istanbul altili tahminleri

25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)

İstanbul Programı zorlu ve karışık gözüküyor bazen böyle zorlu gözüken programlarda çok agf tablosunda ki isimler ön planda gelebiliyor. Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK  : 2 yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 mücadelesinde bankoyla başlayıp başlamamak konusunda kararsız kalınca ve bu aralar çok farklı sonuçların çıkmasından dolayı üç isimle geçip kendimi de rahatlatmak istedim. Koşu hazırlıkları ve idman görüntüsüyle koşunun muhtemel favori isimlerinden çıkacak olan Usta pilotunu üstüne almış olan 7 URLA FIRTINASI isimli tayın koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum ufak ve misli kuponlar da tek tercihi olarak değerlendirilebilir. Bu koşuda etkili koşabilecek iki dişi tay’dan  olan ve yapmış olduğu hazırlık aşaması oldukça güzel gözüken 9 DOLLY LOVE ve 10 LAST HERNANDO ikilisinin orjin bakımından azımsanmıycak isimler olduğunu düşünüyorum. Bu iki ismi de ekleyerek bu koşuyu geçiyorum.

2.AYAK : Arap atlarının Handikap mücadelesinde  bugün rakiplerine göre daha hazır ve formda olduğunu düşünüyorum. İlk şanslı isim son yarışında oldukça kötü bir performans sergilemiş olsa da bugün bu tip rakiplerinin yanında her zaman söz sahibi olabilecek güçteki 9 KAFKASOĞLU yarışın en şanslı ismi konumunda duruyor. Yapmış olduğu dış pist idmanlarında 1000 / 1,06 400 / 27 işinde adeta kanatlanıp uçan ismin son yarışını görmezden geliyorum bugün kendisine çok uygun rakipler içinde yarışacak 8 AKSAKAL bugün favoriye ciddi rakip olabilecek durumda gözüküyor. Aranın ardından yapmış olduğu yarışlar ve idmanlarla kondisyon açığını kapattığını düşündüğüm bu tip orta mesafeli yarışlarında başarılı koşan ve hazırlıkları oldukça iyi gözüken 6 CÖMERTKAN‘ın bugün rakiplerini avlayabilecek güce sahiptir. Bugün nasıl bir strateji içersin de koşturulacağını kestiremesem de rakiplerine baktığımda baş edebilecek inatçı yapısını da göz önüne aldığımda her an devreye girebilecek güçteki 5 ERAYHAN ve son olarak Kocaeli pistinde kazandığı yarışın ardından son kez piste çıkmadan yapmış olduğu idman görüntüsüyle kazandığı koşudaki formunu koruduğunu belli eden 7 NURLUTAÇ‘ı da kuponuma ekleyerek bu ayağı geçiyorum.

3.AYAK : Uzun mesafeli arap atlarının kısa vadeli koşusunda aradığı pisti sonunda bulan kumda etkili yarışlar sergileyen aradan sonra gördüğü iki çim yarışında beklentilerin altında kalmasına rağmen bugün sevdiği kum pistle buluşan grubun kalite ismi 6 DERHADIR koşudaki ilk şanslı isim olup, Bursa pistindeki idmanlarında oldukça iyi işler ortaya koyan ve bu mesafeli yarışlarda etkili neticeler almasını başaran 1 KARAYÜREK, yine uzun mesafeli ve bu tarz az atlı yarışlarda her zaman devreye girebilecek güce sahip 4 DERİN SULTAN, Ankara pistinde ki idman çalışmalarına bakıldığında hedef olarak bu yarış seçilmiş gözüyle bakılan ve koşunun tatlı süprizlerinden olabilecek güce sahip 3 DOMANİÇ , son olarak bugün eküri olarak sahaya çıkacak olan etkili bir yarış ortaya koyabilecek 2 MY SULTAN sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

