istanbul altili tahminleri

25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Çok sayıda etkili işle hazırlanan ve iyi ekürilere ait safkanın ilk kez birincilik mücadelesi vereceği koşuda çalışmalarını devamlı ağır kiloda, rahat ve iyi dereceler çıkartarak sürdüren çok beğendiğim bir safkan olan AFTER MARKET hattından gelen CUPIDS ARROW-3- favorim.İsmi Cupid’in oku anlamına gelen safkan hakkında affınıza sığınarak kısa bir parantez açmak isterim.Latince bir kelime olan cupid  mitolojiye göre aşk ve güzellik tanrısıdır, küçük kanatları olan ve havada süzülerek arı misali bir oraya bir buraya uçan bu sevimli masalsı varlık elinde devamlı bir ok ve yay taşır,okunu atarak isabet ettirdiği kişinin ise ilk gördüğü kişiye aşık olmasını sağlar.Bu anlamda aman diyim yarışları izlemek için hipodroma giderseniz yanınızdaki kişilere çok dikkat ediniz , sonra yahu biz bu hipodroma  yarış izlemeye gitmiştik  ne ara Kara ambar kamyoncular derneğinden Recep abiyle el ele kol kola girdik anlamadım derseniz karışmam zira yarış esnasında cupid bir elinde oku , diğerinde yayı ile hipodrom semalarında dolanacakmış haberiniz olsun.URLA FIRTINASI-7- Kurtel akademiden çıkma ve üzerinde sihirbaz var, çalışmaları da çok etkili olunca yazmamak mümkün olmuyor.LAST HERNANDO-10- yine ona keza çok iyi idmanlarda ilk sınavına gelen ve Ahmet Çelik avantajı ile şans arayacak bir isim.Özcan başlangıç koşularında pek riske girmeden genelde önlerde gitmeyi tercihleyerek yarışı koparıp almayı seven bir jokey, ve bugün için altında Cemiloğlu ekürisinden DOLLY LOVE-9- gibi çok iyi hazırlıklara sahip bir isim var neden olmasın.Yine uzun süredir muntazam idmanda olan ve çok iyi hazırlıklara sahip LONG STAR-6- öncelikle şans verilmesi gereken bir başka isim.Bir sıralama isteyen yarışseverlere öncelik belirtmem gerekirse bu isimleri tavsiye edebileceğim koşuda şunu eleyeyim oyun biraz rahatlasın denilecek bir isim bana göre yok, ilk ayak gerçekten kuyumcu vitrini gibi ve bana göre programın kapatılması en mantıklı olan mücadelesi.HEPSİ.Sıralamam aşağıdadır.

2.ayak: Son katılmış olduğu koşusundan sonra yapmış olduğu 27-40.8 ve 27-1.06.8 Rahat işleri ile fit duruma geldiğini  gösteren ve bana göre ideal jokeyi Furkan Yüksel ile bir kez daha buluşan AKSAKAL-8- bugün kendine güvenenlere bir sakal atacaktır.BANKOM!

3.ayak: Bu grupta bir adım önde olduğunu düşündüğüm KARAYÜREK-1-etkili jokeyi Uğur Polat ile son koşularına oranla bir nebze de olsa uygunlaşan rakipler arasında kazanmaya yakın gördüğüm isim.BANKOM!

4.ayak: Sentetikte çok koşmasını beklediğim FIRE ATES-7- favorim.Son koşularını sentetikte kazanırken beğendiğim PRETTY BLUE EYES -8- ve WHITE FIRE -4- ikilisi öncelikli rakipleri konumundalar.Bu safkanlar küçük ve ekonomik ölçekli kuponlara öncelikle işaretlenebilirler.Sessiz ve derinden hazırlanan  ve Ahmet Çelik avantaji ile NOISY-6- son metrelerde yüksek sesle ben geliyorum diyebilir.GÜMÜŞKAFES-2-, TOTEM -3-ve SILVER COIN -9-burayı kapatacak isimler.

5.ayak: Mesafe 2800 , grup birbirine denk,tam bir taktik ve dayanıklılık savaşı olacak. Bana göre içinden çıkılması oldukça zor bir koşu.Kapatılması taraftarıyım.HEPSİ

6.ayak: Sert gruptaki son koşusu ölçü alınmaması gereken CHIVIC-10- favorim.Son güzel koşusu ve işi ile kıpırdayan WILD OF WESTPORT -4- öncelikli rakibidir.Sadece bu koşu için İstanbul’a gelen Müslüm Baydan LAGUNA LADY -9- ’yi kesinlike iyi yerlere getirecektir.Zor kazanabilen bir isim olsa da yine son koşusunu sert rakipler arasında CIVIC’in hemen ardında bitiren IRISH COUNTRY -2- çalışmalarındaki formda görüntüsü ve Selim Kaya avantajı ile daha sonra şans verdiğim safkandır.

Kupon

3-7-10-9-6//4-12-1-2-5-11-8

8

1

7-8-4//6-2-3-9

H

10-4-9-2

25,2//141 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Güzel, 6 okka bir kupon çıkarsa fena olmaz :)

Haydar
Ziyaretçi
Haydar

Üstadım bol şanslar. Bugünkü teklerini beğendim. Küçük oyununa ilk ayak 1 ve 4, dördüncü ayağa 6 numarayı ekleyip yatırdım.

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şansar Binbastar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar binbastar bankolarını sevdim :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Boş yere sevmemişim bankolarını hedef 12 tebrikler :) ilk ayak yakmış beni şimdi baktım Ganyan olarak da epey süpriz bir isim kazanmış

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

kesinlikle çok güzel verir ikramiye bir aksilik yaşamazsak inşaallah içerde kuponumuz. :) ben şu 8 e bahis basayım çok güveniyorum bugün

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

8 / 9 sıralı // 8 / 3,5 çifte aldım bakalım :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Lamba geldi umduğum gibi koşmadı virajda ayırır derken düştü yarıştan :)

aktör
Ziyaretçi
aktör

Tebrikler binba:))))
Sayende bugun sansli günümdeyim :))

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Çokda güzel ikramiye vermiş demiştim iyi verir kafadan para yaptı inşaallah dediğin gibi daha büyüklerine ..

Mehmet28
Üye
Mehmet28

geçmiş olsun, yazık olmuş