istanbul altili tahminleri bombaci

25 EKİM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul işin altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Yarış severlerin burada koşacak safkanları iyi takip etmesini tavsiye ederim. Özellikle komutanımda olduğu gibi cep telefonunuzda at yarışları ile ilgili takip programı varsa not edin derim. Komutanımın notlar 10 numara 5 yıldızdır 😂😂😂. Neyse yarışa dönecek olursa gerek start provalarında gerekse orjin olarak ön plana çıkan çok güzel safkanlar var. Birçoğunu ileriki yarışlarda daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum. Bunlardan bir tanesi çalışmalarında artık daha ne yapsın dedirten (10) LAST HERNENDO dur. Galoplarına baktığınız zaman bile 400/22, 600/35 ve 1000/ 1.01 lere çeken safkanla ilgili start provalarında da rakiplerine son derece hakim bir görüntüde olduğunu duydum. Bu çalışmalar ve görünüş ile başa çıkacak olan ilk safkanın ise (7) URLA FIRTINASI olduğunu düşünüyorum. Bültenim yok ancak beygir.com dan bakıyorum orada da iç pist çalışmaları göremiyorum ancak ben duydum ki bu safkanın mükemmel iç pist galoplarını var sizler araştırın derim. Gözü kara oyuncular için ilk ayağı bu iki safkanla riske etmeyi tavsiye ederim.

2.ayak: Size birkaç gün önce bir pişmanlığımdan bahsetmiştim demiştim ki son birinciliği için bırakın yazmayı İDEALİST benim tek atmadığım için son dönemde ki en büyük pişmalığımdır demiştim. Zaten o yarış için konuşuyorum agf de 3. olan İDEALİST o yarışta 1.90 ganyana ve ilk safkan olarak koştu. Biliyorum ki safkanın ciddi olarak seriye bağlaması bekleniyordu ama olmadı. Neyse konuyu şuraya bağlayacağım. Vermiş olduğu 9 aylık aradan sonra 2 yarış gören safkan o yarışta benim gözümü çıkardığı için İDEALİS ti atlamıştım. Şimdi çok daha formda ve istediği nefese ulaştığını düşünüyorum. Son derece karışık görünen bir yarış. Ama eğer sıkıtıları olan safkanın sorunları çözüldü ise ve burayı tek olarak bir oturtursam demeyin keyfime.  Konuyu bağlayamıyorum daha yarışı anlatmaya kalkarsam Allah Allah efendim (6) CÖMERKAN benim ÇOK RİSKLİ OLARAK BANKOM dur.

3.ayak: Şimdi birkez daha geriye gideceğiz. Safkan 2017 yılı içinde 10. yarışına çıkıyor. 5 aylık aradan sonra ilk çıktığı yarışta demiştim ki bu safkanı tek atacağım çünkü bir daha bu agf oranları ve ganyan ile görmek imkansız demiştim. Bunu geceden demiştim gündüz olduğunda safkan 1 lira ganyana ve agf olarak koştu :):):) ben safkanı süpriz tek verdim safkan 5 ay sonra 1 lira ganyana agf koştu. Sonraki yarışlarında geri vitese takan safkan son yarışından 7.65 ganyana koştu. Safkan ısrarla İstanbul dışına götürülmüyor yeterli güce ulaşmadığı anlamında bu beni kıllandıran bir faktör. İstanbul dışında kaba kumda bir yarış olsa gözü kapalı tek atacağım (6) DERHADIR burada ilk safkanım.

4.ayak: Hakkını vermek gerekir ise son yarışına göre (4) WHITE FIRE bir yana diğer safkanlar diğer yana gibi görünüyor alternatif BANKOM dur. Rakip gördüğün isimler şablonumda olacaktır.

5.ayak: Son yarışında sonuncu sırada iken  5.80 ganyan ile ilk at olarak yakaladığımız (5) STALLION FALCON 2400 metrelik yarışı hatırlarsanız 240 metre farkla kazanarak birinci gelmişti :) -inanmayan izleyebilir – O yarışta birinci gelirken 60 kilo idi şimdi 50 kilo bilmem anlatabiliyor muyum? İlk safkanım.

6.ayak: süpriz arayacağım yarışta tercihim hepsi olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-7

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 6-4-7

4.ayak: 4 /// 6-3-2-5

5.ayak: 5 /// 1-3-6

6.aysk: hepsi

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4 tek

2.aysk: 10-7

3.ayak: 6 tek

4.ayak: 6-4-7

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 5 tek

7.ayak: 13-11-2-4-14-9-10-1

vallahi daha ne kadar tek atayım bilemedim bence yeterli ne olacaksa olsun :) Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

Bol şanslar abi. Benim notlar 10 numara da kurgu 0 puan :)

binbastar

bol şanslar

Yahya kemalcoskun

Bombacı Sağol sayende kocaeli altilisi ni bulduk 1 ayakta 8 tek yazıp Teşekkürler takipteki ona göre hep iyi yorumlar bekliyorum aynı stilde devam başarılar diliyor teşekkür ediyorum Tüm banko ekibine

Hüso01

Bombacı kardeş takip programı demişsin nedir program?ismini söylesen bizde bilsek

ozgun1

Ganyan Canavarı

ozgun1

Bol şans Bombacı :)

Cengo

Selamlar bolşanslar biraz kafamı ve cebimi dinlendirdim:) baktım program güzel bende bir d.bakır paylaşayım dedim.Kardeşimin sayfasında belki birilerine faydamız dokunur :)

Diyarbakır

9.4
1.4.6.7.8.9.12
10 Banko
1.3.6/2
5/2
1.2.3.7.8.9
Bölme öncesi 20.16 tl
Hepsi 26.88 tl

Cengo

2.ayağa 11 tumbul savaş da ekledim ve yatırdım.

yavuzhan41

Bol şanslar dilerim hocam İkinci ayak bankon kırılma noktası derecesinde hedefi 12 den vurmanı bekliyorum bugün de :)

Mehmet28

bol şanslar

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x