında ikincilikle ayrılırken form sıçraması yapan ve bugün öndeki rakiplerinin birbirleriyle çekişmesinden yararlanabilecek 3 ARALYN ve son olarak beklenen birinciliği bir türlü gerçekleştiremese de bu tür grup ve yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek 5 SİNKIZI Şeklinde bu koşuyu geçiyorum.

3.KOŞU : Altılı ganyanın birinci yedilinin ikinci ayağında ilk bankom’la başlamak istiyorum. Bugün rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm çok rahat bir birincilik elde edeceğini tahmin ettiğim 2 SEHERİNSESİ uyumlu jokeyiyle bugün yapmış olduğu idman görüntüsünede bakıldığında bugün koşacağı rakiplerinden önde görüyor ve günün ilk BANKOSU olarak tek geçiyorum.

4.KOŞU : Bu koşuda Altı isme şans verdim ; öncelikli şansı 2016 yılında Kocaeli pistinde yarış hayatına başlayıp aradan sonra İstanbul pistinde yarış koşup tekrar bugün Kocaeli pistine dönen ve kendisinin toparlandığı sinyallerini çalışmalarında belli eden uygun sıkletiyle 7 İMPARATORE‘ye veriyorum. Bu tip mesafeli yarışlarda bu gruplarda her zaman etkili koşmasını bilen 5 KING BURAK, formdaki isim 2 MEGAFORCE ve 1 TOVİN‘, İstanbul pistinden tekrar Kocaeli pistinde sahneye çıkacak hazırlıkları tatminkar 8 SADO BY SADO ve yapmış olduğu idman görüntüsünü yarışına yansıtması halinde çok büyük bir süprize imza atabilecek 10 AKHTAMAR sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

5.KOŞU : Günün maiden mücadelesinde üç isme şans verdim ;  İlk şansı İstanbul pistinde yapmış olduğu son yarışında beklenin çok üzerinde koşup formunda gelişmeler olduğunu çok net bir biçimde gösteren Eküri safkanlardan 1 BATURKAYA bugün koşunun önde gelen isimlerinden görüp, Yine son koşusunda yarışın önde isimlerinden olmasına rağmen yarıştan ikincilikle ayrılan ve bugün ki koşacağı rakipleri için koşu derecesi bu mesafede yeterli olan 7 SON SÜRAT ve yarışın yüksek handikaplısı pişmiş olan ve hazır haldeki 3 CÜRCÜVELİ sıralamasının koşu için yeterli olduğu düşüncesindeyim.

6.KOŞU :  Son yarışında o günde çok güvendiğim ve ağır favori çıkan ismin İstanbul pistinden sonra Kocaeli pistinde çok rahat kazandığı koşuyla tekrar Kocaeli pistinde sahneye çıkacak ismin bugünde koşuyu çok rahat önde bitireceği düşüncesindeyim. Kısacası grubun çok üzerinde ve kumaşının çok farklı yerlerde olduğunu son yarışında hızlı bir ayak olduğunu da gözler önüne seren 2 MY FREEDOM yedili ganyanımdaki ikinci BANKOM’dur.

7.KOŞU : Son Ankara pistindeki kazandığı yarışı hafızam da ve o günde çok güvendiğim isimlerin başında yer alan bir attı. Bugün bakıldığında sevdiği pist ve mesafede yine sahne alan ismin kilo dezavantajına rağmen bugün koşacağı rakiplerinin üzerinde bir performans ve güce sahip olduğunu düşünüyor ve koşuya ağırlığını koymasını beklediğim 1 KIZILTUĞ‘u ve idman görüntüsü form grafiği ile etkili bir yarış sergilemesini beklediğim 4 GÜLENYÜZ ikilisinin kupon için yeterli olacağını düşünüyorum.

8.KOŞU : Bir an düşündüm bütün ayaklar istediğimiz doğrultuda ilerledi ve geldik son ayakda heycanı yaşamaya bu yarışta da çok güvendiğim bir ismi banko olarak geçmekten çekinmedim. Açıkçası ikramiye boyutunu bilmem ama tuttuğunuz atlar varsa ganyanı ve puanı ne  olursa olsun o at üzerine oyun kurmayı her zaman tercih ettin bugün yedili değilde belki altılı ganyan tercih etmiş olsam çok daha farklı senaryoda kurgular yapıp farklı ayakları doldurup hiç beklenmedik bir yerden yatabilirsiniz. Yarışa dönecek olursam bugün bu rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm ve kendisinin çok sevdiği bir sürat yarışında sahne alacak olan ismin Bursa pistinden bugün koşuyu kazanmak için yapmış olduğu idman görüntüsüyle birlikte ara sonrası hızlı bir yarış takvimi içersinde koşularına adapte olduğu ve bugün çok etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 2 RED REBEL‘i günün üçüncü BANKOSU olarak kuponum da tek geçiyor herkeze bir kez daha bol şanslar diliyorum.

KOCAELİ 7 Lİ GANYAN ŞABLONUM

2.KOŞU : 4,1,3,5

3.KOŞU : 2

4.KOŞU: 7,5,2,1,8,10

5.KOŞU : 1,7,3

6.KOŞU :  2

7.KOŞU :  1,4

8.KOŞU :  2 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Red Rebel’e kadar iyiydi en sonda tekler çakıştı :) Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar yavuzhan

Biratakan1907
Üye
Biratakan1907

ilk ayak hariç iyi hoş üstelik çok mantıklı tekler ancak en az senin ilk ayak tahminin kadar eminim ki BANKIZ bu atlara asla geçilmez , günün en güvenilir en sağlam atı olur.
selamlar , bol şanslar.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Yönlendirmiş olmayayım ama Bu tür 7liler bana ters geliyor. Kafaya 4 at yazmışsın bu durumda 16 misli 6lı yapılıp bir ayak riskinden de kurtulmuş oluyorsun. 7li 16 katından fazla verir belki ama bir ayak riskinden kurtulmak var. İlk ayak tek olmayan 7liler hiç cazip gelmiyor bana :)