25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Yakın zamanda bu kadar potansiyel barındıran tayın olduğu maiden yarış hatırlamıyorum. 4 atla bu ayağı geçmeye çalışacağım. Annesi; Balçibin, Celeritas, Selhan gibi atlarla anne kardeşi olan Luxor’un tayı (6) LONGSTAR’a ilk şansı veriyorum. (7) URLA FIRTINASI, (10) LAST HERNANDO ve (4) GOGO kuponda bulunduracağım diğer isimler. Bomba arayanlara Medya’nın en başarılı temsilcisi Atenflex’in kızı Okypeta ve Major Girl.

4. KOŞU: Sıkıntıları olmasaydı Grup yarışlarda boy göstereceğine inandığım (6) CÖMERTKAN ve (9) KAFKASOĞLU ikilisi ile bu ayağı risk ediyorum.

5. KOŞU: Her türlü sonuca açık bir yarış olarak gördüğüm bu ayakta tercihim HEPSİ olacak. Risk almak isteyenler için (4) DERİN SULTAN ve (3) DOMANİÇ.

6. KOŞU: Ankara’dan gelip sentetikte kolay kazanan (4) WHITE FIRE, tempoyu yükseltecek isimlerin olduğu yarışta sonlarda rakiplerine hakim olup bir kez daha kazanmasını beklediğim isim.

7. KOŞU: 27 Ağustos’taki yarışı öncesi (Ülkemizde koşulmasa da çok daha uzun mesafelerde tempo yarışlarını yapabilecek bir isim) demiştim (5) STALLION FALCON için. O gün startta kalmasının üzerine Furkan Yüksel’in yanlış tercihi eklenince yüzümü kara çıkarmıştı. Bu kez bombayı patlattığı son yarışındaki gibi yüksek tempoyla yarışı götüreceğini sanmıyorum. Hatta istekli bir rakibi olursa kafaya bile çıkmayabilir. İki ihtimalde de en şanslı isim olarak görüyorum. Yanına sonları kuvvetli olan iki isim (2) RYAN AREL ve (3) ZÜMRÜTHAN’ı ekliyorum.

8. KOŞU: G3 yarıştaki performansı etkileyiciydi. (10) CHIVIC favorim ancak yarışın çok kalabalık ve pistin yumuşak olması nedeniyle tek atacak kadar güvenemedim.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7,10,4
2.AYAK: 6,9
3.AYAK: H
4.AYAK: 4
5.AYAK: 5,2,3
6.AYAK: 10/9,11,2,18,7,14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
binbastar

bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar mehmet

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x