4.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Kupalı kısa vadeli yarışın oldukça zorlu ve çekişmeli geçeceği aşikar bu koşuda biraz da risk alarak kritik yerde tek hakkımı kullanarak bu koşunun kuponum için kırılma noktası olacağını düşünüyorum. Son yarışında kuponumda banko olarak bulunan ismin bugün yine banko olarak bulunmasının doğal sonuç olacağını düşündüm çok fazla sıkıştırılmadan koşturulan ara vererek yarış koşan ve son yarışında boy gösterisi yapar dediğim maiden e veda yarışında oldukça etkili bir yarış koşan ve bugün kazandığı yarıştan sonra yeni sahiplerinin elinde ilk yarışına çıkacak olan 8 PRETTY BLUE EYES‘ in bugün kuponumda riskli de olsa BANKO olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Günün zevkli yarışlarından Sonbahar büyük handikapı koşusunda gerçekten nefes kesicek gibi uzun mesafeli yarışlar oldukça zevkli geçiyor önde giden ve sonlarda gelen isimlerin son metrelerde çekişmesi gerçekten seyir zevkinide yükseltiyor. Bugün ön tarafta son yarışında alıp başına gidip bir daha rakiplerini yanına yaklaştırmayan  bugün yine aynı koşuyu tekrarlayabilir mi bilemiyorum bugün ön tarafta bu kadar boş bırakacaklarını pek de düşünmüyorum özellikle MISAE cok fazla yoracağını düşünüyorum . Buna rağmen son yarışında ki performansı çok etkileyeceği olan 5 STALLION FALCON yarıştaki ilk şans verdiğim isim olup, bu tip uzun metrajlı yarışlarda oldukça etkili gelebilen ve yarışa ortak olabilecek performansa sahip 3 ZÜMRÜTHAN, Ankara pistinde ki yaptığı son uzun yarışında o gün ki zorlu rakiplerinin arkasında kalmasına rağmen bugün ki rakiplerinin eş değer gördüğüm ve yarışı her şekilde koşabilen isimlerden olan 7 DEPOSITORY sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Son ayak oldukça kalabalık her sonuç çıkabilir kupon bedelini de göze aldığımızda en fazla tuttuğumuz isimleri yazıp savaşa katılan isimlerin arasından yazdığımız ismin gelmesini temenni etmekten başka bir şansımız yok gibi gözüküyor :) Bu bakış açısıyla baktığımda ilk şansı son yarışında Bursa pistinden gelip istanbul pistinde çok daha güçlü rakipleriyle koşarken bile etkili yarış koşan ve o gün kuponumda yer alan uzun mesafeli yarışlarda çok daha etkili koşacağını ilerde şimdiden söyleyebileceğim 10 CHIVIC bugün yine ilk şanslı ismim, S.kayanın bugün yine üzerine alan ve etkili bir performans ortaya koymasını beklediğim böyle kalabalık yarışlarda ilginçtir ki daha etkili koşabilen 2 IRISH COUNTRY , henüz maiden olmasına rağmen sonlarda çok etkili bir sprint atabilen ve üzerindeki bu tip süpriz sonuçları seven jokeyiyle 18 MYSTİC RYHYHMS, aradan sonra koşacak olmasına rağmen yapmış olduğu idmanları ve dinçlikle gireceği bu yarışta etkili bir yarış yapabilecek 8 IMPASSABLE GIRL , bu grupta her zaman söz sahibi 11 KARAHEVES‘i de yazarak çok fazla kalabalık tutmadan bu yarışı geçmeyi umuyorum.

İSTANBUL ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 7,9,10

2.AYAK : 9,8,6,5,7

3.AYAK : 6,1,4,3,2

4.AYAK : 8

5.AYAK : 5,3,7

6.AYAK : 10,2,18,8,11

TUTAR : 67,50 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

4. ayak enteresan olmuş. 5 atta yok :)

Bol şanslar.

Bombaci
Üye
Bombaci

ya bu oyun vallahi tutsun ne güzel yorumlamışsın. Ben bu şablon ile bir tane junior kupon yapıcam. Bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar Yavuzhan

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar